Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi!

Martyna Wojciechowska zaczęła treningi bokserskie!

Czy to jej nowy sposób na relaks?

Marta Cieplak 26 lipca 2021 14:30
Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ten rok nie zaczął się dla Martyny Wojciechowskiej dobrze. W połowie lipca okazało się, że jej małżeństwo z Przemkiem Kossakowskim właśnie się zakończyło. Potem wyszło na jaw, że już od kilku miesięcy nie było między parą dobrze. Teraz oboje zaczynają kolejny rozdział swojego życia. Martyna, jako aktywna kobieta, szuka więc nowych wyzwań i sposobów na spędzanie wolnego czasu. Dlatego właśnie rozpoczęła treningi bokserskie! Jak jej idzie?

Zobacz także: Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski: trzy lata związku, cichy ślub i tajemnicze rozstanie

Martyna Wojciechowska trenuje boks

Okazuje się, że teraz, po rozstaniu z mężem, podróżniczka znów w pełni może skupić się na swoich pasjach. tych starych, ale i nowych. Dlatego właśnie odbyła pierwszy w życiu trening bokserski i zapewnia, że nie będzie ostatni!

Wstałam rano i zadałam sobie pytanie czego dziś potrzebuję najbardziej. Zupełnie spontanicznie zadzwoniłam do SASHY SIDORENKO, o której ostatnio Wam pisałam. To wielokrotna Mistrzyni Ukrainy w boksie, pas Mistrzyni Europy wywalczyła w polskich barwach, niepokonana na ringu zawodowym. I tak oto po raz pierwszy w moim życiu odbyłam TRENING BOKSERSKI, po którym zmęczona, ale szczęśliwa wyczołgałam się z Jej klubu…

Wrzuciła też zdjęcie zrobione tuż po treningu, na którym widać, jak jest szczęśliwa. Jak widać sport to najlepszy sposób na wszelkie stresy i smutki.

„Co jest najważniejsze w tym sporcie? BALANS, RÓWNOWAGA I MOCNE STANIE NA NOGACH - tak mówi Sasha.Niczego nie potrzebuję teraz bardziej🙏🏻” dodała.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska opowiedziała o chorobie. Dziennikarka zdobyła się na wzruszające wyznania

W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia i dopingu. Okazuje się, że wiele fanek Martyny Wojciechowskiej także trenuje boks i podzieliły się swoimi doświadczeniami pod postem gwiazdy:

Super🔥🔥👏😍 Wiem co to za uczucie. Od niedawna trenuje boks tajski i nic nie czyni mnie tak szczęśliwą jak to zmęczenie po intensywnym treningu. Siła którą czuje.

Piekny sport ❤️ kto nie próbował ten dużo traci. Zakochałam się od pierwszego dnia w boksie

Boxing to najlepszy trening dla ciala i umyslu! Lepszy niz terapia ;)

A Wy odważyłybyście się na taki ostry trening? Czy jednak wolicie mniej ekstremalne sporty?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.