Mateusz Borkowski BigBoy
Fot. Instagram/@big_borkowski_boy
O tym się mówi

Mateusz Big Boy Borkowski: „Opalenie kości, bo tłuszczu już wytopiłem”.

Gwiazdor Gogglebox pokazał najnowsze zdjęcia bez koszulki! Jak teraz wygląda?

Marta Cieplak 27 lipca 2021 19:30
Mateusz Borkowski BigBoy
Fot. Instagram/@big_borkowski_boy

Mateusz Big Boy Borkowski zyskał ogromną popularność nie tylko dzięki udziałowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem, ale także swojej niesamowitej metamorfozie. W krytycznym momencie ważył 230 kg, a teraz jest lżejszy o 170 kg! Naprawdę mało kto może się pochwalić takimi osiągnięciami. Gwiazdor programu TTV uniknął efektu jo-jo i nadal utrzymuje wagę. Dowodem na to są zdjęcia z plaży, które właśnie zamieścił na swoim Instagramie. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Zobacz także: Cezary Żak już tak nie wygląda! Aktor schudł ponad 30 kg!

Mateusz Big Boy Borkowski na plaży bez koszulki 2021

Borkowski najpierw próbował klasycznych metod odchudzania, czyli diety i ćwiczeń, ale gdy to nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, dlatego ostatecznie zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Jak dziś wygląda? Mateusz Big Boy Borkowski jest wyjątkowo szczupły, a jedyną pamiątką po byłej tuszy jest zwisająca skóra. To defekt, z którym można sobie poradzić jedynie za pomocą operacji plastycznej, na którą jak na razie się nie zdecydował. Może nigdy tego nie zrobi, bo widać, że akceptuje swoją figurę i to, jak wygląda do tego stopnia, że nie ma problemu z pozowaniem do zdjęć bez koszulki. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie widać Big Boya jak siedzi na leżaku na plaży w samych spodenkach. Patrząc na niego dziś nikt by nie przypuszczał, że ważył 230 kg!

Opalenie kości bo tłuszczu już wytopiłem ☀️🤣☀️🤣☀️, napisał pod zdjęciem.

Fani są zachwyceni tym, jak wygląda i bardzo doceniają wysiłek, jaki włożył w swoją metamorfozę:

Szacun🔥👏 jest na kim zawiesić oko👏👏

Aż się serducho raduje jak się widzi Twoją lekkość i radość z życia. Bije z Ciebie przesłanie- "Można?"💪 👏🔥

Sexy

Zobacz także: Ewa Chodakowska przytyła! O efektach opowiedziała na Instagramie!

A Wam jak się podoba? Pamiętacie jak wyglądał na początku emisji Gogglebox? Różnica jest szokująca!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.