Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski, Przemek Kossakowski, ślub Wojciechowskiej i Kossakowskiego
Fot. Instagram @przemekkossakowski
O NICH SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska potwierdziła ślub z Przemkiem Kossakowskim!

Pokazała niezwykłe zdjęcia. Jej suknia robi ogromne wrażenie...

Konrad Szczęsny 17 października 2020 13:04
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski, Przemek Kossakowski, ślub Wojciechowskiej i Kossakowskiego
Fot. Instagram @przemekkossakowski

Ta informacja zelektryzowała wszystkie media w Polsce. W piątek Przemysław Kossakowski ogłosił na swoim Instagramie, że wzięli z Martyną Wojciechowską cichy ślub. Opublikował również nagranie z wesela, dokumentujące ich pierwszy taniec. Uroczystość odbyła się pod Warszawą. Teraz tę radosną nowinę potwierdziła dziennikarka TVN!

Martyna Wojciechowska o ślubie z Przemkiem Kossakowskim. Opublikowała zdjęcia sukni

Mimo że informacją tą media żyją od piątkowego wieczoru, dopiero w sobotę Martyna Wojciechowska potwierdziła, że wzięła ślub z Przemkiem Kossakowskim. Do wpisu w mediach społecznościowych dołączyła trzy fotografie, dokumentujące ten moment. Opatrzyła je zaledwie jednym wymownym zdaniem.

„Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK. M. #miloscwczasachzarazy”, napisała podróżniczka.

Na zdjęciach widzimy parę młodą: radosną, uśmiechniętą. Sesja została wykonana przez Martę Wojtal, uznaną w świecie gwiazd fotografkę. Ona również opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, tyle że w czarno-białej wersji.

„To był wyjątkowy i wzruszający dzień.  Dziękuję Wam za Wasze zaufanie, to czysta przyjemność fotografować tak uśmiechnięte i błyszczące oczy  Życzymy Wam by te iskierki już zawsze z Wami były  Marta & Michał ❤  #projektmilosc”, podpisała je.

Na jednym widzimy obrączki Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Zostały one prawdopodobnie wykonane z białego złota.

Internauci i gwiazdy ruszyli z gratulacjami. 

„Pięknie ♥️ magicznie. 100 lat szczęścia miłości przyjaźni ♥️ cudownych ludzi dookoła. Najpiękniejsza para ♥️ GRATULACJE”, podkreśliła zachwycona Joanna Przetakiewicz. „Gratulacje!!!!!!!”, dodała Małgorzata Kożuchowska. Maffashion: „Pięknie! Gratulacje i dużo miłości!”, Kasia Zielińska: „Boscy! Gratulacje <3”,„Cudowni! Wszystkiego wspaniałego”, napisała Sylwia Chutnik. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK. M. #miloscwczasachzarazy 📸 @martawojtal

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Suknia Martyny Wojciechowskiej. Zaprojektowała ją Viola Piekut

Na fotografiach możemy podziwiać suknię Martyny Wojciechowskiej w pełnej krasie. Była to prosta, biała kreacja do ziemi z głębokim dekoltem i długim welonem. Świetnie podkreślała sylwetkę podróżniczki, m.in. jej talię, ponieważ została przewiązana białym piaskiem materiału. Jej autorką jest Viola Piekut.

Gwiazda TVN tego dnia upięła swoje włosy w luźny kok, choć część kosmyków swobodnie opadała na ramiona. Odpowiedzialna za nią była Ewa Pieczarka. Z kolei makijaż ślubny wykonała Martynie Wojciechowskiej Eryka Sokólska.

Ślub w cementowni, wesele w stodole. Szczegóły ślubu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Według informacji opublikowanych przez „Fakt”, ślub i wesele pary odbyło się w niecodziennych okolicznościach.

„Ceremonia i weselisko odbyły się w klimatycznym miejscu pod Warszawą. Na ten wyjątkowy dzień zakochani wybrali teren, gdzie kiedyś znajdowała się cementownia i stadnina koni, dziś przekształcone w nastrojowy i nietuzinkowy dom weselny”, czytamy.

Wszystko zostało przyozdobione weselnymi dekoracjami. Wesele trwało do białego rana.

„Po przysiędze para młoda i goście bawili się w odnowionej stodole, której ceglane ściany oplatały setki bluszczy, a ciepła dodawały lampiony i klimatyczne żyrandole. Również ogród na zewnątrz był przystrojony girlandami i nastrojowymi światełkami”, opisuje tabloid.

Parze młodej życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.