Fani wspierają aktorkę

Konrad Szczęsny 29 września 2018 11:58

W połowie września Małgorzata Socha poinformowała, że po raz trzeci została mamą. Na świat przyszedł wówczas synek aktorki, Staś. Gwiazda ukrywała ten fakt przez dwa tygodnie: widoczna na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie, bransoletka była potwierdzeniem, że malec urodził się dokładnie 4 września. Od tamtej pory co jakiś czas serialowa Inga dzieli się z fanami fotografiami, które pokazują prawdziwą stronę macierzyństwa. Bez filtrów, retuszu i udawania, że narodziny dziecka niczego w życiu nie zmieniają.

Małgorzata Socha zamieściła zdjęcia po urodzeniu dziecka i pyta: czy można wyglądać gorzej?

Jedno z ostatnich zdjęć, które pojawiło się w sieci, przedstawia graną przez Małgorzatę Sochę bohaterkę Przyjaciółek, Ingę. W bieżącym sezonie ma ona wciąż duże problemy z wagą, podjadaniem w sytuacjach stresowych i znalezieniem pracy. Jak można wywnioskować po tym, co napisała pod nim aktorka, wygląd serialowej bohaterki nigdy nie był jej bliższy.

„To moja ulubiona seria, nigdy nie było mi bliżej do Ingi 😉 💇‍♀️🍔🍩🍟 Czy można wyglądać gorzej...? 🙈😂 Oglądajcie dziś nowy odcinek! 😊”, podpisała fotografię Małgorzata Socha.

Fani zachwyceni postawą Małgorzaty Sochy względem macierzyństwa

Postawa aktorki jest bardzo istotna w czasach, kiedy na kobietach po urodzeniu dziecka jest wywierana presja, by jak najszybciej wróciły do formy i wagi sprzed ciąży. Zdjęcia gwiazd, które dwa tygodnie po przyjściu maleństwa na świat zamieszczają na profilach w mediach społecznościowych, na których dumnie prezentują płaski brzuch, odbijają się szerokim echem i są ostro krytykowane przez internautów. „Tak nie wygląda życie, tak nie wygląda macierzyństwo”, „To frustrujące dla wszystkich matek”, „Lansowanie takich wzorców nie poprawia sytuacji kobiet”, grzmią w komentarzach. I trudno się z nimi nie zgodzić.

Cieszy więc, że Małgorzata Socha, matka trójki dzieci, ma odwagę zamieszczać w sieci zdjęcia, które pokazują prawdziwą stronę macierzyństwa: bez makijażu, z włosami luźno związanymi, w dresie i z podkrążonymi ze zmęczeniami oczami. Wszystkie je możesz zobaczyć w naszej galerii  

1/5
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
1/5

Tym zdjęciem Małgorzata Socha potwierdziła, że po raz trzeci została mamą. 4 września na świat przyszedł jej pierwszy synek, któremu wraz z mężem dała na imię Staś.

2/5
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
2/5

To natomiast pierwsze zdjęcie Małgorzaty Sochy, które zamieściła na Instagramie po urodzeniu synka. 

„Ostatnio czuję jakby codziennie była niedziela 😂 Takie nasze małe rodzinne święta ❤️ Najlepszy czas, spędzony z rodziną 😊 🍒Chwilo trwaj... 🙏#happymommy #mommyslife #newbornbaby”, podpisała je.

3/5
Małgorzata Socha zamieściła zdjęcie po porodzie i pyta: czy można wyglądać gorzej?
Copyright @Instagram @malgosia_socha
3/5

To druga fotografia Małgorzaty Sochy, którą zamieściła w sieci po urodzeniu synka.

4/5
Małgorzata Socha zamieściła zdjęcie po porodzie i pyta: czy można wyglądać gorzej?
Copyright @Materiały prasowe/Polsat
4/5

To właśnie pod tym zdjęciem Małgorzata Socha zamieściła słynny komentarz: 

„To moja ulubiona seria, nigdy nie było mi bliżej do Ingi 😉 💇‍♀️🍔🍩🍟 Czy można wyglądać gorzej...? 🙈😂 Oglądajcie dziś nowy odcinek! 😊”.

5/5
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
5/5

To natomiast zdjęcie Małgorzaty Sochy z baby shower przed narodzinami syna.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.