Jane Fonda
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Jane Fonda bardzo szczerze o operacjach plastycznych!

Czy zdecyduje się na kolejne?

Marta Cieplak 15 lutego 2020 11:00
Jane Fonda
Fot. Getty Images

82-letnia Jane Fonda zachwyciła ostatnio swoim wyglądem na rozdaniu Oscarów. Czy to zasługa operacji plastycznych? Na pewno po części tak, bo aktorka nigdy nie ukrywała, że robiła wiele, by tak wyglądać. Teraz jednak szczerze wyznaje w rozmowie z kanadyjskim Elle: „Nie mogę udawać, że nie jestem próżna, ale nie będzie już żadnej operacji plastycznej – nie zamierzam się już więcej kroić”.

Jane Fonda obiecuje, że nie będzie już robić operacji plastycznych

Jane Fonda udzieliła bardzo szczerego wywiadu Elle Canada, gdzie nawet pojawiła się na okładce. Aktorka dużo mówi tam o pewności siebie i swoim wieku. Także w kontekście kontraktów reklamowych: „Oni (przyp. red. L'Oreal Paris) nie zatrudnili mnie mimo wieku, ale właśnie ze względu na niego!”.

Między innymi dlatego Fonda zdecydowała się wystąpić w siwych, a nie farbowanych na blond, włosach podczas gali oscarowej! I wyglądała zjawiskowo w krótkim uczesaniu i czerwonej sukience, którą zresztą założyła po raz kolejny, na znak protestu (aktorka bardzo walczy o zwiększenie świadomości ludzi co do zachodzących zmian klimatycznych).

Gwiazda wyznaje też, że długo trudno jej było zaakceptować samą siebie i zmagała się z wieloma problemami, także z bulimią, z którą borykała się do 40 urodzin.

Muszę pracować każdego dnia, aby zaakceptować siebie; nie przychodzi mi to łatwo. (...) Staram się jasno powiedzieć, że była to dla mnie długa i ciągła walka.

Gwiazda stara się też być maksymalnie szczera we wszystkim co robi i co pokazuje. Dotyczy to także wstydliwych sytuacji, jak tej, gdy... wypadł jej ząb! Zrobiła sobie wtedy zdjęcie i opublikowała je na Instagramie! Podziwiamy ją za to jeszcze bardziej!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.