Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
ZE ŚWIATA URODY

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan dba o swoje ciało w ciąży?

Swoimi radami podzieliła się na Instagramie

Redakcja VIVA! 21 maja 2020 17:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan w grudniu 2019 roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Prowadząca program Project Lady nie ukrywała, że długo z mężem starała się o dziecko i wspólnie zdecydowali się na metodę in vitro. Małgosia na swoim Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z okresu ciąży i widać, że ten stan ewidentnie jej służy. Jak gwiazda dba o siebie w zaawansowanej ciąży i jaki jest sekret na tak przepiękny wygląd w 9. miesiącu? Koniecznie czytajcie dalej!

Pielęgnacja w ciąży 

Małgosia prezentuje się świetnie - w stanie błogosławionym wygląda przepięknie. Obecna sytacja na świecie, czyli pandemia koronawirusa nie jest bezpieczna szczególnie w przypadku kobiet w ciąży. Już wyjście na krótki spacer jest ogromnym ryzykiem dla przyszłej mamy i dziecka. Gdy w Polsce mówiło się o pierwszych przypadkach zarażeń Rozenek była w 7. miesiącu ciąży. Jak sama przyznaje, stara sie zastosować do zaleceń, unikać kontaktów społecznych, a gdy w Warszawie doszło do prawdziwej fali zakażeń wraz z rodziną wyjechała ze stolicy. Aby czuć się jak najlepiej, starała się pozytywnie nastawiać i wzmacniać swoją odporność. Jak przyznała:

To nie jest najlepszy czas na dietę, ale dobre nawyki żywieniowe...

Dodatkowo przyszła mama stara się odpoczywać. Aby w pełni się zregenerować, śpi około 10 godzin! Wieczory najczęściej spędza z rodziną, bo jak wyznała, to jest dla niej największą radością i daje jej siłę do działania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Pielęgnacja Małgorzaty Rozenek-Majdan w ciąży. Ile przytyła?

W social mediach gwiazda została zapytana, ile przytyła w ciąży. Okazuje się, że Rozenek znacznie przybrała na wadze i waży ponad 20 kilogramów więcej. Z miesiąca na miesiąc można było zobaczyć coraz większy brzuszek, dlatego Małgosia postawiła na jego odpowiednią pielęgnację. Kobiety w ciąży często po porodzie zmagają się z widocznymi rozstępami. Aby temu zapobiec, Rozenek zaczęła regularnie używać sprawdzonego kosmetyku, który pokazala i poleciła swoim obserwatorkom. Jest to produkt firmy Mustela i, jak zdradziła Małgosia, stał się teraz jej prawdziwym must have:

Najważniejsza jest systematyczność. Codziennie, kilka razy dziennie, bo lepiej zapobiegać niż leczyć 😁

Co ciekawe można go stosować już od pierwszych dni ciąży. Krem jest rekomendowany także dla kobiet świeżo po porodzie, ponieważ jest całkowicie bezpieczny dla karmiących.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.