Wszystkie operacje plastyczne Adele
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Wszystkie operacje plastyczne Adele! Wiemy, co poprawiła i ile wydała!

Czy to możliwe, że zapłaciła aż tyle?

Aleksandra Frankowska 3 listopada 2020 15:27
Wszystkie operacje plastyczne Adele
Fot. Instagram

Spektakularna metamorfoza Adele wciąż budzi szok i niedowierzanie. Gwiazda, która schudła ponad 40 kilogramów zachwyca nowym wyglądem. Nie mówi się już nawet o jej niesamowitym głosie, ale o nowej, filigranowej wręcz figurze. Okazuje się, że magazyn New Idea dopatrzył się również innych zmian – tych, w których nieco pomogli jej chirurdzy plastyczni.

Metamorfoza Adele - wokalistka schudła 40 kg

W 2019 roku Adele podjęła decyzję o zakończeniu związku z Simonem Koneckim. Pocieszenie odnalazła w dbaniu o własne ja – przeszła na dietę i ruszyła na siłownię. Efekt jest piorunujący. Gwiazda zrzuciła ponad 40 nadmiernych kilogramów. Adele podczas ostatniego publicznego występu w Saturday Night Live podeszła do siebie z ogromnym dystansem i żartowała, że drugą połowę siebie zostawiła w domu.

Metamorfoza Adele
Fot. New Idea

Adele wydała 5 milionów dolarów na operacje plastyczne

Jeden z magazynów dopatrzył się zmian nie tylko w figurze gwiazdy, ale również w jej rysach twarzy. Dziennikarze podkreślają, że gwiazda wygląda dużo bardziej subtelnie i twierdzą, że na poprawki wydała aż 5 milionów dolarów! Jej kości policzkowe są zdecydowanie bardziej wydatne. Co jeszcze?

Wygląda świetnie i z łatwością mogłaby osiągnąć taki efekt od utraty wagi – mówi chirurg gwiazd, dr Dave E. David. – Możliwe jest zwężenie jej nosa, co można by osiągnąć bez pełnej operacji i prawdopodobnie wypełnienia, botoks wokół oczu i żuchwy. Wcześniej była bardzo piękna, ale kto wiedział, że ma taką symetryczną strukturę kości.

Informator magazynu twierdzi, że gwiazda rozprawiła się również z nadmiarem skóry, która po diecie straciła elastyczność. Specjaliści od medycyny estetycznej pomogli jej również z cellulitem oraz rozstępami.

Wypróbowała także maski z białym kawiorem, diamentowe i rubinowe peelingi do twarzy oraz zamrażanie tłuszczu.

Nowy wizerunek Adele kosztował ją miliony

Prócz diety, ćwiczeń i operacji plastycznych, wokalistka zainwestowała również w stylistę, fryzjera oraz dietetyka. 5000 dolarów miesięcznie wydaje na same zajęcia jogi! To niesamowite, jak wiele kosztowała ją metamorfoza. Musimy jednak przyznać, że efekt jest niesamowity i Adele wygląda jak milion dolarów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy what would be Notting Hill Carnival my beloved London 🇬🇧🇯🇲

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#COYS ❤️

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.