Olga Figaszewska 22 lutego 2017 20:15
1/9
Anna Lewandowska w ciąży
Copyright @Anna Lewandowska/Instagram
1/9

Ciąże wzbudzają spore zainteresowanie i wzbudzają wiele emocji. Od kiedy media obiegła informacja, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka, ich losy śledzi cały świat show-biznesu, fani i prasa. W kwietniu przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko - córeczka, Klara.

 

Anna Lewandowska chętnie dzieli się z fanami zdjęciami na Instagramie i zachwyca formą. To dla niej intensywny czas. Mimo odmiennego stanu, sama nie rezygnuje z aktywności fizycznej i pracy. Prowadzi obozy trenigowe dla kobiet, rozpoczęła pracę nad nową książką, udziela porad sportowych, na swoim blog u „Healthy Plann by Ann” zamieszcza przepisy dla przyszłych mam. Trenerka wygląda kwitnąco, świeżo, tryska energią i co widać po zdjęciach świetnie się czuje.

 

Polecamy też: Rzymskie wakacje Anny i Roberta Lewandowskich. Zachwycające zdjęcia pary

 

Anna Lewandowska dla przyszłych mam

 

Ania zachęca do odpowiednich ćwiczeń i prawidłowego odżywiania kobiety w ciąży. Oczywiście z rozwagą, przy stałym nadzorze lekarza prowadzącego. Na swoim blogu doradza jak wzmocnić mięśnie, stawy czy poprawić równowagę i stabilność dzięki systematycznym treningom. Anna Lewandowska podkreśla za każdym razem, że warto być aktywnym przed, jak i w trakcie ciąży, nie tylko dla zachowania świetnej sylwetki.

 

„Zachęcam wszystkie przyszłe mamy do prowadzenia aktywnego trybu życia. Przy przestrzeganiu podstawowych zasad ryzyko dla ciąży jest minimalne, a korzyści dla Ciebie i dziecka ogromne. Jeśli jesteś zdrowa i Twoja ciąża nie jest zagrożona, a lekarz nie widzi przeciwwskazań, możesz kontynuować swoją aktywność fizyczną, która dodatkowo przygotuje Twój organizm do porodu” - napisała na swoim blogu.

 

Zobacz też: Nadal jest fit. Przepiękne ciążowe zdjęcia Anny Lewandowskiej inspirują tysiące Polek

 

Anna Lewandowska o ciąży

Media zdążyły nazwać już wyczekiwane dziecko Lewandowskich mianem polskiego royal baby. Dość długo Ani i Robertowi udało się utrzymać ciążę w tajemnicy. O szczęśliwej nowinie od początku wiedzieli jedynie przyjaciele i najbliższa rodzina. Ania w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską wyznała, że wiadomość o ciąży bardzo ją wzruszyła. Nie zdradziła jednak w jaki sposób przekazała informację Robertowi Lewandowskiemu. Przyznała, że już niedługo na pewien czas wyjedzie z kraju by przeżyć ciążę z dala od błysku fleszy i medialnego zgiełku. „Ciąża dodaje skrzydeł i pozytywnej energii” - mówiła w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”.

 

Zobacz też: Tak zirytowana Anna Lewandowska jeszcze nie była! Co się stało?

 

Gwiazda nie kryje się już z pokazywaniem ciążowego brzuszka. Utrzymuje doskonałą formę, wygląda pięknie i świetnie się czuje. Fani są zachwyceni. Zobaczcie jak pięknie prezentuje się na zdjęciach Ania Lewandowska.

 

Polecamy też:  Tak Anna i Robert Lewandowscy okazują sobie czułość na Instagramie. Już wiosną dołączy do nich córka

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.