jane fonda
Fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News
O tym się mówi!

82-letnia Jane Fonda pokazała swój trening!

Wygląda, jak ten sprzed lat!

Aleksandra Frankowska 10 października 2020 15:28
jane fonda
Fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Jane Fonda w grudniu tego roku skończy 82 lata! To niesamowite, jak przepięknie starzeje się hollywoodzka aktorka, o której wciąż mówi się, jako o jednej z najpiękniejszych kobiet Ameryki. Gwiazda wciąż jest bardzo aktywna, zarówno jeśli chodzi o przemysł filmowy, jak i o swoje social media. Na jednym z najnowszych filmów, gwiazda odtworzyła swój legendarny trening z lat 80. Zrobiła to w słusznej sprawie!

Niesamowity trening wideo z Jane Fondą

Jane Fonda od lat udziela się społecznie. Uwielbia też fitness i to dzięki temu ma tak niesamowite ciało! Amerykanka chętnie angażuje się również w kwestie polityczne, czego wyrazem jest najnowszy projekt. Postanowiła odtworzyć jeden ze swoich najlepszych treningów fitness z lat 80. utrzymany właśnie w tym klimacie. W jakim celu? Wyborczym! W ten sposób chce zachęcić rodaków do udziału w wyborach, które zbliżają się w USA.

Jak ćwiczy Jane Fonda?

Nagranie Jane Fondy zrobiło furorę w sieci. Trening fitness w stylu lat 80. To seria ćwiczeń, które kilka dekad temu gwiazda pokazywała kobietom chętnym na zmianę swojej sylwetki. Była wówczas dla nich ogromną inspiracją. Obecnie wideo ma już 52 tysiące wyświetleń, a liczba ta wciąż rośnie! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.