jak Halejcio wróciła do formy po ciąży
Fot. Instagram/Klaudia Halejcio
O tym się mówi

Na jakiej diecie Klaudia Helejcio tak spektakularnie schudła po ciąży?

Aktorka znalazła bardzo sprytne rozwiązanie!

Marta Cieplak 4 października 2021 11:30
jak Halejcio wróciła do formy po ciąży
Fot. Instagram/Klaudia Halejcio

Klaudia Helejcio cztery miesiące temu po raz pierwszy została mamą. Odkąd mała Nel przyszła na świat, życie aktorki kompletnie się zmieniło. I to nie tylko ze względu na dziecko – Klaudia Halejcio razem z narzeczonym kupili ogromną, nowoczesną willę na Ursynowie. O tym, jak wygląda dom oraz jej nowe życie jako mamy, możemy dowiedzieć się najwięcej z jej Instagrama i stories, które zamieszcza. Aktorka wyznała ostatnio, jak wróciła do formy po ciąży i na jakiej jest diecie. Jesteście ciekawi, co napisała? Poznajcie szczegóły!

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia Halejcio pokazała, jak wygląda jej brzuch miesiąc po porodzie!

Na jakiej diecie schudła po ciąży Klaudia Halejcio?

Córka Klaudii Halejcio skończyła zaledwie cztery miesiące, a jej mama wygląda już tak, jakby nigdy nie była w ciąży. Gwiazda pozuje już w koszulkach odsłaniających brzuch i naprawdę trudno dopatrzeć się różnicy między tym, jak wygląda dziś, a jak prezentowała się przed zajściem w ciążę. Jak jej się to udało?

Okazuje się, że tajemnicę swojej doskonałej sylwetki aktorka sama zdradziła w odpowiedzi na pytanie o powrót do formy, zadane pod jednym z postów na Instagramie:

Zamawiam pudełka, bo nie miałam czasu czasami ugotować czegoś przy małej, ale i tak dojadam jeszcze to, co robię czasem dla Oskara. Kawa przy zmęczeniu nie pomaga, więc też cukru sobie nie odmawiam, by się trochę pobudzić. Więc diety nie mam zbyt dobrej. Tylko ściąganie mleka mnie ratuje i pozwala wrócić swojej wagi - napisała Klaudia Halejcio. 

Klaudia Halejcio - forma po ciąży

Klaudia Helejcio otwarcie mówi także o tym, że jej brzuch wcale nie wygląda jeszcze idealnie. Jak sama mówi, trochę jej jeszcze brakuje do stanu wyjściowego: „Mi dopiero teraz się poprawił. Jeszcze na dole mam odstający. Na zdjęciach i story tak tego nie widać, myślę, że jeszcze troszkę potrzeba, by się tam zagoiło wszystko. Ja w 2. miesiącu miałam spory jeszcze brzuch - w spodniach ciążowych chodziłam, by nie kupować nowych ubrań” - dopisała.

My nie widzimy co prawda żadnych niedoskonałości, ale rozumiemy, że każda kobieta najlepiej sama wie, jak chce wyglądać. Naszym zdaniem Klaudia Halejcio prezentuje się doskonale. Jak na młodą mamę, trzyma formę godną pozazdroszczenia. Oby tak dalej!

Jak Klaudia Halejcio prezentuje się w roli młodej mamy? Zobacz w naszej galerii poniżej.  


 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.