Mateusz Borkowski BigBoy
Fot. Instagram/@big_borkowski_boy
Metamorfozy gwiazd

Mateusz Borkowski Big Boy z Googlebox zdradził szczegóły swojej diety!

Udało mu się zrzucić ponad 140 kg!

Aleksandra Frankowska 19 kwietnia 2021 14:27
Mateusz Borkowski BigBoy
Fot. Instagram/@big_borkowski_boy

Mateusz Big Boy Borkowski, znany z show telewizji TTV Googlebox, wciąż budzi wiele kontrowersji w związku ze swoją spektakularną metamorfozą. W ostatniej rozmowie z Plotkiem opowiedział nieco więcej o swoim obecnym trybie życia oraz diecie. Celebryta, który jeszcze niedawno zmagał się z ogromną nadwagą, zrzucił ponad 140 kg. W sieci furorę robią jego zdjęcia sprzed i po metamorfozie. Zmiana jest spektakularna i wciąż mówi się o jego motywacji, która pozwoliła osiągnąć mu tak niesamowite efekty!

Czytaj też: Mateusz Big Boy Borkowski z Gogglebox schudł ponad 150 kg!

Mateusz Big Bogy Borkowski opowiedział o swojej diecie

Uczestnik programu Googlebox od lat zmagał się z ogromną nadwagą, która utrudniała mu już normalne życie i powodowała kolejne problemy zdrowotne. Kiedy Mateusz Borkowski osiągnął wagę krytyczną, postanowił zawalczyć o swoje zdrowie i przeszedł spektakularną metamorfozę. Udało mu się zrzucić 140 kg i wciąż utrzymuje wagę dzięki odpowiednim zasadom, jakie wdrożył w życie. Po operacji zmniejszenia żołądka, jego życie zaczęło się od nowa.

Zobacz również: Mateusz Big Boy Borkowski pokazał szokujące zdjęcie z przeszłości!

Regularnie uprawia sport, a jego dieta jest przemyślana i zdrowa. Podkreśla, że nie pozwala sobie na przekąski w formie chipsów. Stara się, aby wszystkie posiłki były zbilansowane – nie wyobraża sobie tygodnia bez jogurtu naturalnego, jajek i mleka. Z diety wyeliminował wołowinę, a większą część jego talerza zajmują warzywa i owoce. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.