Maja Hyży z trenerem
Fot. Instagram@majahyzy
ze świata urody

Maja Hyży pokazała jak trenuje. I z kim!

Nic dziwnego, że ma tak piękną sylwetkę!

Marta Cieplak 18 października 2019 16:15
Maja Hyży z trenerem
Fot. Instagram@majahyzy

Maja Hyży ma piękną sylwetkę i chętnie podkreśla ją strojem. Teraz, za pośrednictwem Instagrama, postanowiła zdopingować do ćwiczeń także swoje fanki! Dlatego pokazała zdjęcia z siłowni ze swoim trenerem osobistym, Robertem Kusiakiem.

Jak Maja Hyży dba o sylwetkę?

Piosenkarka zachęca do tego, by nigdy się nie poddawać i uparcie dążyć do celu.

Nigdy nie akceptuj swoich ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać ‼️” pisze pod zdjęciem. I dodaje: „Nigdy nie akceptuj swoich ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać ‼️”.

Okazuje się, że piękne kształty gwiazda zawdzięcza po prostu regularnym treningom z trenerem personalnym, Robertem Kusiakiem. To gwarantuje, że rozwija wszystkie partie mięśni i pracuje nad całym ciałem. Do tego bezpiecznie i bez przeciążeń. I regularnie, bo trener na pewno pilnuje, by nie odpuszczała. To zresztą ulubiona metoda na piękne ciało gwiazd Hollywood – większość z nich ma swoich zaufanych trenerów, z którymi ćwiczą po kilka razy w tygodniu.

Maja Hyży - jaką dietę stosuje?

Okazuje się, że jeśli chodzi o dietę, to piosenkarka nie stosuje się do restrykcyjnych zaleceń, bo ma świetną przemianę materii. „Nie dbam jakoś szczególnie o figurę, nic nie robię, po prostu mam taki metabolizm. Nie stosuję żadnych diet, wręcz przeciwnie, jakiś czas temu stosowałam dietę, ale na przytycie, co też mi nie wyszło, więc stwierdziłam, że akceptuję siebie taką, jak jestem i tyle" powiedziała w rozmowie z Newserią na początku tego roku. Zazdrościmy!

Kim jest Maja Hyży?

Maja Hyży ma 29 lat. Urodziła się w Kołobrzegu. Od dziecka uwielbiała śpiewać. Szersza publiczność pokochała ją, gdy wystąpiła w programie X-Factor w TVN. Piosenkarka ma dwóch synów.

Trener personalny Robert Kusiak - kto to?

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz instruktor kulturystyki z wieloletnim stażem pracy, od lat związany ze sportami siłowymi. Prowadzi treningi indywidualne. Współzałożyciel GOFIT Training Team.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.