Katarzyna Sokołowska, VIVA! Moda 2/2016
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi!

Katarzyna Sokołowska zdradziła, jak udało jej się tak szybko wrócić do formy po porodzie

Gwiazda zachwyca figurą

Aleksandra Frankowska 4 sierpnia 2022 19:27
Katarzyna Sokołowska, VIVA! Moda 2/2016
Fot. Olga Majrowska

Ponad dwa tygodnie temu Kasia Sokołowska została mamą. Gwiazda, która skończyła 49 lat wygląda absolutnie kwitnąco, a macierzyństwo niezwykle jej służy. Wróciła już do swoich codziennych zadań i pojawiła się również na ściance, zachwycają wszystkich zjawiskową figurą. Jak to możliwe, że wygląda tak doskonale, a po brzuszku nie ma już śladu?

ZOBACZ TEŻ: Kasia Sokołowska pokazała się na ściance zaledwie dwa tygodnie po porodzie!

Kasia Sokołowska zdradziła, jak wróciła do formy po ciąży

Jurorka programu Top Model zachwyciła figurą podczas konferencji prasowej. Minęły zaledwie dwa tygodnie od narodzin synka, a jego mama zachwyca figurą. W sieci zawrzało i wszyscy zaczęli głośno zastanawiać się, jak to możliwe, że Sokołowska tak szybko wróciła do formy po ciąży. Gwiazda zdradziła, w czym tkwi jej sekret.

Nie wiem, jak utrzymuję formę, bo teraz się na tym kompletnie nie skupiam. Myślę, że to jest kwestia tego światła, które ze mnie płynie. Jestem bardzo szczęśliwa. Po prostu. Może to kwestia genów, pewnej fizyczności, mojej biologii. Trudno się tutaj wymądrzać. Każda kobieta ma swoją historię i swoją konstrukcję. Nie lubię tych porównań. Ktoś jest taki, a ktoś jest inny. Każdy ma swoją przestrzeń – powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Macierzyństwo służy Kasi Sokołowskiej

To, że mogliśmy zobaczyć Kasię Sokołowską podczas konferencji prasowej Top Model, to jedynie wyjątek. Obecnie Kasia skupia się na nowej roli mamy i czuje się w niej doskonale.

CZYTAJ TEŻ: Kasia Sokołowska opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka i ujawniła jego płeć

Mam to szczęście, że zarówno i stan ciąży, i połóg, znakomicie znoszę i czuję się świetnie. Staram się po prostu żyć swoim życiem tak jak do tej pory. Trudno mówić teraz o czymkolwiek. Dieta, która jest dedykowana maluchowi, jest zdrowa i pełna. Tu nie ma żadnych ograniczeń. Najważniejsze jest dziecko – dodała w rozmowie z portalem.

Jesteśmy zachwyceni tym, jak cudownie Kasia wygląda. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że jej powrót do formy będzie tak zjawiskowy. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.