Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O tym jest głośno

Przemek Kossakowski szczerze o rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Odciął się od Internetu

„Hejt jest dla mnie wyrzutem złych emocji”

Marta Nawacka 26 września 2021 19:55
Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Byli jedną z najbardziej lubianych par show-biznesu. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni... Dlatego ich rozstanie, o którym poinformowano w lipcu, zaskoczyło fanów Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Okazuje się, że związek zakończyli zaledwie trzy miesiące po ślubie... Niedawno mężczyzna zdobył się na szczere wyznanie o tym, co działo się z nim w tym czasie.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski – związek

Para podróżników była ze sobą ponad dwa lata zanim Przemek Kossakowski zdecydował się oświadczyć ukochanej. Początkowo zakochani unikali błysku fleszy, z czasem jednak przestali ukrywać swoje uczucie i zaczęli pojawiać się razem publicznie oraz na wszelkich branżowych imprezach. Fani byli zachwyceni ich związkiem, zwłaszcza, gdy w październiku zeszłego roku okazało się, że... Martyna Wojciechowska i jej ukochany wzięli sekretny ślub! Oboje utrzymywali to wydarzenie w tajemnicy, z czasem jednak zaczęli dzielić się wyjątkowymi zdjęciami z uroczystości.

Czytaj też: Martyna Wojciechowska w szczerych słowach o rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, Gala Telekamery Tele Tygodnia 2019, 25.02.2019, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, Gala Telekamery Tele Tygodnia, 25.02.2019, Warszawa

Rozstanie Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej

Latem tego roku media zaczęły obiegać informacje, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem. Szokujące doniesienia okazały się prawdziwe... Z czasem na jaw wyszło, że związek podróżników rozpadł się już trzy miesiące po ślubie. Żadne z nich jednak nie decydowało się podawać tego do informacji publicznej. Pierwsza przerwała milczenie Martyna Wojciechowska. Dziennikarka w swoich mediach społecznościowych zamieściła wpis: „Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie”.

Przemysław Kossakowski decydował się nie zabierać głosu. Jednak w wywiadzie udzielanym portalowi NaTemat.pl nie udało mu się uniknąć pytania o jego rozstanie z żoną. „O tym, jaka była skala emocji związana z moim życiem prywatnym, dowiadywałem się od znajomych, którzy mnie o tym poinformowali. Mówili, że trudno było otworzyć jakikolwiek portal, w którym nie byłoby to podawane jako ważna informacja. Kiedy to było w największym szczycie, odciąłem się od internetu”, wyjaśnił mężczyzna.

Gdy na jaw wyszło, że to on porzucił Martynę Wojciechowską i wyprowadził się z domu, sporo fanów się od niego odwróciło i podróżnik musiał zmierzyć się z falą hejtu. „Należy bardzo starannie oddzielić krytykę od hejtu. Często krytyka, ta konstruktywna, bywa bardzo pożyteczna. Hejt jest dla mnie wyrzutem złych emocji. Oddzielną sprawą jest to, w jaki sposób sobie radzę”, dodał mężczyzna.  

Zobacz także: Przemysław Kossakowski w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, 06.09.2019 Warszawa Bal Fundacji TVN
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, 06.09.2019, Warszawa, Bal Fundacji TVN

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.