O TYM JEST GŁOŚNO

Doda drastycznie zmieniła wizerunek! Czy wokalistka niebawem zostanie matką?

Fani zadają jej coraz więcej niewygodnych pytań...

Konrad Szczęsny 7 grudnia 2018 19:57

Chwilowy kaprys czy życiowa rewolucja? Doda w ostatnim czasie potwierdziła, że zdecydowała się zrezygnować z wyzywającego wizerunku, czego symptomem była... wymiana implantów piersi na mniejsze. Do tego wokalistka przestała farbować włosy na blond i wróciła do naturalnego koloru oraz zaczęła pokazywać się publicznie w stylizacjach, które już nie eksponują jej wdzięków. Czy powodem jest planowane powiększenie rodziny w najbliższej przyszłości?

Zmiana wizerunku Dody. Przyczyny metamorfozy wokalistki

„Osobowość roku 2018. Tak, mam mniejszy biust”, podpisała jedno ze zdjęć, które zamieściła w sieci dwa tygodnie temu. Pod nim rozpętała się burzliwa dyskusja, w której fani dopytywali, dlaczego zdecydowała się na taki krok. Tego jednak Doda nie zdradziła, napisała jedynie, że zrobiła to „już dawno”.

Zmiana ta widocznie wpłynęła na całość wizerunku wokalistki. Zbiegło się to w czasie z pracami nad płytą, którą zadedykowała ona zmarłej w czerwcu tego roku ukochanej babci Pelagii. Wydawnictwo promuje singiel Nie wolno płakać, który m.in. wykonała w trakcie finału dziewiątej edycji The Voice of Poland, który odbył się 1 grudnia.

Co ciekawe, poza wymianą implantów na mniejsze, Doda zrezygnowała także z farbowania włosów na blond i wróciła do naturalnego koloru. Metamorfozę przeszedł także jej sposób ubierania się. Coraz częściej publicznie pokazuje się w długich sukniach, które więcej zakrywają niż odkrywają. 

Co stoi za tą życiową rewolucją w życiu Dody?

Doda przygotowuje się do roli matki? Czy wokalistka jest w ciąży?

Tygodnik Twoje imperium zwraca uwagę na fakt, że fani zaczęli po wymianie implantów piersi na mniejsze pytać Dodę czy zamierza w najbliższym czasie powiększyć rodzinę i spodziewa się wraz z Emilem Stępniem, którego w sekrecie poślubiła w kwietniu tego roku, dziecka.

„Ona nie potwierdza ani nie zaprzecza”, skwitowała gazeta.

Wokalistka zawsze podkreślała, że zajście w ciąże uzależnia od tego czy zdoła spotkać odpowiedniego partnera i stworzyć z nim stabilny związek. Jej mąż wydaje się idealnym kandydatem na ojca, skoro Doda ślubowała mu sakramentalne „tak”.

Zmiana wizerunku może mieć także związek z promocją płyty, poświęconej pamięci zmarłej w czerwcu babci Pelagii, z którą piosenkarka była mocno związana, zaś jej odejście było dla 34-latki ogromnym ciosem. Na krążku znajdą się covery piosenek, które wpisały się do klasyki polskiej muzyki rozrywkowej oraz nowe utwory, inspirowane smutnymi wydarzeniami w życiu Dody.

Być może też wokalistka zdecydowała się zmienić wizerunek, ponieważ zaczęła doskwierać jej łatka pierwszej skandalistki show-biznesu? 

Zapewne powód tej metamorfozy zdradzi sama zainteresowana. W galerii zaś możesz zobaczyć, jak zmieniła się przez 20 lat obecności na polskim rynku muzycznym  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.