Olga Figaszewska 22 lutego 2017 20:15
1/9
Anna Lewandowska w ciąży
Copyright @Anna Lewandowska/Instagram
1/9

Ciąże wzbudzają spore zainteresowanie i wzbudzają wiele emocji. Od kiedy media obiegła informacja, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka, ich losy śledzi cały świat show-biznesu, fani i prasa. W kwietniu przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko - córeczka, Klara.

 

Anna Lewandowska chętnie dzieli się z fanami zdjęciami na Instagramie i zachwyca formą. To dla niej intensywny czas. Mimo odmiennego stanu, sama nie rezygnuje z aktywności fizycznej i pracy. Prowadzi obozy trenigowe dla kobiet, rozpoczęła pracę nad nową książką, udziela porad sportowych, na swoim blog u „Healthy Plann by Ann” zamieszcza przepisy dla przyszłych mam. Trenerka wygląda kwitnąco, świeżo, tryska energią i co widać po zdjęciach świetnie się czuje.

 

Polecamy też: Rzymskie wakacje Anny i Roberta Lewandowskich. Zachwycające zdjęcia pary

 

Anna Lewandowska dla przyszłych mam

 

Ania zachęca do odpowiednich ćwiczeń i prawidłowego odżywiania kobiety w ciąży. Oczywiście z rozwagą, przy stałym nadzorze lekarza prowadzącego. Na swoim blogu doradza jak wzmocnić mięśnie, stawy czy poprawić równowagę i stabilność dzięki systematycznym treningom. Anna Lewandowska podkreśla za każdym razem, że warto być aktywnym przed, jak i w trakcie ciąży, nie tylko dla zachowania świetnej sylwetki.

 

„Zachęcam wszystkie przyszłe mamy do prowadzenia aktywnego trybu życia. Przy przestrzeganiu podstawowych zasad ryzyko dla ciąży jest minimalne, a korzyści dla Ciebie i dziecka ogromne. Jeśli jesteś zdrowa i Twoja ciąża nie jest zagrożona, a lekarz nie widzi przeciwwskazań, możesz kontynuować swoją aktywność fizyczną, która dodatkowo przygotuje Twój organizm do porodu” - napisała na swoim blogu.

 

Zobacz też: Nadal jest fit. Przepiękne ciążowe zdjęcia Anny Lewandowskiej inspirują tysiące Polek

 

Anna Lewandowska o ciąży

Media zdążyły nazwać już wyczekiwane dziecko Lewandowskich mianem polskiego royal baby. Dość długo Ani i Robertowi udało się utrzymać ciążę w tajemnicy. O szczęśliwej nowinie od początku wiedzieli jedynie przyjaciele i najbliższa rodzina. Ania w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską wyznała, że wiadomość o ciąży bardzo ją wzruszyła. Nie zdradziła jednak w jaki sposób przekazała informację Robertowi Lewandowskiemu. Przyznała, że już niedługo na pewien czas wyjedzie z kraju by przeżyć ciążę z dala od błysku fleszy i medialnego zgiełku. „Ciąża dodaje skrzydeł i pozytywnej energii” - mówiła w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”.

 

Zobacz też: Tak zirytowana Anna Lewandowska jeszcze nie była! Co się stało?

 

Gwiazda nie kryje się już z pokazywaniem ciążowego brzuszka. Utrzymuje doskonałą formę, wygląda pięknie i świetnie się czuje. Fani są zachwyceni. Zobaczcie jak pięknie prezentuje się na zdjęciach Ania Lewandowska.

 

Polecamy też:  Tak Anna i Robert Lewandowscy okazują sobie czułość na Instagramie. Już wiosną dołączy do nich córka

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.