Jane Fonda
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Jane Fonda bardzo szczerze o operacjach plastycznych!

Czy zdecyduje się na kolejne?

Marta Cieplak 15 lutego 2020 11:00
Jane Fonda
Fot. Getty Images

82-letnia Jane Fonda zachwyciła ostatnio swoim wyglądem na rozdaniu Oscarów. Czy to zasługa operacji plastycznych? Na pewno po części tak, bo aktorka nigdy nie ukrywała, że robiła wiele, by tak wyglądać. Teraz jednak szczerze wyznaje w rozmowie z kanadyjskim Elle: „Nie mogę udawać, że nie jestem próżna, ale nie będzie już żadnej operacji plastycznej – nie zamierzam się już więcej kroić”.

Jane Fonda obiecuje, że nie będzie już robić operacji plastycznych

Jane Fonda udzieliła bardzo szczerego wywiadu Elle Canada, gdzie nawet pojawiła się na okładce. Aktorka dużo mówi tam o pewności siebie i swoim wieku. Także w kontekście kontraktów reklamowych: „Oni (przyp. red. L'Oreal Paris) nie zatrudnili mnie mimo wieku, ale właśnie ze względu na niego!”.

Między innymi dlatego Fonda zdecydowała się wystąpić w siwych, a nie farbowanych na blond, włosach podczas gali oscarowej! I wyglądała zjawiskowo w krótkim uczesaniu i czerwonej sukience, którą zresztą założyła po raz kolejny, na znak protestu (aktorka bardzo walczy o zwiększenie świadomości ludzi co do zachodzących zmian klimatycznych).

Gwiazda wyznaje też, że długo trudno jej było zaakceptować samą siebie i zmagała się z wieloma problemami, także z bulimią, z którą borykała się do 40 urodzin.

Muszę pracować każdego dnia, aby zaakceptować siebie; nie przychodzi mi to łatwo. (...) Staram się jasno powiedzieć, że była to dla mnie długa i ciągła walka.

Gwiazda stara się też być maksymalnie szczera we wszystkim co robi i co pokazuje. Dotyczy to także wstydliwych sytuacji, jak tej, gdy... wypadł jej ząb! Zrobiła sobie wtedy zdjęcie i opublikowała je na Instagramie! Podziwiamy ją za to jeszcze bardziej!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.