Przez wiele lat była nazywana ofiarą medycyny estetycznej...

Aleksandra Charzewska 2 maja 2020 13:30

Niegdyś Donatella Versace uchodziła za żywą antyreklamę gabinetów wykonujących zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Liczne operacje i obsesja poprawiania urody sprawiły, że projektantka wyglądała bardzo niekorzystnie. Teraz świadoma popełnionych w przeszłości błędów Donatella poddała się kolejnym zabiegom. Teraz wygląda… o wiele lepiej!

Donatella Versace przeszła metamorfozę

Niestety, ilość nieudanych zabiegów sprawiła, że opinii publicznej Donatella częściej kojarzyła się z ofiarą medycyny estetycznej, niż z utalentowaną projektantką. Ostatnio siostra legendarnego Gianniego Versace poddała się kolejnym operacją, które miały poprawić jej wygląd. Te, w porównaniu do poprzednich zakończyły się sukcesem! Projektantka zmniejszyła nos, usta oraz podbródek, a także wypełniła zmarszczki.

Anna Adamczyk znana jest na Instagramie jako Lekarka w wielkim mieście, a specjalizuje się w medycynie estetycznej. Na swoim profilu zamieszcza porównania twarzy celebrytów przed i po przejściu operacji poprawiających ich wygląd. Analizowała już między innymi zmiany w wyglądzie Anny Lewandowskiej, Małgorzaty Rozenek i Natalii Siwiec. Metamorfoza Donatelli ją zachwyciła!

,,Przez ponad dekadę @donatella_versace była przykładem przesadnych działań z medycyny estetycznej 😔 , jeśli jednak spojrzymy na najnowsze zdjęcia to możemy powiedzieć - o kurczę . Patrzcie ile w wyglądzie buzi zmieniły usta 😲😲😲. Ależ się cieszę , że medycyna Anti aging oraz estetyczna idzie w tak dobrym kierunku 💖💖🙈 Jakie zmiany jeszcze widzicie ? 😘” – napisała na swoim Instagramie.

Dodatkowo, Donatella zmieniła swój charakterystyczny wizaż: przyciemniła brwi i postawiła na delikatniejszy makijaż oczu. Teraz wygląda zdecydowanie młodziej i bardziej świeżo! 

1/10
metamorfoza donatella
Copyright @Globe Photos
1/10

Już w 1990 roku Donatella lubiła poprawiać swoją urodę. Decydowała się wtedy na mocną, pomarańczową opaleniznę.

2/10
metamorfoza donatella
Copyright @Rex Features
2/10

Trzy lata później Donatella miała już znacznie węższy nos i większe usta.

3/10
metamorfoza donatella
Copyright @East News Poland
3/10

Z roku na rok twarz projektantki zmieniała się coraz bardziej. Na zdjęciu z bratem Giannim w 1994 roku.

4/10
metamorfoza donatella
Copyright @Archive Photos
4/10

W 1996 już prawie nie przypominała siebie.

5/10
metamorfoza donatella
Copyright @SIPA
5/10

Poprawianie wyglądu przybrało formę obsesji. Tak Donatella wyglądała w 2001 roku.

6/10
metamorfoza donatella
Copyright @Rex Features
6/10

Niestety nie wszystkie zabiegi zakończyły się sukcesem. Z każdym kolejnym projektantka wyglądała coraz gorzej. Na zdjęciu w 2012 roku.

7/10
metamorfoza donatella
Copyright @WireImage
7/10

Donatella uwielbiała mocny makijaż, który dodatkowo ją postarzał. W 2014 roku rozjaśniała brwi, które dodatkowo odejmowały jej twarzy wyrazu.

8/10
metamorfoza donatella
Copyright @Getty Images Europe
8/10

Projektantka na jakiś czas zaprzestała operacji plastycznych, jednak w 2016 znów zaczęła próbować poprawić swój wygląd.

9/10
donatella metamorfoza
Copyright @instagram.com/donatella_versace
9/10

W 2018 roku siostra legendarnego Gianniego Versace poddała się kolejnym operacjom, które miały poprawić jej wygląd. Te, w porównaniu do poprzednich zakończyły się sukcesem. Teraz wygląda zdecydowanie młodziej i bardziej świeżo!

10/10
Jak-teraz-wyglada-Donatella-Versace-65-lat-2020
Copyright @Instagram@donatella_versace
10/10

Aktualnie Donatella ma krótsze włosy – nosi modnego, blond boba. Stawia nadal na mocny makijaż oczu, ale wygląda naprawdę bardzo dobrze. Aż trudno uwierzyć, że ma już 65 lat!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.