METAMORFOZY GWIAZD

Doda w ostatnich latach drastycznie zmieniła wizerunek! 

Pamiętacie, jak wyglądała na początku kariery?

Konrad Szczęsny 15 lutego 2021 11:29

Chwilowy kaprys czy życiowa rewolucja? Doda pod koniec 2018 roku potwierdziła, że zdecydowała się zrezygnować z wyzywającego wizerunku, czego symptomem była... wymiana implantów piersi na mniejsze. Do tego wokalistka przestała farbować włosy na blond i wróciła do naturalnego koloru oraz zaczęła pokazywać się publicznie w stylizacjach, które nie wzbudzają aż takich emocji jak kiedyś. Co było przyczyną?

Zmiana wizerunku Dody. Przyczyny metamorfozy wokalistki

„Osobowość roku 2018. Tak, mam mniejszy biust”, podpisała jedno ze zdjęć, które zamieściła w sieci pod koniec 2018 roku. Pod nim rozpętała się burzliwa dyskusja, w której fani dopytywali, dlaczego zdecydowała się na taki krok. Tego jednak Doda nie zdradziła, napisała jedynie, że zrobiła to „już dawno”.

Zmiana ta widocznie wpłynęła na całość wizerunku wokalistki. Zbiegło się to w czasie z pracami nad płytą, którą zadedykowała zmarłej w czerwcu 2018 roku ukochanej babci Pelagii. Wydawnictwo promował singiel Nie wolno płakać, który m.in. wykonała w trakcie finału dziewiątej edycji The Voice of Poland.

Co ciekawe, poza wymianą implantów na mniejsze, Doda zrezygnowała w tamtym czasie także z farbowania włosów na blond i wróciła do naturalnego koloru. Metamorfozę przeszedł również jej sposób ubierania się. Coraz częściej publicznie pokazywała się w długich sukniach, które więcej zakrywały niż odkrywały. 

Co stało za tą życiową rewolucją w życiu Dody?

Doda przygotowuje się do roli matki? Czy wokalistka jest w ciąży?

Tygodnik Twoje imperium zwrócił wówczas uwagę na fakt, że fani zaczęli po wymianie implantów piersi na mniejsze pytać Dodę czy zamierza w najbliższym czasie powiększyć rodzinę i spodziewa się wraz z Emilem Stępniem, którego w sekrecie poślubiła, dziecka.

„Ona nie potwierdza ani nie zaprzecza”, skwitowała gazeta.

Zmiana wizerunku mogła mieć także związek z promocją płyty, poświęconej pamięci zmarłej w czerwcu 2018 roku babci Pelagii, z którą piosenkarka była mocno związana, zaś jej odejście było dla 37-latki ogromnym ciosem. Na krążku znalazły się covery piosenek, które wpisały się do klasyki polskiej muzyki rozrywkowej oraz nowe utwory, inspirowane smutnymi wydarzeniami z życia Dody.

Teraz, ponad dwa lata od tych wydarzeń, Doda znów częściej eksponuje kształty, ale bardziej poprzez dopasowane kreacje niż te, które więcej odkrywają niż zakrywają. Piosenkarka nie ukrywa także, że jest dumna ze swojego ciała, nad którym codziennie pracuje poprzez ścisłą dietę i ćwiczenia. Efekty są, musicie przyznać, spektakularne! Jak widać, kwarantanna gwieździe nie zaszkodziła, a wręcz przeciwnie!

W galerii możesz zobaczyć, jak zmieniła się przez ponad 20 lat obecności na polskim rynku muzycznym.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?