Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Anna Lewandowska otwiera studio fitness w Barcelonie

Czym będzie się wyróżniać jej koncept?

Marta Cieplak 19 czerwca 2024 15:30
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa! Korzystając z popularności swojej i Roberta Lewandowskiego, postanowiła otworzyć nowy biznes w Barcelonie. Po aplikacji dietetycznej oraz cateringu przyszedł czas na studio fitness. Ale nie takie klasyczne. Jak sama mówi, będzie to multi-butikowe studio. Ile będzie kosztowało członkostwo? Sprawdziliśmy!

ZOBACZ TAKŻE: Fenomen bachaty - ten taniec kocha Ania Lewandowska!

Nowe studio fitness Anny Lewandowskiej w Barcelonie

Anna Lewandowska opublikowała post w swoim Instagramie, w którym informuje, że już od września otwiera zupełnie nową przestrzeń na fanów ruchu i zdrowego stylu życia.

@edanstudios, to moje nowe multi-butikowe studio, w którym łączę wszystkie swoje pasje: fitness, pilates, taniec i zdrowy styl życia. To nie będzie tylko przestrzeń treningowa. Będzie to drugi dom dla miłośników aktywności fizycznej” napisała.

„To połączenie mojej działalności, którą konsekwentnie prowadzę od kilkunastu lat w Polsce i aktywności, które rozpoczęłam po przeprowadzce do Hiszpanii. Chciałam otworzyć swoje miejsce w Barcelonie i przybliżyć Hiszpanom filozofię mojego zdrowego stylu życia, zachęcając do dbania o siebie i codziennych aktywności fizycznychTo pierwsze tego typu multi-butikowe studio w Europie, które będzie oferować taką różnorodność zajęć i możliwość udziału w części kulinarnej. W ramach jednego pakietu nasi goście sami będą mogli decydować, na jaką aktywność mają danego dnia ochotę” cytuje trenerkę Business Insider.

ZOBACZ TAKŻE: City break: Odkryj Barcelonę śladami Anny Lewandowskiej 

Ile będzie kosztować karnet do Edan Studios Anny Lewandowskiej?

Jak się okazuje miesięczny pakiet podstawowy, który będzie pozwalać na cztery wizyty na dowolnych zajęciach, będzie kosztował 69 euro, czyli około 300 złotych. Ale można będzie wykupić oczywiście większe pakiety nawet na dwanaście wejść, a także opcję open - bez limitu. Edan Studios otworzy się we wrześniu tego roku. Wybralibyście się do studia Anny Lewandowskiej?

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.