Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski, Przemek Kossakowski, ślub Wojciechowskiej i Kossakowskiego
Fot. Instagram @przemekkossakowski
O NICH SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska potwierdziła ślub z Przemkiem Kossakowskim!

Pokazała niezwykłe zdjęcia. Jej suknia robi ogromne wrażenie...

Konrad Szczęsny 17 października 2020 13:04
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski, Przemek Kossakowski, ślub Wojciechowskiej i Kossakowskiego
Fot. Instagram @przemekkossakowski

Ta informacja zelektryzowała wszystkie media w Polsce. W piątek Przemysław Kossakowski ogłosił na swoim Instagramie, że wzięli z Martyną Wojciechowską cichy ślub. Opublikował również nagranie z wesela, dokumentujące ich pierwszy taniec. Uroczystość odbyła się pod Warszawą. Teraz tę radosną nowinę potwierdziła dziennikarka TVN!

Martyna Wojciechowska o ślubie z Przemkiem Kossakowskim. Opublikowała zdjęcia sukni

Mimo że informacją tą media żyją od piątkowego wieczoru, dopiero w sobotę Martyna Wojciechowska potwierdziła, że wzięła ślub z Przemkiem Kossakowskim. Do wpisu w mediach społecznościowych dołączyła trzy fotografie, dokumentujące ten moment. Opatrzyła je zaledwie jednym wymownym zdaniem.

„Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK. M. #miloscwczasachzarazy”, napisała podróżniczka.

Na zdjęciach widzimy parę młodą: radosną, uśmiechniętą. Sesja została wykonana przez Martę Wojtal, uznaną w świecie gwiazd fotografkę. Ona również opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, tyle że w czarno-białej wersji.

„To był wyjątkowy i wzruszający dzień.  Dziękuję Wam za Wasze zaufanie, to czysta przyjemność fotografować tak uśmiechnięte i błyszczące oczy  Życzymy Wam by te iskierki już zawsze z Wami były  Marta & Michał ❤  #projektmilosc”, podpisała je.

Na jednym widzimy obrączki Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Zostały one prawdopodobnie wykonane z białego złota.

Internauci i gwiazdy ruszyli z gratulacjami. 

„Pięknie ♥️ magicznie. 100 lat szczęścia miłości przyjaźni ♥️ cudownych ludzi dookoła. Najpiękniejsza para ♥️ GRATULACJE”, podkreśliła zachwycona Joanna Przetakiewicz. „Gratulacje!!!!!!!”, dodała Małgorzata Kożuchowska. Maffashion: „Pięknie! Gratulacje i dużo miłości!”, Kasia Zielińska: „Boscy! Gratulacje <3”,„Cudowni! Wszystkiego wspaniałego”, napisała Sylwia Chutnik. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK. M. #miloscwczasachzarazy 📸 @martawojtal

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Suknia Martyny Wojciechowskiej. Zaprojektowała ją Viola Piekut

Na fotografiach możemy podziwiać suknię Martyny Wojciechowskiej w pełnej krasie. Była to prosta, biała kreacja do ziemi z głębokim dekoltem i długim welonem. Świetnie podkreślała sylwetkę podróżniczki, m.in. jej talię, ponieważ została przewiązana białym piaskiem materiału. Jej autorką jest Viola Piekut.

Gwiazda TVN tego dnia upięła swoje włosy w luźny kok, choć część kosmyków swobodnie opadała na ramiona. Odpowiedzialna za nią była Ewa Pieczarka. Z kolei makijaż ślubny wykonała Martynie Wojciechowskiej Eryka Sokólska.

Ślub w cementowni, wesele w stodole. Szczegóły ślubu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Według informacji opublikowanych przez „Fakt”, ślub i wesele pary odbyło się w niecodziennych okolicznościach.

„Ceremonia i weselisko odbyły się w klimatycznym miejscu pod Warszawą. Na ten wyjątkowy dzień zakochani wybrali teren, gdzie kiedyś znajdowała się cementownia i stadnina koni, dziś przekształcone w nastrojowy i nietuzinkowy dom weselny”, czytamy.

Wszystko zostało przyozdobione weselnymi dekoracjami. Wesele trwało do białego rana.

„Po przysiędze para młoda i goście bawili się w odnowionej stodole, której ceglane ściany oplatały setki bluszczy, a ciepła dodawały lampiony i klimatyczne żyrandole. Również ogród na zewnątrz był przystrojony girlandami i nastrojowymi światełkami”, opisuje tabloid.

Parze młodej życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.