jane fonda
Fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News
O tym się mówi!

82-letnia Jane Fonda pokazała swój trening!

Wygląda, jak ten sprzed lat!

Aleksandra Frankowska 10 października 2020 15:28
jane fonda
Fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Jane Fonda w grudniu tego roku skończy 82 lata! To niesamowite, jak przepięknie starzeje się hollywoodzka aktorka, o której wciąż mówi się, jako o jednej z najpiękniejszych kobiet Ameryki. Gwiazda wciąż jest bardzo aktywna, zarówno jeśli chodzi o przemysł filmowy, jak i o swoje social media. Na jednym z najnowszych filmów, gwiazda odtworzyła swój legendarny trening z lat 80. Zrobiła to w słusznej sprawie!

Niesamowity trening wideo z Jane Fondą

Jane Fonda od lat udziela się społecznie. Uwielbia też fitness i to dzięki temu ma tak niesamowite ciało! Amerykanka chętnie angażuje się również w kwestie polityczne, czego wyrazem jest najnowszy projekt. Postanowiła odtworzyć jeden ze swoich najlepszych treningów fitness z lat 80. utrzymany właśnie w tym klimacie. W jakim celu? Wyborczym! W ten sposób chce zachęcić rodaków do udziału w wyborach, które zbliżają się w USA.

Jak ćwiczy Jane Fonda?

Nagranie Jane Fondy zrobiło furorę w sieci. Trening fitness w stylu lat 80. To seria ćwiczeń, które kilka dekad temu gwiazda pokazywała kobietom chętnym na zmianę swojej sylwetki. Była wówczas dla nich ogromną inspiracją. Obecnie wideo ma już 52 tysiące wyświetleń, a liczba ta wciąż rośnie! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.