JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi
O TYM JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska przerwała milczenie! Ujawniła bolesne kulisy rozstania

„Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa”

Konrad Szczęsny 15 lipca 2021 20:11
JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi

I wszystko stało się jasne. Martyna Wojciechowska za pośrednictwem Instagrama i Facebooka wydała oświadczenie. Potwierdziła, że jej małżeństwo przeszło do historii. I to już dawno temu! „Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa”, ujawniła podróżniczka. Jej post jej naprawdę emocjonalny...

Oświadczenie Martyny Wojciechowskiej. Koniec jej małżeństwa z Przemysławem Kossakowskim

O godzinie 20.00 na oficjalnych kanałach Martyny Wojciechowskiej pojawiło się oświadczenie. Podróżniczka potwierdziła w nim informacje ze środy. Jej małżeństwo z Przemysławem Kossakowskim dobiegło końca! 

„Jak wiecie, bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami chciałabym, żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa”, ujawniła podróżniczka.

Co było powodem rozpadu związku? Jak wynika z dalszej części wpisu, to nie gwiazda TVN podjęła decyzję o zakończeniu relacji. Wyznała, że do dzisiaj trudno jest jej się podnieść po tym, co ją spotkało...

Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija”, zwierzyła się.

Przyznała, że ten czas jest trudny nie tylko dla niej, lecz także dla jej 13-letniej córki Marysi...

Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę. M.fot. Marek Arcimowicz”, zakończyła wpis Martyna Wojciechowska.

Czytaj także: Martyna Wojciechowska po raz pierwszy o rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim!

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Jako pierwszy tę sensacyjną informację podał serwis Pudelek w środę 14. lipca. Anonimowy informator portalu twierdził, że decyzję o zakończeniu związku podjął mąż podróżniczki.

„To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące”, ujawnił.

Zauważano, że Martyna Wojciechowska przestała obserwować Przemysława Kossakowskiego na Instagramie. Usunęła też niektóre zdjęcia z nim. Co więcej, z palca prezentera zniknęła obrączka... Od kilku miesięcy próżno było również szukać w mediach społecznościowych ich wspólnych, nowych fotografii.

Sama gwiazda TVN opublikowała 14. lipca w swoich mediach społecznościowych wymowne zdjęcie. Podpisała jest po prostu „Cisza”. Pod postem od razu rozpętała się burzliwa dyskusja. Część fanów nie wierzyła w informacje o rozstaniu, inni krytykowali Martynę Wojciechowską. Szczególnie złośliwa była jedna z internautek...

„Czyli małżeństwo nic nie znaczy... wszystkiego dobrego na nowej drodze życia”, stwierdziła kwaśno. Na odpowiedź podróżniczki nie trzeba było długo czekać!

Znaczy wszystko, ale nie dla każdego, niestety”, dodała gorzko.

Para spotykała się od wiosny 2018 roku. Ślub wzięli w połowie października 2020 roku, w tajemnicy przed mediami. Niestety, nie było im dane zbyt długo cieszyć się szczęściem...  

Czytaj także: Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się? „Wyprowadził się z domu...”

oraz: Tak się poznali. Oto historia miłości Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

To ostatnie wspólne zdjęcie Martyny Wojciechowskiej z mężem, dostępne w jej mediach społecznościowych. Wykonano je w połowie stycznia 2021 roku

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.