Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
O tym się mówi

„Crazy mom”, pisze o sobie Katarzyna Glinka na Instagramie!

Aktorka nie rezygnuje ze sportu nawet w zaawansowanej ciąży!

Marta Cieplak 14 lutego 2020 13:30
Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Katarzyna Glinka niedługo zostanie mamą po raz drugi. Dlatego postanowiła wyjechać na urlop do pełnego słońca Izraela i przysłowiowo naładować baterie na najbliższe miesiące. Ale nie leży tam na leżaku nad morzem ani nad basenem, ale aktywnie spędza czas. I udowadnia innym kobietom, że w ciąży nie trzeba rezygnować z aktywności! „Craz mom” pisze sama o sobie z nieukrywaną dumą!

Kasia Glinka aktywna w ciąży – ćwiczy i snorkuje w Izraelu

Na zdjęciach, które aktorka wrzuca na swoje konto na Instagramie można podziwiać jej ciążowe krągłości w... stroju do nurkowania! Aktorka dołączyła tym samym do aktywnych koleżanek, które tak jak ona spodziewają się niedługo dziecka. Anna Lewandowska nawet w ciąży prowadzi obozy treningowe, a Joanna Moro nawet morsuje!

Crazy Mom i taką właśnie chcę być !!!! Chcę żeby moje dzieci widziały we mnie kobietę ,która nie żyje według schematów . Chcę żeby wiedziały ,ze mogą wszystko - oczywiście nie krzywdząc innych:) Że ograniczenia i ramy w których się zamykamy są tylko w naszych głowach. Chcę żeby wiedziały, ze zawsze będę ich wspierać i pokazywać im świat bez ograniczeń.

Ale to nie jedyna aktywność aktorki. Jakiś czas temu opublikowała także filmik z treningu pod okiem trenera personalnego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tym razem ja podzielę się z Wami wiedzą nabytą od @jakuzartur :) Osobiscie lubię trenować i lubię tez aktywny tryb życia dlatego jestem wdzięczna naturze ,ze mogę teraz ćwiczyć. Wiem,ze nie zawsze jest to możliwe :(:( ale nie sądziłam ,ze tak naprawdę to jest to wręcz wskazane ! Dalej to co powiedział mi trener. Dzielę się z Wami i motywuję 😘💪🏻👍 „Czy kobieta, która dba o siebie może wykluczać tak ważny element jakim jest aktywność fizyczna w życiu codziennym? NIE ! Zdecydowanie NIE ! Zmiany jakie przynosi macierzyństwo to idealny powód by zacząć dbać już teraz o Waszą dwójkę ze zdwojoną siłą!! Dbaj 🚺🚹🙌🙌🙌💜🙌 Działaj 🙌🙌🙌💜 Podwajaj 🙌🙌🙌💜 MIĘŚNIE DNA MIEDNICY Tworzą tzw. przeponę miedniczą, która jest partnerką przepony piersiowej oraz jej odpowiednikiem. Posiada podobną do niej funkcję separacji oraz podtrzymywania narządów wewnętrznych. Najważniejszym mięśniem całej grupy jest dźwigacz odbytu, który razem z mięśniem wielodzielnym wspomaga tzw. ryglowanie kości krzyżowej. Dodatkowo mięsień ten odpowiada za stabilizację obręczy miednicznej w pozycji stojącej oraz stabilizację nogi podporowej i nogi wykrocznej w trakcie chodu” DO DZIEŁA KOBITKI💪🏻💪🏻💪🏻 #sport#sportaddict#gym#workout#pregnant#cwiczenia#

Post udostępniony przez Kasia Glinka (@katarzynaglinka)

Napisała wtedy: „Osobiście lubię trenować i lubię też aktywny tryb życia dlatego jestem wdzięczna naturze, że mogę teraz ćwiczyć. Wiem, że nie zawsze jest to możliwe :(:( ale nie sądziłam, że tak naprawdę to jest to wręcz wskazane!”.

Podziwiamy to, jak Katarzyna Glinka ćwiczy, ale i to, jak wygląda! Patrząc na zdjęcie zrobione zza pleców aktorki nikt nie domyśliłby się, że jest w ciąży! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.