Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Ze świata urody

Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży! Jej brzuszek jest już całkiem duży!

Codzienny trening jej służy!

Redakcja VIVA! 21 grudnia 2019 19:01
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska jest już w 5 miesiącu ciąży, jej sylwetka wygląda rewelacyjnie, a przyszła mama nie odpuszcza! Jest aktywna zawodowo, zaskakuje swoich fanów w social mediach i co najważniejsze, nadal trenuje! I to jak na kobietę w ciąży naprawdę aktywnie. Przy okazji sugerując wszystkim mamom, żeby w tym wyjątkowym dla nich czasie ćwiczyły i dbały o swoją sylwetkę. To nie tylko dobrze dla nich, ale również dla dziecka. Dlatego pokazuje na swoim profilu na instagramie ćwiczenia, które pomogą kobietom w ciąży być w formie, czuć się dobrze i z pozytywnym nastawianiem, zdobywać każdy nowy dzień. Nie zawsze komentarze są jednak pozytywne, jeden z fanów na instagramie napisał:

Kobieto, idą święta idź do kuchni i ugotuj coś dobrego, bo nie tylko treningiem żyje człowiek

Anna bardzo szybko odpowiedziała:

Widzisz, nie wiesz jak to jest być sportowcem

Anna Lewandowska ma coraz większy brzuch w ciąży w 2019

Obserwując jej codzienne zmagania na siłowni, które dokumentuje i pokazuje w social mediach, można zauważyć, że brzuszek Anny Lewandowskiej jest już naprawdę spory. Trenerka nie tyje, cały czas ma taki sam kształt nóg, pośladków, promienieje na twarzy. Ale brzuszek zdecydowanie rośnie! Jakie rady daje trenerka na instagramie, jakie ćwiczenia poleca wykonywać w ciąży? Pokazuje jak trenować nogi, poleca żeby wykonywać te ćwiczenia również w okresie świąt i zachęca, że to jedynie 20 minut. Zobaczcie sami!

Anna Lewandowska, w ciąży ćwiczy 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.