Kris Jenner
Fot. Getty Images
ze świata urody

Ile 64-letnia Kris Jenner wydała już na operacje plastyczne?

I do których się oficjalnie przyznała?

Marta Cieplak 1 stycznia 2021 16:30
Kris Jenner
Fot. Getty Images

Kris Jenner jest nie tylko managerką swoich sławnych córek (Kim Kardashian i Kylie Jenner), ale także sama stała się celebrytką. Jej status gwiazdy rośnie niemal z tygodnia na tydzień, dlatego Kris bardzo dba o swój wizerunek. Zarówno w kwestiach mody jak i urody. Gdy spojrzy się na starsze zdjęcia słynnej momager, aż trudno uwierzyć, że przez ostatnie 20 lat prawie się nie zmieniła. Jak to możliwe?

Jakie operacje zrobiła sobie Kris Jenner?

Kris na pewno ma świetne geny, bo jej mama też wygląda fantastycznie. Kilka lat temu Kim Kardashian poprosiła ją nawet o u udział w kampanii reklamowej KKW Beauty, w której wystąpiły trzy pokolenia – babcia Mary Jo, Kris i sama Kim. Na zdjęciu poniżej mary Jo miała 78 lat, a Kris 62. Musicie przyznać, że obie wyglądają imponująco!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Mother’s Day from #KKWBEAUTY 💗

Post udostępniony przez KKW BEAUTY (@kkwbeauty)

Oczywiście bierzemy poprawkę na... poprawkę w photoshopie, ale mimo wszystko Kris na pewno ma niezłe geny. Ale to nie wystarczy, by przez 20 lat prawie się nie zestarzeć! Co więc robi mama Kim Kardashian, by wyglądać tak dobrze?

Kris-Jenner-w-mlodosci
Fot. Getty Images

Na zdjęciu Kris i Bruce Jenner z córkami - Kylie i Kendall w 2003 roku. Prawda, że prawie się nie zmieniła?

Kris przede wszystkim stawia na regularne zastrzyki z botoksu. Jest też ambasadorka jednej z marek produkujących toksynę botulinową. Uwielbia ją tak bardzo, że dawała ją nawet bliskim na święta! Wiadomo, że koszt zastrzyków z botoksu to około 600 dolarów za sesję. Z reguły efekt wystarcza na 3-6 miesięcy, więc trzeba założyć, że Kim poddaje się tej procedurze około 3 razy w roku, co daje 1800 dolarów, rocznie, czyli prawie 8000 zł.

Korzysta też bardzo często z laseroterapii i wypełniaczy. Dzięki nim skóra jest w dobrej kondycji, a zmarszczki są niemal niewidoczne.

Do tego Kris przyznała się do liftingu szyi w 2011 roku w rozmowie z Daily Mail i pokazała go nawet na wizji w show Keeping Up With The Kardashians.

Kris dość otwarcie mówi też o operacji powiększenia biustu w latach osiemdziesiątych:

Operację biustu zrobiłam w latach 80 po czwartym porodzie, bo grawitacja zrobiła wtedy swoje. Przez około 25 lat było wszystko ok, ale z czasem uznałam, że są za duże i chciałam się ich pozbyć. Ten sam lekarz, który wkładał implanty musiał je wyjąć i wymienić na mniejsze. Do tego biust został lekko uniesiony do góry, powiedziała otwarcie w rozmowie z Good Work.

Co ciekawe wielu ekspertów twierdzi, ze Kris robiła sobie operację nosa, ale ona wszystkiemu zaprzecza:

Nigdy nie robiłam nic z nosem. Z takim się urodziłam!

Myślicie, że mówi prawdę?

Kris-Jenner-porownianie-kiedy-i-dzis-czy-miala-operacje?
Fot. Getty Images, Instagran@krisjenner

Na zdjęciu Kris z mężem Brucem Jennerem w 1991 roku i obok z przyjacielem w 2020.

Ile Kris Jenner wydała już na zabiegi i operacje?

Trzeba przyznać, że 64-latka inwestuje bardzo dużo pieniędzy w swój wygląd, ale też nigdy nie podaje żadnych kwot. Można więc tylko się domyślać, że wydała na to fortunę. Jedna z klinik chirurgii plastycznej w Londynie obliczyła dla Daily Mail, że szacunkowa kwota jaką Kris przeznaczyła do 2016 roku na własny wygląd to około 70.000 dolarów, czyli około 300 000 zł. Ale ta kwota naszym zdaniem rośnie co najmniej o 20.000 - 30.000 tysięcy rocznie. To tylko koszt botoksu, wypełniaczy i laseroterapii. Czyli do dziś mogła wydać już 420.000 tysięcy! Do tego należy doliczyć jeszcze zabiegi modelujące na ciało, choć przypuszczamy, ze Kris ma po prpstu w swojej rezydencji pokój z najnowszymi maszynami redukującymi cellulit i tkankę tłuszczową. Uwaga, każda z nich to także wydatek około 200 000 złotych!

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.