Zobacz, jak wygląda żywa Barbie
Fot. EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Andrea Ivanova chciała wyglądać jak żywa Barbie, a została ofiarą operacji plastycznych!

Po zabiegach zupełnie nie przypomina siebie... Zobaczcie zdjęcia!

Redakcja VIVA! 6 marca 2021 17:30
Zobacz, jak wygląda żywa Barbie
Fot. EAST NEWS

Andrea Ivanova to 22-letnia kobieta, która pochodzi z Bułgarii. Zrobiło się o niej bardzo głośnio za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie publikuje zdjęcia, na których widać, że przeszła ogromną zmianę. Andrea postanowiła stać się żywą Barbie i zdecydowała się na wiele operacji plastycznych, na które wydała fortunę. Jesteście ciekawi, jak aktualnie się prezentuje? Koniecznie zobaczcie te szokujące zdjęcia!

Żywa Barbie powiększyła usta 22 razy!

Powiększenie ust to osobista decyzja i nie jest niczym złym, jeśli zachowa się zdrowy rozsądek. Andrea jednak postanowiła powiększyć swoje usta... dwadzieścia dwa razy! Mimo że efekt zabiegów widać gołym okiem, Andrea nie jest do końca zadowolona i marzą jej się jeszcze większe wargi. Jak przyznała: ,,W moim kraju duże usta są modne, a dziewczyny, które je mają stają się sławne". Jeśli chodzi o popularność to z dnia na dzień staje się ona coraz bardziej realna. Aktualnie Ivanova ma ponad 40 tysięcy obserwatorów na Instagramie, a ta liczba cały czas rośnie. Żywa Barbie wyznała, że na co dzień spotyka się z komplementami, jednak zdarzają się także hejterzy: ,,Są ludzie, którzy lubią mnie z większymi ustami i są ludzie, którzy lubią mnie z mniejszymi ustami, ale to nie ma znaczenia, bo dla mnie ważne jest to co mi się podoba. Opinia ludzi jest nieistotna".

Balsamy i pomadki nawilżające do ust kupisz online:

Jak się okazuje, Andrea głównie decyduje się na zabiegi powiększające usta oraz piersi. Biorąc pod uwagę, że operacje są u niej na porządku dziennym, szacuje się, że w 2018 roku wydała na nie w granicach 135 tysięcy funtów (czyli około 700 tysięcy złotych!). Koniecznie zobaczcie, jak na zdjęciach prezentuje się Andrea Ivanova! Czy według Was jest choć trochę podobna do Barbie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea.andrea345)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea.andrea345)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea.andrea345)

Zobacz, jak wygląda żywa Barbie
Fot. EAST NEWS

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.