Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska złożyła ukochanemu wyjątkowe życzenia z okazji urodzin

Przypominamy ich niezwykłą historię miłości

Rafał Kowalski 15 kwietnia 2020 12:51

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska są na ustach wszystkich. Show-biznesowa para jest jedną z bardziej lubianych przez publiczność, jednak sami zakochani rzadko mówią o swoim szczęściu. W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się razem w mediach społecznościowych. A każde z ich wspólnych zdjęć wywołuje poruszenie wśród wielbicieli podróżników. Tak było i tym razem. 

Czułe zdjęcie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego 

Ukochana Przemysława Kossakowskiego postanowiła w romantyczny sposób złożyć mu życzenia urodzinowe. Podróżnik skończył właśnie 48 lat. Z tej okazji na profilu Martyny Wojciechowskiej na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie z czułym podpisem.

„Pewien wyjątkowy mężczyzna obchodzi dzisiaj 48. urodziny... Wszystkiego najlepszego, Kochanie! ”, napisała.


Rzadko zdarza się im okazywać w ten sposób uczucia w mediach społecznościowych. Tym bardziej rozczuliło to internautów. Zwłaszcza, że od pewnego czasu mówi się o tym, że para jest już po ślubie.

Na razie żadne z nich nie potwierdziło tych informacji. Najważniejsze, że darzą się szczerym uczuciem i pielęgnują swoją relację. A my przypominamy historię ich niezwykłej miłości!

Jak Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska się poznali?

Niedawno Przemysław Kossakowki uchylił jednak rąbka tajemnicy i zdradził, jak poznał dziennikarkę oraz co ceni w niej najbardziej. Okazuje się, że pierwsze poznanie było zupełnie niezaplanowane przez żadną ze stron. „Poznaliśmy się w studiu Dzień Dobry TVN. Realizowałem odcinek jednego ze swoich programów. Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona, zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu”, wyznał Kossakowski w miesięczniku Twój Styl.

Cierpliwość podróżnika się jednak popłaciła! Choć pierwsza wiadomość od Martyny Wojciechowskiej była dość niemiła… „Nagle któregoś wieczoru dostaję od niej SMS. Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że właśnie natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj...", dodał podróżnik w magazynie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jestem szczęściarzem...

Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski)

Jaka jest Martyna Wojciechowska prywatnie?

Przemysław Kossakowski opowiedział też w trakcie wywiadu o tym, że ciężko zaimponować jego ukochanej. Bardzo to w niej jednak ceni. „Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć. Martynie nie zaimponujesz szaleństwem, bo na swoim koncie ma ich więcej. Nie zaimponujesz szybką jazdą samochodem, bo zrobi to lepiej. Jeżeli więc można jej czymś zaimponować, to byciem obok tak, żeby była pewna, że zawsze może na mnie liczyć. Ja wiem, że to może się wydać naiwne i egzaltowane, ale życie razem jest o wiele prostsze, niż czasami nam się wydaje”, czytamy w Twoim Stylu.

Jesteśmy pewni, że Martyna i Przemek znają przepis na udany, długi związek. Szczególnie, że każde z nich swoje już przeszło. Gwiazdor programów TTV ma za sobą nieudane małżeństwo. „Myślę, że żona zmęczyła się życiem na wsi i rozpaczliwymi próbami wiązania końca z końcem. Zostałem sam. Czterdziestolatek bez kobiety, dzieci, roboty, za to z poczuciem, że w życiu niespecjalnie mu wyszło i musi zbudować je od nowa", wyjaśnił Kossakowski w wywiadzie.

 Wydaje się nam , że i podróżnik, i dziennikarka mają w zanadrzu jeszcze wiele tajemnic i historii, o których mało kto dziś wie. Warto pamiętać, że zostawienie części z nich dla siebie to także element budowania silnej więzi. I takiej, pogłębiającej się miłości życzymy! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.