Britney Spears trenuje
ze świata urody

Zapomnij o ćwiczeniach z płyt. Teraz wystarczy ci profil Britney Spears na Instagramie!

Piosenkarka wrzuca tam całe treningi!

Marta Cieplak 4 grudnia 2018 17:00
Britney Spears trenuje

Britney Spears, autorka hitu Hit me baby one more time, stała się ostatnio inspiracją dla wielu kobiet, które marzą o idealnej sylwetce. Właśnie dla nich piosenkarka wrzuca na swój profil na Instagramie filmiki, w których dokładnie pokazuje co i jak ćwiczy. Warto ją obserwować! Nawet jeśli nie jest się fanem jej piosenek.

Trening według Britney Spears

Britney w zeszłym roku w wywiadzie dla InStyle przyznała, że po dwóch ciążach jej ciało wyraźnie się zmieniło i że najbardziej widać to po obwodzie... bioder. Dlatego to właśnie ćwiczeniom na tę partię ciała poświęca szczególnie dużo uwagi. Ale nie tylko. Na filmikach są także treningi na wysmuklenie ud, ramion, brzucha oraz cardio na... skakance. Co ważne, Britney ćwiczy z reguły w domu, niemal bez przyrządów – wyjątkiem są hantle i dysk do utrzymania równowagi, które można kupić za niewielkie pieniądze. A to oznacza, że ćwiczyć może każdy – bez wymówek!

Efekty treningów można podziwiać m.in w reklamie perfum Prerogative, w której Britney występuje w wyjątkowo skąpym stroju. I trzeba przyznać, że ma wyjątkowo gibkie i piękne ciało. Dlatego patrząc na jej filmiki nie mamy wątpliwości: w nowym roku będziemy ćwiczyć z Britney! 

Ten trening Britney zawdzięcza Selenie Gomez:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Long workout out today!!! @selenagomez definitely helped me get through it 🎀 🎀 🎀

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Tak ćwiczy jogę podczas podróży. Taki set trwa dwie godziny!

Tak ćwiczyła przed trasą koncertową:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Switching up my workout routine in the gym as I get ready for the #PieceOfMe Tour!! 🎀

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎀🎀🎀

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.