Czy było warto?

Konrad Szczęsny 4 stycznia 2022 12:30

Vinny Ohh, Justin Jedlica, Jocelyn Wildenstein, Martina Big – pod tymi niemówiącymi nic nikomu nazwiskami ukrywają się ofiary operacji plastycznych, o których co jakiś czas rozpisują się media. W sensacyjnych publikacjach funkcjonują w większym stopniu pod pseudonimami związanymi z wyglądem: bezpłciowy kosmita, żywy Ken, kobieta kot czy uzależniona od powiększania biustu i solarium celebrytka. Co gorsza, fizyczna przemiana, której się poddali i która jest obiektem kpin internautów, kosztowała ich setki, a nawet miliony dolarów!

ZOBACZ: Igor Bogdanoff nie żyje. Zmarł sześć dni po swoim bracie

Człowiek elf, kobieta kot, żywy Ken i żywa Barbie - oszpecili się dla sławy?

Dlaczego poddali swoje ciało dziesiątkom zabiegów? Niektórzy twierdzą, że z powodu społecznego odrzucenia i kompleksów. Inni, że z powodu chorej fantazji, która zawładnęła ich wyobraźnią. Jeszcze inni, że w wyniku chęci zaistnienia w mediach. Ich życiorysy są czasami materiałami na film, jednak są i tacy, którzy po prostu martwią się o ich zdrowie i życie.

CZYTAJ TEŻ: Grischka Bogdanov nie żyje. Entuzjasta operacji plastycznych miał 72 lata

Zobaczcie w naszej galerii najbardziej potworne metamorfozy światowego show-biznesu. Jak myślisz, co tak naprawdę popycha te osoby do ingerowania w swój wygląd w tak dużym stopniu i wystawiania się na krytykę mediów i internautów?  

1/11
Igor i Grisza Bogdanow, Grichka i Igor Bogdanoff
Copyright @Getty Images
1/11

O Igorze i Griszce Bogdanow oraz ich potwornej metamorfozie pisaliśmy w tym artykule: Od symboli seksu do ofiar operacji plastycznych. Kim są Grisza i Igor Bogdanow?  Z niego dowiecie się wszystkiego o ich przerażającej przemianie.

2/11
Martina Big, uzależniona od solarium i powiększania piersi
Copyright @Facebook
2/11

Martina Big była niegdyś filigranową blondynką z wydatnym biustem. W 2012 roku poddała się pierwszej operacji powiększenia biustu (dziś ma rozmiar 32S). A by uczynić swoją karnację ciemniejszą, zaczęła przyjmować tabletki pobudzające produkcję melaniny oraz znacznie rozjaśniła włosy. Na zabiegi wydała już ponad 50 tysięcy euro!

3/11
Pixiee Fox, kobieta z najwęższą talią na świecie
Copyright @Facebook
3/11

Implanty pośladków, powiększone piersi, sześć usuniętych żeber, korekta powiek, plastyka warg sromowych i trzykrotnie zmieniany kształt nosa. Pixiee Fox, przeszła ponad 20 operacji plastycznych. Na same implant tęczówek wydała 20 tysięcy złotych! Jej celem jest uzyskaniem najwęższej talii na świecie.

4/11
Rodrigo Alves, najsłynniejszy żywy Ken na świecie
Copyright @Facebook
4/11

Rodrigo Alves, czyli najsłynniejszy żywy Ken na świecie. Jego ciało przeszło nieprawdopodobną metamorfozę. Poddał się ponad 60 operacjom plastycznym! W 2019 roku zdecydował, że zamiast Kenem woli być... Barbie. Jak teraz wygląda? Zobaczcie na kolejnym zdjęciu!

5/11
„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Copyright @Inatagram/rodrigoalvesuk
5/11

Rodrigo Alves, nazywany teraz Roddy, właśnie przechodzi proces zmiany płci. Ma już biust, wycięte jabłko Adama i wszczepione implanty w skronie, by jego twarz wyglądała bardziej kobieco. Jak Wam się podoba jako kobieta?

6/11
Jocelyn Wildesten, kobieta kot
Copyright @East News
6/11

To niekwestionowana królowa operacji plastycznych, które bezpowrotnie ją oszpeciły. Jocelyn Wildenstein jest uzależniona od poprawiania swojego wyglądu. Twarz kobiety kota, którą trudno uznać za ideał piękna, to koszt – bagatela! – ponad 14 milionów złotych!  

7/11
Luis Padron, Człowiek Elf
Copyright @Facebook
7/11

30-letni Luis Padron postanowił zostać... elfem! Rozjaśnił skórę i włosy, odessał tłuszcz z podbródka, przeszedł operację nosa, usunął owłosienie, przeszedł operację zmiany koloru oczu z brązowego na niebieski oraz zmienił kształt uszu.

8/11
Vinny Ohh, bezpłciowy kosmita
Copyright @Facebook
8/11

25-letni Vinny Ohh deklaruje, że nie czuje się ani kobietą, ani mężczyzną. Wydał już ponad 50 tysięcy dolarów na ponad sto zabiegów i operacji plastycznych. Nosi też czarne soczewki i przedłużane paznokcie, by wyglądać „nie z tej ziemi”. 

9/11
Justin Jedlica, żywy Ken
Copyright @Facebook
9/11

Justin Jedlica przeszedł w życiu ponad 190 operacji plastycznych. Ich łączny koszt to pół miliona dolarów, czyli prawie dwa miliony złotych. Powód? „Chcę być w 100% plastikowy”, wyjaśnił. Miał kilkakrotnie zmieniane implanty policzków, wszywane silikonowe mięśnie i poprawiane usta.

10/11
Sarah Burge, fanka Barbie
Copyright @Facebook
10/11

59-letnia dziś Sarah Burge uważana jest za „Ludzką Barbie”. Zasłynęła tym, że pięć lat temu wręczyła swojej siedmioletniej wówczas córce kupon na... liposukcję! Dziewczynka ma się jej poddać, gdy skończy 16 lat. Celebrytka wydała na zabiegi „upiększające” ponad 2,5 miliona złotych!

11/11
Paris Herms, Żywa barbie z Berlina
Copyright @Facebook
11/11

Ma 29 lat i nazywana jest „niemiecką żywą Barbie”. Paris Herms wydała już ponad 140 tysięcy złotych na różnorakie zabiegi, w tym powiększenie ust, piersi i pośladków. Tak jak inne przedstawicielki nurtu, również ona planuje wycięcie żeber, aby uzyskać wąską talię.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.