Aktorka ma 80 lat i wygląda zjawiskowo!

Weronika Kostyra 10 maja 2018 15:00

Jane Fonda skończyła niedawno 80 lat i udowadnia, że w Hollywood istnieje miejsce dla kobiet w jej wieku. Wygląda świetnie i nadal zachwyca w rolach filmowych i przebojowym serialu Grace i Frankie. Aktorka nie traci wigoru, mimo że od lat zmaga się z problemami ze zdrowiem. Dwa razy zdiagnozowano u niej raka – kilka lat temu wycięto jej guza piersi, a kilka miesięcy temu narośl nowotworową na wardze. Do tego Fonda otwarcie przyznaje się do operacji plastycznych, „poprawiła” sobie między innymi szyję, dekolt i usunęła worki pod oczami. „Chciałabym mieć odwagę nie robić sobie operacji plastycznych, ale dzięki nim wyglądam 10 lat młodziej. Pomimo swojego wieku mam mnóstwo energii, jestem wciąż ciekawa świata! I chociaż mam sztuczne biodro, kolano, kciuk i więcej we mnie metalu niż u bionicznej kobiety, to nadal mogę uprawiać pilates”, żartowała w wywiadzie dla magazynu The Guardian.

Jane Fonda o seksie

Jane Fonda bez skrępowania mówi też o bardziej osobistych kwestiach. W jednym z wywiadów przyznała, że jako dziecko była molestowana seksualnie. Piękna aktorka była trzy razy zamężna i całe życie otaczał ją tłum adoratorów. Wyznała kiedyś, że zdarzały jej się nawet kontakty intymne z kobietami. Z ostatnim partnerem rozstała się w ubiegłym roku.

Od tamtej pory pozostaje singielką, ale zapewnia, że czuje się bardzo szczęśliwa i nie zamierza wracać do randkowania. „Mam już 80 lat. Zamknęłam całkowicie ten interes na dole”, powiedziała ostatnio dziennikarce programu Extra. Nie widzi jednak nic złego w tym, by kobiety w jej wieku pozostawały aktywne seksualnie. „To bardzo ważne kwestie: przyjaźń i seks. Dobrze, by starsza kobieta miała obie te rzeczy”, zapewnia. 

1/9
Jane Fonda
Copyright @Instagram @janefonda
1/9

Jane Fonda skończyła niedawno 80 lat i udowadnia, że w Hollywood istnieje miejsce dla kobiet w jej wieku.

2/9
Jane Fonda
Copyright @Instagram @janefonda
2/9

Jane Fonda bez skrępowania mówi też o bardziej osobistych kwestiach.

3/9
Kto pojawił się na Oscarach?
Copyright @East News
3/9

Wygląda świetnie i nadal zachwyca w rolach filmowych.

4/9
Jane Fonda
Copyright @fot. Getty Images
4/9

Piękna aktorka była trzy razy zamężna i całe życie otaczał ją tłum adoratorów.

5/9
Jane Fonda
Copyright @Getty Images
5/9

Jest singielką, ale zapewnia, że czuje się bardzo szczęśliwa i nie zamierza wracać do randkowania.

6/9
Jane Fonda
Copyright @East News
6/9

„Chciałabym mieć odwagę nie robić sobie operacji plastycznych, ale dzięki nim wyglądam 10 lat młodziej”.

7/9
Jane Fonda zachwyca pomimo wieku
Copyright @fot. East News
7/9

Aktorka nie traci wigoru, mimo że od lat zmaga się z problemami ze zdrowiem.

8/9
Jane Fonda
Copyright @Instagram
8/9

„Chociaż mam sztuczne biodro, kolano, kciuk i więcej we mnie metalu niż u bionicznej kobiety, to nadal mogę uprawiać pilates”.

9/9
Jane Fonda
Copyright @ONS (2)
9/9

Jane Fonda skończyła niedawno 80 lat i udowadnia, że w Hollywood istnieje miejsce dla kobiet w jej wieku.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.