jane-fonda-o-operacjach-plastycznych
Fot. Instagram@janefonda
O tym się mówi

Jane Fonda kończy dziś 83 lata, a nadal wygląda fantastycznie! 

To także zasługa operacji plastycznych! Do jakich się przyznała?

Marta Cieplak 21 grudnia 2020 12:30
jane-fonda-o-operacjach-plastycznych
Fot. Instagram@janefonda

83-letnia Jane Fonda absolutnie ie wygląda na swój wiek! Ma idealną, wysportowaną sylwetkę i twarz, której mogłyby jej pozazdrościć kobity młodsze o dekadę albo i dwie. Czy to zasługa operacji plastycznych? Na pewno po części tak, bo aktorka nigdy nie ukrywała, że robiła wiele, by tak wyglądać. Jednak w rozmowie z kanadyjskim Elle wyznała szczerze: „Nie mogę udawać, że nie jestem próżna, ale nie będzie już żadnej operacji plastycznej – nie zamierzam się już więcej kroić”.

Jane Fonda obiecuje, że nie będzie już robić operacji plastycznych

Jane Fonda udzieliła na początku tego roku bardzo szczerego wywiadu Elle Canada, gdzie nawet pojawiła się na okładce. Aktorka dużo mówiła tam o pewności siebie i swoim wieku. Także w kontekście kontraktów reklamowych: „Oni (przyp. red. L'Oreal Paris) nie zatrudnili mnie mimo wieku, ale właśnie ze względu na niego!”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jane Fonda (@janefonda)

Między innymi dlatego Fonda zdecydowała się wystąpić w siwych, a nie farbowanych na blond, włosach podczas najważniejszej imprezy w Hollywood, czyli gali oscarowej! I wyglądała zjawiskowo w krótkim uczesaniu i czerwonej sukience, którą zresztą założyła po raz kolejny, na znak protestu (aktorka bardzo walczy o zwiększenie świadomości ludzi co do zachodzących zmian klimatycznych).

Gwiazda wyznała też, że długo trudno jej było zaakceptować samą siebie i zmagała się z wieloma problemami, także z bulimią, z którą borykała się do 40 urodzin.

Muszę pracować każdego dnia, aby zaakceptować siebie; nie przychodzi mi to łatwo. (...) Staram się jasno powiedzieć, że była to dla mnie długa i ciągła walka.

Gwiazda stara się też być maksymalnie szczera we wszystkim co robi i co pokazuje. Dotyczy to także wstydliwych sytuacji, jak tej, gdy... wypadł jej ząb! Zrobiła sobie wtedy zdjęcie i opublikowała je na Instagramie! Podziwiamy ją za to jeszcze bardziej!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.