Anna i Robert Lewandowscy,
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN: „Ciąża dodaje skrzydeł i pozytywnej energii. Chcemy przeżyć ją tylko we dwójkę”

Olga Figaszewska 19 stycznia 2017 13:15
Anna i Robert Lewandowscy,
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wiosną, żona Roberta Lewandowskiego urodzi pierwsze dziecko. Anna Lewandowska udzieliła wywiadu Agnieszce Jastrzębskiej dla programu „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedziała nie tylko o ciąży…

 

Polecamy też: To już pewne. Robert Lewandowski zostanie ojcem!

 

Anna Lewandowska o ciąży

 

Dość długo Ani i Robertowi udało się utrzymać ciążę w tajemnicy. O szczęśliwej nowinie od początku wiedzieli przyjaciele i najbliższa rodzina. Ania Lewandowska nie kryła wzruszenia w momencie gdy dowiedziała się o ciąży. Nie zdradziła jednak w jaki sposób przekazała informację Robertowi Lewandowskiemu. Przyznała, że już niedługo na pewien czas wyjedzie z kraju. Spytana o płeć dziecka, odpowiedziała: „Nie jest to tajemnica, ale nie chcemy robić do mediów z tego wielkiej informacji. Nie chcemy wcale "wyskakiwać z lodówki". Ciążę chcemy przeżyć we dwójkę. Sami”.

 

Polecamy też:  Tak Anna i Robert Lewandowscy okazują sobie czułość na Instagramie. Już wiosną dołączy do nich córka

 

Płyta DVD dla przyszłych mam

 

Pretekstem do rozmowy stał się nowy wyjątkowy projekt Ani, który realizuje z myślą o przyszłych mamach. Anna Lewandowska jest w szóstym miesiącu ciąży, wiosną przyjdzie na świat jej pierwsze dziecko. Mimo odmiennego stanu, sama nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Utrzymuje doskonałą formę, wygląda pięknie i świetnie się czuje. „Ciąża dodaje skrzydeł i pozytywnej energii” - mówi w wywiadzie.

 

Zobacz też: Anna Lewandowska pisze kolejną książkę! Czy zamieści w niej przepisy dla przyszłych mam?


Płytę chciała nagrać już dawno temu, i rzetelnie się do niego przygotowywała. To spełnienie jej marzeń. Teraz, jak przyznaje Agnieszce Jastrzębskiej, jest szczęśliwa, że w końcu może to zrobić, zwłaszcza że spodziewa się dziecka. Trenerka podkreśla, że dzięki ćwiczeniom, diecie i odpowiedniemu przygotowaniu, nie miała żadnych symptomów i objawów ciąży. Za każdym razem warto być aktywnym przed i w trakcie jej trwania, nie tylko dla zachowania świetnej sylwetki.

 

Polecamy też: Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży i zachęca do tego inne mamy


Na długo przed zajściem w ciążę, tworzyła dla kobiet specjalne warsztaty. Już wtedy media spekulowały o rychłym powiększeniu się rodziny Ani i Roberta Lewandowskich. Na DVD, którego premiera odbędzie się prawdopodobnie na wiosnę (w dzień kobiet), znajdziemy ulubione ćwiczenia gwiazdy, z których sama korzysta. Ania doradzi przyszłym mamom jak wzmocnić mięśnie, stawy czy poprawić równowagę i stabilność systematycznie trenując.

 

Zobacz też: Czas pokaże, czy będziemy dobrymi rodzicami. Co Anna i Robert Lewandowscy mówili VIVIE! o dzieciach?

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?