METAMORFOZY GWIAZD

Doda w ostatnich latach drastycznie zmieniła wizerunek! 

Pamiętacie, jak wyglądała na początku kariery?

Konrad Szczęsny 19 lipca 2020 17:29

Chwilowy kaprys czy życiowa rewolucja? Doda pod koniec 2018 roku potwierdziła, że zdecydowała się zrezygnować z wyzywającego wizerunku, czego symptomem była... wymiana implantów piersi na mniejsze. Do tego wokalistka przestała farbować włosy na blond i wróciła do naturalnego koloru oraz zaczęła pokazywać się publicznie w stylizacjach, które nie wzbudzają aż takich emocji jak kiedyś. Co było przyczyną?

Zmiana wizerunku Dody. Przyczyny metamorfozy wokalistki

„Osobowość roku 2018. Tak, mam mniejszy biust”, podpisała jedno ze zdjęć, które zamieściła w sieci pod koniec 2018 roku. Pod nim rozpętała się burzliwa dyskusja, w której fani dopytywali, dlaczego zdecydowała się na taki krok. Tego jednak Doda nie zdradziła, napisała jedynie, że zrobiła to „już dawno”.

Zmiana ta widocznie wpłynęła na całość wizerunku wokalistki. Zbiegło się to w czasie z pracami nad płytą, którą zadedykowała ona zmarłej w czerwcu tego roku ukochanej babci Pelagii. Wydawnictwo promuje singiel Nie wolno płakać, który m.in. wykonała w trakcie finału dziewiątej edycji The Voice of Poland, który odbył się 1 grudnia.

Co ciekawe, poza wymianą implantów na mniejsze, Doda zrezygnowała w tamtym czasie także z farbowania włosów na blond i wróciła do naturalnego koloru. Metamorfozę przeszedł także jej sposób ubierania się. Coraz częściej publicznie pokazywała się w długich sukniach, które więcej zakrywały niż odkrywały. 

Co stoi za tą życiową rewolucją w życiu Dody?

Doda przygotowuje się do roli matki? Czy wokalistka jest w ciąży?

Tygodnik Twoje imperium zwracał uwagę na fakt, że fani zaczęli po wymianie implantów piersi na mniejsze pytać Dodę czy zamierza w najbliższym czasie powiększyć rodzinę i spodziewa się wraz z Emilem Stępniem, którego w sekrecie poślubiła, dziecka.

„Ona nie potwierdza ani nie zaprzecza”, skwitowała gazeta.

Wokalistka zawsze podkreślała, że zajście w ciąże uzależnia od tego czy zdoła spotkać odpowiedniego partnera i stworzyć z nim stabilny związek. Jej mąż wydaje się idealnym kandydatem na ojca, skoro Doda ślubowała mu sakramentalne „tak”.

Zmiana wizerunku mogła mieć także związek z promocją płyty, poświęconej pamięci zmarłej w czerwcu babci Pelagii, z którą piosenkarka była mocno związana, zaś jej odejście było dla 34-latki ogromnym ciosem. Na krążku znajdą się covery piosenek, które wpisały się do klasyki polskiej muzyki rozrywkowej oraz nowe utwory, inspirowane smutnymi wydarzeniami w życiu Dody.

Teraz, prawie półtora roku od tych wydarzeń Doda znów częściej eksponuje kształty, ale bardziej poprzez dopasowane kreacje niż te, które więcej odkrywają niż zakrywają. Piosenkarka nie ukrywa także, że jest dumna ze swojego ciała, nad którym codziennie pracuje poprzez ścisłą dietę i ćwiczenia. Efekty są, musicie przyznać, spektakularne! Jak widać, kwarantanna gwieździe nie zaszkodziła, a wręcz przeciwnie!

W galerii możesz zobaczyć, jak zmieniła się przez 20 lat obecności na polskim rynku muzycznym.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.