kobiety, które rządzą w przemyśle kosmetycznym
Fot. instagram.com/fenty_corporation
ze świata urody

Rihanna i Jennifer Aniston zawdzięczają idealne sylwetki... temu samemu mężczyźnie!

To trener gwiazd, Sebastein Lagree!

Marta Cieplak 3 grudnia 2019 19:30
kobiety, które rządzą w przemyśle kosmetycznym
Fot. instagram.com/fenty_corporation

Jennifer Aniston, mimo, ze skończyła już 50 lat, ma tak piękne ciało, że mogłyby jej pozazdrościć dwudziestolatki – jest szczupła, a przy tym ma bardzo wydłużone mięśnie. Podobnie jest z Rihanną – choć ma bardziej krągłą budowę, to jej ciało jest niezwykle jędrne i smukłe. To zasługa treningu stworzonego przez trenera gwiazd, Sebastiena Lagree, twórcy Lagree Fitness i opatentowanego sposobu ćwiczeń, z którego korzysta już ponad 300 klubów na całym świecie!

Na czym polega metoda opatentowana przez Sebasteina Lagree?

Ten rewolucyjny opatentowany trening stworzony przez guru fitness i trenera celebrytów, Sebastiena Lagree, skutecznie łączy elementy sprawności fizycznej – siłę, wytrzymałość, cardio, równowagę i elastyczność. W dodatku nie tylko w jednym treningu, ale w każdym ruchu. Metoda ta koncentruje się na powolnych i kontrolowanych ruchach wykonywanych na maszynie nazywanej Megaformer. Niektórzy nazywają ten trening pilatesem ninja, bo daje jeszcze lepsze i szybsze rezultaty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you @hollywoodreporter @rmmer for this incredible writeup! I've had the pleasure of being featured in hundreds of publications over my twenty-plus year career, and this is one of the most well-written, flattering pieces I've received. I greatly appreciate you taking the time to craft such a thoughtful article. "On the heels of his cult #Megaformer, Hollywood trainer Sebastien Lagree (whose clients also include #JenniferAniston, @ashleygraham and @bellathorne ) reveals his new Supra 2.0 machine and a new #santamonica location. In a body-conscious town like #hollywood, the search for the next, best new #workout is a never-ending quest. Fortunately, Sebastien Lagree (dubbed "torturer to the stars" by a national newspaper), inventor of the core-burning #lagreefitness Method (that blends #cardio and #strengthtraining) and the ubiquitous Megaformer machine, keeps updating his method and his machines -- making the former harder to do and the latter easier to use. 'The #lagreemethod is always evolving. It’s a very different workout than it was when I started it 20 years ago and that’s because of the equipment,' Lagree told The #HollywoodReporter. 'The success of the method (there are more than 350 licensee studios in nearly 30 countries) gave me access to more resources, which has continuously allowed me to reexamine my machines and how people are using them, along with current #fitness industry trends, and redefine the workout by creating new machinery.' The new Santa Monica studio scheduled to open in June will have fourteen of the new Supra 2.0 machines." https://www.hollywoodreporter.com/news/trainer-sebastien-lagree-expands-fitness-brand-1196042

Post udostępniony przez Lagree Fitness (@lagreefitness)

Tak wygląda twórca Megoformera, Sebastein Lagree

Lagree Fitness wychodzi z założenia, że lepszy efekt można uzyskać w krótszym czasie, ale potrzebna jest wyższa wydajność. Dlatego treningi, którym poddaje się Aniston i Rihanna trwają zazwyczaj około 24 do 40 minut. Taki intensywny trening spala więcej kalorii na minutę i powoduje znacznie silniejszą reakcję po wysiłku (zwaną również EPOC), która gwarantuje, że jeszcze przez kilka godzin po treningu organizm nadal będzie szybciej spalał kalorie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Girl’s best friend... bring Clyde to work day.

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Okazuje się, że z metody tej korzystają także inne znane celebrytki – Meghan Markle, Kim Kardashian a nawet Michelle Obama. Wszystkie, jak wiemy, mają piękne ciała, więc to najlepszy dowód na to, że metoda opracowana przez Lagree rzeczywiście działa!

Jak dużo trzeba ćwiczyć by mieć piękne i smukłe ciało?

Lagree zakłada, że wystarczą treningi trzy razy w tygodniu lub co drugi dzień. Ale przyznaje, że niektóre z gwiazd ćwiczą codziennie, szczególnie jeśli przed nimi jest trasa koncertowa albo na przykład nagranie nagiej sceny w filmie. Podkreśla też, że równie ważne jak ćwiczenia jest właściwa dieta – dobrze dopasowana pozwala spalać tłuszcz we właściwych proporcjach. Ale sam przyznaje w rozmowie z Hollywood Life, że w przypadku bardziej krągłych sylwetek jak Rihanna lub Beyonce, dieta nie powinna być zbyt rygorystyczna. Wtedy pod warstwą tłuszczyku można zbudować mięśnie, dzięki czemu sylwetka nadal będzie ponętnie kobieca. W przeciwnym razie po „południowej” sylwetce z pełną pupą nie będzie śladu!. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.