Kris Jenner operacje plastyczne
Fot. Instagram Kris Jenner
ze świata urody

Ile 65-letnia Kris Jenner wydała na operacje plastyczne?

I do których się oficjalnie przyznała?

Marta Cieplak 2 października 2021 13:30
Kris Jenner operacje plastyczne
Fot. Instagram Kris Jenner

Kris Jenner jest nie tylko manadżerką swoich sławnych córek (m.in. Kim Kardashian i Kylie Jenner), ale także sama stała się celebrytką. Jej status gwiazdy rośnie niemal z tygodnia na tydzień, dlatego Kris bardzo dba o swój wizerunek. Zarówno w kwestiach mody jak i urody. Gdy spojrzy się na starsze zdjęcia słynnej 65-letniej momager, aż trudno uwierzyć, że przez ostatnie 20 lat prawie się nie zmieniła. Jak to możliwe?

Kris Jenner operacje plastyczne

Kris na pewno ma świetne geny, bo jej mama też wygląda fantastycznie. Kilka lat temu Kim Kardashian poprosiła ją nawet o u udział w kampanii reklamowej KKW Beauty, w której wystąpiły trzy pokolenia – babcia Mary Jo, Kris i sama Kim. Mary Jo miała wtedy 78 lat, a Kris 62. 

Oczywiście bierzemy poprawkę na... poprawkę w photoshopie, ale mimo wszystko Kris na pewno ma niezłe geny. Ale to jednak nie wystarczy, by przez 20 lat prawie się nie zestarzeć! Co więc robi mama Kim Kardashian, by wyglądać tak dobrze?

Kris-Jenner-w-mlodosci
Fot. Getty Images

Na zdjęciu Kris i Bruce Jenner z córkami - Kylie i Kendall w 2003 roku. Prawda, że prawie się nie zmieniła?

Kris przede wszystkim stawia na regularne zastrzyki z botoksu. Jest też ambasadorka jednej z marek produkujących toksynę botulinową. Uwielbia ją tak bardzo, że dawała ją nawet bliskim na święta! Wiadomo, że koszt zastrzyków z botoksu to około 600 dolarów za sesję. Z reguły efekt wystarcza na 3-6 miesięcy, więc trzeba założyć, że Kim poddaje się tej procedurze około 3 razy w roku, co daje 1800 dolarów, rocznie, czyli prawie 8000 zł.

Korzysta też bardzo często z laseroterapii i wypełniaczy. Dzięki nim skóra jest w dobrej kondycji, a zmarszczki są niemal niewidoczne.

Do tego Kris przyznała się do liftingu szyi w 2011 roku w rozmowie z Daily Mail i pokazała go nawet na wizji w show Keeping Up With The Kardashians.

Kris dość otwarcie mówi też o operacji powiększenia biustu w latach osiemdziesiątych:

Operację biustu zrobiłam w latach 80 po czwartym porodzie, bo grawitacja zrobiła wtedy swoje. Przez około 25 lat było wszystko ok, ale z czasem uznałam, że są za duże i chciałam się ich pozbyć. Ten sam lekarz, który wkładał implanty musiał je wyjąć i wymienić na mniejsze. Do tego biust został lekko uniesiony do góry, powiedziała otwarcie w rozmowie z Good Work.

Co ciekawe wielu ekspertów twierdzi, ze Kris robiła sobie operację nosa, ale ona wszystkiemu zaprzecza:

Nigdy nie robiłam nic z nosem. Z takim się urodziłam!

Myślicie, że mówi prawdę?

Kris-Jenner-porownianie-kiedy-i-dzis-czy-miala-operacje?
Fot. Getty Images, Instagran@krisjenner

Na zdjęciu Kris z mężem Brucem Jennerem w 1991 roku i obok z przyjacielem w 2020.

Ile Kris Jenner wydała już na zabiegi i operacje?

Trzeba przyznać, że 65-latka inwestuje bardzo dużo pieniędzy w swój wygląd, ale też nigdy nie podaje żadnych kwot. Można więc tylko się domyślać, że wydała na to fortunę. Jedna z klinik chirurgii plastycznej w Londynie obliczyła dla Daily Mail, że szacunkowa kwota jaką Kris przeznaczyła do 2016 roku na własny wygląd to około 70.000 dolarów, czyli około 300 000 zł. Ale ta kwota naszym zdaniem rośnie co najmniej o 20.000 - 30.000 tysięcy rocznie. To tylko koszt botoksu, wypełniaczy i laseroterapii. Czyli do dziś mogła wydać już 420.000 tysięcy! Do tego należy doliczyć jeszcze zabiegi modelujące na ciało, choć przypuszczamy, ze Kris ma po prpstu w swojej rezydencji pokój z najnowszymi maszynami redukującymi cellulit i tkankę tłuszczową. Uwaga, każda z nich to także wydatek około 200 000 złotych!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.