O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha zachwyca sylwetką po narodzinach trzeciego dziecka!

Zobacz jej spektakularną metamorfozę

Konrad Szczęsny 27 marca 2019 19:54

Na wtorkowym pokazie Łukasza Jemioła wprost nie można było oderwać od niej oczu! Małgorzata Socha zachwycała w białej stylizacji i przy okazji zaprezentowała perfekcyjną sylwetkę. Aż trudno uwierzyć, że nieco ponad sześć miesięcy temu została po raz trzeci matką...

Małgorzata Socha przeszła niewiarygodną metamorfozę po ciąży

Czwartego września 2018 roku Małgorzata Socha urodziła synka Stanisława. Od tamtej pory sporadycznie pojawiała się na salonach, pierwsze miesiące po porodzie poświęcając w całości synkowi. W mediach społecznościowych nie bała się natomiast publikować zdjęć, na których pozowała zmęczona, bez grama makijażu i z podkrążonymi oczami. Podkreślała jednak, że taka jest dola każdej matki i w ten sposób chciała dodać fankom otuchy, że uczucie wyczerpania i nieatrakcyjnego wyglądu towarzyszy każdej kobiecie, która wychowuje małe dzieci.

Dzięki temu przełamała istotne społeczne tabu, związane z presją perfekcyjnego wyglądu w każdej, nawet najbardziej intymnej sytuacji. Fanki są jej wdzięczne i w komentarzach podkreślają, że dzięki takiej postawia nie czują się tak bardzo sfrustrowane i osamotnione.

Małgorzata Socha na pokazie Łukasza Jemioła

Jednak gdy Małgorzata Socha decyduje się na publiczne wyjścia, zawsze zachwyca promiennym wyglądem i perfekcyjną stylizacją. Nie inaczej było na wtorkowym pokazie Łukasza Jemioła. Zgodnie z motywem przewodnim, aktorka wybrała na tę okazję białe elementy garderoby: świetnie dopasowaną marynarkę, koszulę, spodnie do kostek i białe kozaczki na obcasie. Do tego dobrała czarno-białą torebkę.

Wprost nie można było oderwać od niej oczu! Nic dziwnego, niedawno zdradziła, jak dba o formę po urodzeniu trzeciego dziecka. Zdjęcia z tego wydarzenia możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.