jane-fonda-o-operacjach-plastycznych
Fot. Instagram@janefonda
O tym się mówi

Jane Fonda kończy dziś 85 lat, a nadal wygląda fantastycznie! 

To także zasługa operacji plastycznych! Do jakich się przyznała?

Marta Cieplak 21 grudnia 2022 08:30
jane-fonda-o-operacjach-plastycznych
Fot. Instagram@janefonda

85-letnia Jane Fonda absolutnie ie wygląda na swój wiek! Ma idealną, wysportowaną sylwetkę i twarz, której mogłyby jej pozazdrościć kobity młodsze o dekadę albo i dwie. Czy to zasługa operacji plastycznych? Na pewno po części tak, bo aktorka nigdy nie ukrywała, że robiła wiele, by tak wyglądać. Jednak w rozmowie z kanadyjskim Elle wyznała szczerze: „Nie mogę udawać, że nie jestem próżna, ale nie będzie już żadnej operacji plastycznej – nie zamierzam się już więcej kroić”.

Jane Fonda obiecuje, że nie będzie już robić operacji plastycznych

Jane Fonda udzieliła jakiś czas temu szczerego wywiadu Elle Canada, gdzie nawet pojawiła się na okładce. Aktorka dużo mówiła tam o pewności siebie i swoim wieku. Także w kontekście kontraktów reklamowych: „Oni (przyp. red. L'Oreal Paris) nie zatrudnili mnie mimo wieku, ale właśnie ze względu na niego!”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jane Fonda (@janefonda)

Między innymi dlatego Fonda zdecydowała się wystąpić w siwych, a nie farbowanych na blond, włosach podczas najważniejszej imprezy w Hollywood, czyli gali oscarowej! I wyglądała zjawiskowo w krótkim uczesaniu i czerwonej sukience, którą zresztą założyła po raz kolejny, na znak protestu (aktorka bardzo walczy o zwiększenie świadomości ludzi co do zachodzących zmian klimatycznych).

Gwiazda wyznała też, że długo trudno jej było zaakceptować samą siebie i zmagała się z wieloma problemami, także z bulimią, z którą borykała się do 40 urodzin.

Muszę pracować każdego dnia, aby zaakceptować siebie; nie przychodzi mi to łatwo. (...) Staram się jasno powiedzieć, że była to dla mnie długa i ciągła walka.

Gwiazda stara się też być maksymalnie szczera we wszystkim co robi i co pokazuje. Dotyczy to także wstydliwych sytuacji, jak tej, gdy... wypadł jej ząb! Zrobiła sobie wtedy zdjęcie i opublikowała je na Instagramie! Podziwiamy ją za to jeszcze bardziej!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.