Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. Piotr Molecki/East News
O tym jest głośno

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są już po rozwodzie. Jest orzeczenie o winie

Co zadecydował sąd?

Marta Nawacka 26 lipca 2022 18:44
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Ich rozstanie było sporym szokiem dla fanów. Jakiś czas temu mężczyzna złożył pozew o rozwód, jednak, jak relacjonują media, to właśnie on został obarczony winą za rozpad małżeństwa.

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Znana podróżniczka i dziennikarz tworzyli związek od 2018 roku. Byli jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. W 2020 roku wzięli ślub, a zaledwie kilka miesięcy później media obiegła wiadomość o ich rozstaniu... Fani zakochanych nie kryli zaskoczenia. Z czasem Martyna Wojciechowska zdobyła się na komentarz w tej sprawie i nie ukrywała, że rozpad związku z mężem jest dla niej bolesny.

„Podjęłam, jak sądziłam, najlepszą z możliwych i zamierzałam w niej wytrwać. Bo chodziło także o stabilizację dla mojej córki, którą wychowuję sama po śmierci jej taty, a odpowiedzialność i dane słowo są i zawsze pozostaną dla mnie wartościami nadrzędnymi”, mówiła w rozmowie z magazynem Pani. „To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu. Nie chcę jednak, żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka", dodała.

Czytaj też: Maria i Sławomir Mrożek: pisarz docenił pierwszą żonę dopiero po jej przedwczesnym odejściu. Jej śmierć złamała mu serce

najgłośniejsze rozstania 2021 roku
Fot. Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, Bal Fundacji TVN, 06.09.2019, Warszawa

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są już po rozwodzie

Jak donosi Fakt, rozprawa rozwodowa Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego odbyła się w trybie zdalnym. W Sądzie Okręgowym w Warszawie na sali był tylko sędzia i protokolant. Według wokandy wiszącej na drzwiach to nie podróżniczka była powódką a sprawie, tylko jej mąż. Jak informuje Pudelek, zapadł już wyrok w sprawie. Podczas rozprawy, która miała miejsce 26 lipca, Martynie Wojciechowskiej udało się udowodnić, że to Przemysław Kossakowski ponosi winę za rozpad ich małżeństwa. Wyrok jest nieprawomocny.  

Zobacz także: Konflikt Magdy Femme i Michała Wiśniewskiego nie gaśnie: „Nie chce mieć z nim nic wspólnego”

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, Gala Telekamery Tele Tygodnia 2019, 25.02.2019, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, Gala Telekamery Tele Tygodnia 2019, 25.02.2019, Warszawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…