Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są już po ślubie! 

Przypominamy ich niezwykłą historię miłości

Rafał Kowalski 16 października 2020 20:45

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska są na ustach wszystkich! Show-biznesowa para jest jedną z bardziej lubianych przez publiczność, jednak sami zakochani rzadko mówią o swoim szczęściu. W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się razem w mediach społecznościowych. A każde z ich wspólnych zdjęć wywołuje poruszenie wśród wielbicieli podróżników. Teraz nie mogło być inaczej! Właśnie podzielili się z fanami swoim szczęściem. Zakochani wzięli ślub! 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Rzadko zdarza się im okazywać  uczucia w mediach społecznościowych. Tym bardziej ich ostatnie wspólne zdjęcia rozczulają internautów. Od pewnego czasu mówiło się o tym, że para jest już po ślubie. Kilka miesięcy temu podróżniczka potwierdziła jednak informację o zaręczynach.

,,Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić", pisała Martyna Wojciechowska.  Najważniejsze było dla nich, to, że darzą się szczerym uczuciem i pielęgnują swoją relację. 

W piątek, 16 października Przemysław Kossakowski podzielił się z fanami cudowną wiadomością. Para jest już po ślubie! ,,Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze", napisał pan młody. 

W komentarzach nie zabrakło gratulacji! Z tej okazji przypominamy niezwykłą historię miłości pary!

Szukasz idealnego pierścionka zaręczynowego dla ukochanej? Sprawdź nasze propozycje

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska: historia miłości

Para od ponad dwóch lat tworzy szczęśliwy związek. Niedawno Przemysław Kossakowki uchylił jednak rąbka tajemnicy i zdradził, jak poznał dziennikarkę oraz co ceni w niej najbardziej. Okazuje się, że pierwsze poznanie było zupełnie niezaplanowane przez żadną ze stron. „Poznaliśmy się w studiu Dzień Dobry TVN. Realizowałem odcinek jednego ze swoich programów. Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona, zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu”, wyznał Kossakowski w miesięczniku Twój Styl.

Cierpliwość podróżnika się jednak popłaciła! Choć pierwsza wiadomość od Martyny Wojciechowskiej była dość niemiła… „Nagle któregoś wieczoru dostaję od niej SMS. Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że właśnie natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj...", mówił podróżnik w magazynie. 

„Podróżował, robił takie tematy, które mnie interesowały.  Niektórych mu zazdrościłam, bo sama chciałam je zrobić”, wspominała z kolei ze śmiechem Martyna Wojciechowska w programie Kulisy Sławy.  „Nie ukrywam, że mnie zainteresował, ale dopiero jak usłyszałam, że mieszka w chacie na Podlasiu, wtedy pomyślałam, że mamy ze sobą coś wspólnego”, zdradziła. W jednym z wywiadów na jedną z pierwszych randek zabrał Martynę właśnie do swojej chaty na Podlasiu.

Co Martynie spodobało się w Przemku? „Ten mix siły męskiej i wrażliwości, no to był właśnie ten mix, który był mi potrzebny”, wyjawiła wtedy dziennikarka. „Scenariusza na to żadnego nie było i potoczyło się bardzo szybko i instynktownie i... trwa do dzisiaj”, mówi uśmiechnięty Kossakowski.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jestem szczęściarzem...

Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski)

Szukasz wyjątkowego prezentu dla swojego mężczyzny? Oto nasze propozycje

Przemysław Kossakowski opowiedział też w trakcie wywiadu o tym, że ciężko zaimponować jego ukochanej. Bardzo to w niej jednak ceni. „Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć. Martynie nie zaimponujesz szaleństwem, bo na swoim koncie ma ich więcej. Nie zaimponujesz szybką jazdą samochodem, bo zrobi to lepiej. Jeżeli więc można jej czymś zaimponować, to byciem obok tak, żeby była pewna, że zawsze może na mnie liczyć. Ja wiem, że to może się wydać naiwne i egzaltowane, ale życie razem jest o wiele prostsze, niż czasami nam się wydaje”, mówił w Twoim Stylu.

Jesteśmy pewni, że Martyna i Przemek znają przepis na udany, długi związek. Szczególnie, że każde z nich swoje już przeszło. Gwiazdor programów TTV ma za sobą nieudane małżeństwo. Jak mówi Przemysław Kossakowski: „Mamy dużo autonomii w swoim związku i nie wtrącamy się sobie wzajemnie, to takie wymierzone proporcje, dzięki którym jesteśmy ze sobą szczęśliwi”. 

„Po raz pierwszy w życiu mam partnera. Wcześniej wielokrotnie używałam tego słowa, bo nie chciałam mówić: chłopak, narzeczony, ale dopiero Przemek nadał temu słowu w moim życiu właściwe znaczenie”, dodała w jednym z wywiadów Martyna Wojciechowska. 

 Wydaje się nam , że i podróżnik, i dziennikarka mają w zanadrzu jeszcze wiele tajemnic i historii, o których mało kto dziś wie. Warto pamiętać, że zostawienie części z nich dla siebie to także element budowania silnej więzi. I takiej, pogłębiającej się miłości życzymy! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.