Anna i Robert Lewandowscy,
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN: „Ciąża dodaje skrzydeł i pozytywnej energii. Chcemy przeżyć ją tylko we dwójkę”

Olga Figaszewska 19 stycznia 2017 13:15
Anna i Robert Lewandowscy,
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wiosną, żona Roberta Lewandowskiego urodzi pierwsze dziecko. Anna Lewandowska udzieliła wywiadu Agnieszce Jastrzębskiej dla programu „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedziała nie tylko o ciąży…

 

Polecamy też: To już pewne. Robert Lewandowski zostanie ojcem!

 

Anna Lewandowska o ciąży

 

Dość długo Ani i Robertowi udało się utrzymać ciążę w tajemnicy. O szczęśliwej nowinie od początku wiedzieli przyjaciele i najbliższa rodzina. Ania Lewandowska nie kryła wzruszenia w momencie gdy dowiedziała się o ciąży. Nie zdradziła jednak w jaki sposób przekazała informację Robertowi Lewandowskiemu. Przyznała, że już niedługo na pewien czas wyjedzie z kraju. Spytana o płeć dziecka, odpowiedziała: „Nie jest to tajemnica, ale nie chcemy robić do mediów z tego wielkiej informacji. Nie chcemy wcale "wyskakiwać z lodówki". Ciążę chcemy przeżyć we dwójkę. Sami”.

 

Polecamy też:  Tak Anna i Robert Lewandowscy okazują sobie czułość na Instagramie. Już wiosną dołączy do nich córka

 

Płyta DVD dla przyszłych mam

 

Pretekstem do rozmowy stał się nowy wyjątkowy projekt Ani, który realizuje z myślą o przyszłych mamach. Anna Lewandowska jest w szóstym miesiącu ciąży, wiosną przyjdzie na świat jej pierwsze dziecko. Mimo odmiennego stanu, sama nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Utrzymuje doskonałą formę, wygląda pięknie i świetnie się czuje. „Ciąża dodaje skrzydeł i pozytywnej energii” - mówi w wywiadzie.

 

Zobacz też: Anna Lewandowska pisze kolejną książkę! Czy zamieści w niej przepisy dla przyszłych mam?


Płytę chciała nagrać już dawno temu, i rzetelnie się do niego przygotowywała. To spełnienie jej marzeń. Teraz, jak przyznaje Agnieszce Jastrzębskiej, jest szczęśliwa, że w końcu może to zrobić, zwłaszcza że spodziewa się dziecka. Trenerka podkreśla, że dzięki ćwiczeniom, diecie i odpowiedniemu przygotowaniu, nie miała żadnych symptomów i objawów ciąży. Za każdym razem warto być aktywnym przed i w trakcie jej trwania, nie tylko dla zachowania świetnej sylwetki.

 

Polecamy też: Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży i zachęca do tego inne mamy


Na długo przed zajściem w ciążę, tworzyła dla kobiet specjalne warsztaty. Już wtedy media spekulowały o rychłym powiększeniu się rodziny Ani i Roberta Lewandowskich. Na DVD, którego premiera odbędzie się prawdopodobnie na wiosnę (w dzień kobiet), znajdziemy ulubione ćwiczenia gwiazdy, z których sama korzysta. Ania doradzi przyszłym mamom jak wzmocnić mięśnie, stawy czy poprawić równowagę i stabilność systematycznie trenując.

 

Zobacz też: Czas pokaże, czy będziemy dobrymi rodzicami. Co Anna i Robert Lewandowscy mówili VIVIE! o dzieciach?

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?