Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
ze świata urody

Joanna Krupa pierwszy raz tak szczerze o powrocie do formy po ciąży!

„To trudniejsze niż się spodziewałam”

Marta Cieplak 23 stycznia 2020 13:30
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Na początku listopada Joanna Krupa została po raz pierwszy mamą. I gwiazda wcale nie ukrywa, że opieka nad małą Ashą-Leigh to prawdziwe wyzwanie. Często publikuje zdjęcia z córeczką, na których widać Joannę bez makijażu, w totalnie casualowym wydaniu. Teraz na jej Instagramie pojawiły się fotografie modelki w bikini! To jednak nie aktualne zdjęcia, a archiwalne, które mają ją zmotywować do szybszego powrotu do idealnej figury. A to wcale nie takie łatwe zadanie...

Joanna Krupa odchudza się po ciąży

Już trzy miesiące po porodzie Joannę sfotografowali paparazzi, gdy umówiła się na spotkanie z koleżankami, m.in. z Denise Richards. Na zdjęciu modelka miała krótką beżową sukienkę odsłaniającą piękne i zgrabne nogi. Ale jej krój nie był zbyt obcisły co wskazywało na to, że brzuszek Joanny nie był jeszcze idealny.

Joanna Krupa, stylizacje po ciąży 2020
Fot. East News

Teraz gwiazda napisała pod swoim starym zdjęciem w bikini:

Minęło już 11 tygodni odkąd na świecie pojawiła się moja mała córeczka i już czas zmotywować się do powrotu do formy. Utrata ostatnich 6 kilogramów jest trudniejsza niż myślałam.

To wiedzą wszystkie młode mamy! O ile pierwsze kilogramy dosłownie znikają w oczach, tak te ostatnie kilka lub kilkanaście (w zależności od wagi wyjściowej) często bardzo trudno jest zgubić. Wymaga to dużo wysiłku, racjonalnej diety i ruchu. A przy małym dziecku wcale nie jest to takie łatwe... Ale trzymamy kciuki i czekamy na zdjęcia w bikini z tego roku!

Ile Joanna Krupa przytyła w ciąży?

Z komentarzy pod zdjęciem możemy dowiedzieć się, Joanna Krupa w ciąży przytyła niecałe 16 kg. To oznacza, że większość już zrzuciła. Pod zdjęciem wypowiedział się także w zabawny sposób mąż modelki – Douglas Nunes:

Ja też mam problemy ze zrzuceniem kilogramów po ciąży. Ostrzygłem się, ale to utrata zaledwie 900 g. A to oznacza kolejny sezon w kostiumie jednoczęściowym!

Fanki też mocno ją wspierają i dodają otuchy pisząc: „Będzie dobrze!”, „Powodzenia!”, „Dasz radę”.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.