Zobacz, jak wygląda żywa Barbie
Fot. EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Andrea Ivanova chciała wyglądać jak żywa Barbie, a została ofiarą operacji plastycznych!

Po zabiegach zupełnie nie przypomina siebie... Zobaczcie zdjęcia!

Redakcja VIVA! 6 marca 2021 17:30
Zobacz, jak wygląda żywa Barbie
Fot. EAST NEWS

Andrea Ivanova to 22-letnia kobieta, która pochodzi z Bułgarii. Zrobiło się o niej bardzo głośnio za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie publikuje zdjęcia, na których widać, że przeszła ogromną zmianę. Andrea postanowiła stać się żywą Barbie i zdecydowała się na wiele operacji plastycznych, na które wydała fortunę. Jesteście ciekawi, jak aktualnie się prezentuje? Koniecznie zobaczcie te szokujące zdjęcia!

Żywa Barbie powiększyła usta 22 razy!

Powiększenie ust to osobista decyzja i nie jest niczym złym, jeśli zachowa się zdrowy rozsądek. Andrea jednak postanowiła powiększyć swoje usta... dwadzieścia dwa razy! Mimo że efekt zabiegów widać gołym okiem, Andrea nie jest do końca zadowolona i marzą jej się jeszcze większe wargi. Jak przyznała: ,,W moim kraju duże usta są modne, a dziewczyny, które je mają stają się sławne". Jeśli chodzi o popularność to z dnia na dzień staje się ona coraz bardziej realna. Aktualnie Ivanova ma ponad 40 tysięcy obserwatorów na Instagramie, a ta liczba cały czas rośnie. Żywa Barbie wyznała, że na co dzień spotyka się z komplementami, jednak zdarzają się także hejterzy: ,,Są ludzie, którzy lubią mnie z większymi ustami i są ludzie, którzy lubią mnie z mniejszymi ustami, ale to nie ma znaczenia, bo dla mnie ważne jest to co mi się podoba. Opinia ludzi jest nieistotna".

Jak się okazuje, Andrea głównie decyduje się na zabiegi powiększające usta oraz piersi. Biorąc pod uwagę, że operacje są u niej na porządku dziennym, szacuje się, że w 2018 roku wydała na nie w granicach 135 tysięcy funtów (czyli około 700 tysięcy złotych!). Koniecznie zobaczcie, jak na zdjęciach prezentuje się Andrea Ivanova! Czy według Was jest choć trochę podobna do Barbie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea.andrea345)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea.andrea345)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea.andrea345)

Zobacz, jak wygląda żywa Barbie
Fot. EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…