Fenomen bachmaty - ten taniec kocha Ania Lewandowska!
Fot. kohanova1991/Adobe Stock
o tym się mówi!

Fenomen bachaty - ten taniec kocha Ania Lewandowska!

Zrobi z Ciebie królową parkietu i podkręci temperaturę w związku!

Wiktoria Oskroba 11 lipca 2023 16:30
Fenomen bachmaty - ten taniec kocha Ania Lewandowska!
Fot. kohanova1991/Adobe Stock

Ten latynoski taniec bije ostatnio rekordy popularności. Szkoły tańca prześcigają się w ofertach, a zainteresowanych nie brakuje. Wśród nich są także gwiazdy, które uwielbiają bachatę. Ostatnio swoimi umiejętnościami tanecznymi pochwaliła się Anna Lewandowska, która z okazji rocznicy ślubu wraz z mężem zachwyciła fanów wyjątkowym pokazem w social mediach. Zobaczcie, jak wypadli Lewandowscy w sensualnej bachacie!

Anna i Robert Lewandowscy uwielbiają bachatę!

Specjalny występ był ukoronowaniem nadzwyczajnego wydarzenia, bo niedawno Anna i Robert Lewandowscy we Włoszech świętowali 10. rocznicę ślubu i odnowienie przysięgi małżeńskiej. Na tę okazję przygotowali niezwykły układ taneczny i zaprezentowali sensualną bachatę. Trzeba przyznać, że występ pary zrobił niemałe wrażenie, a uroku dodawały ich letnie kreacje, które wpasowały się w toskański klimat.

Bachata to najmodniejszy taniec tego sezonu! Na czym polega jego fanomen?

Bachata jest ostatnio numerem jeden wśród tańców! Nic dziwnego, bo samo oglądanie tańczącej ją pary jest wystarczającą motywacją, żeby poznać choćby podstawowe kroki. Z czego wynika tak duża popularność? Przede wszystkim z tego, że jest dość łatwa do nauczenia, a zarazem robi piorunujące wrażenie na parkiecie!

@annalewandowska Bachata ❤️💃🏾 #annalewandowska #dance #bachatadancing #dc ♬ dźwięk oryginalny - annalewandowska

Sensualna bachata to hit sezonu!

Sensualna odmiana tego dominikańskiego tańca cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Jest rytmiczna i niezbyt szybka, co pozwala na bardziej płynne ruchy, jak np. charakterystyczne "falki". Ponadto, przez swój zmysłowy charakter i potrzebę zaangażowania i zgrania między partnerami, może pozytywnie wpływać na relację w związku.

Nic dziwnego, że najchętniej sięgają po nią pary. To świetny pomysł na wspólną aktywność fizyczną, która zadba o nasze samopoczucie i kondycję, a nawet... podkręci temperaturę między partnerami. Także ćwiczenie bachaty solo może być dla nas zbawienne. Świetnie rozrusza nasze biodra, doda nam pewności siebie i sprawi, że poczujemy się sexy.

Dacie się porwać gorącej bachacie w tym sezonie?   

Fenomen bachmaty - ten taniec kocha Ania Lewandowska!
Fot. kohanova1991/Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.