Bella Hadid obcięła włosy
Fot. instagram@bellahadid
ze świata urody

Kobiety oszalały na punkcie brwi w stylu Belli Hadid!

Można je mieć za sprawą... browtoxu, czyli botoksu brwi!

Marta Cieplak 3 czerwca 2021 15:30
Bella Hadid obcięła włosy
Fot. instagram@bellahadid

Niezwykła uroda Belli Hadid sprawiła, że dziewczyna niemal z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej wziętych modelek ostatnich lat. 24-latka ma na swoim koncie kampanie dla Diora, Versace, Moschino czy DKNY i razem ze swoją siostrą Gigi Hadid zawładnęły okładkami modowych magazynów. Teraz kobiety nie tylko chcą mieć taką figurę jak ona, ale także... brwi! Mocno zaznaczone i uniesione w idealny łuk. Teraz można je mieć dosłownie w pięć minut za pomocą wstrzykiwania botoxu w odpowiednie miejsce na czole. Procedura ta ma nawet swoją nazwę – browtox.

Zobacz także: Idealnie wymodelowane i ułożone brwi przez ponad miesiąc? To możliwie dzięki laminowaniu!

Na czym polega browtox, czyli lifting brwi

Browtox to nic innego jak uniesienie brwi będące efektem ubocznym ostrzykiwania czoła botoksem. Wiele kobiet tak bardzo go lubi, że zaczęto mówić o samym browtoxie, a więc zabiegu, którego głównym zadaniem jest właśnie delikatne uniesienie brwi i wygładzenie tej okolicy. Dlatego decydują się na niego także te osoby, które absolutnie nie mają problemów ze zmarszczkami na czole. A sama procedura skupia się wtedy na ostrzykiwaniu okolic wokół łuków brwiowych.

Co ciekawe, browtox w prosty sposób potrafi zniwelować asymetryczność brwi – wtedy podaje się preparat jedynie w okolicy jednej brwi! Efekt pojawia się po około 5 dniach i utrzymuje się zazwyczaj około 3 miesięcy. Można więc bezstresowo wypróbować, czy w takich lekko uniesionych brwiach wyglądamy i czujemy się lepiej. A jeśli nie, to po kilku miesiącach po procedurze nie będzie nawet śladu.

Zobacz także: Czy księżna Kate jest uzależniona od botoksu?

W Stanach Zjednoczonych mówi się o efekcie Belli Hadid, bo to przede wszystkim z jej zdjęciem pojawiają się pacjentki w gabinetach i proszą o podobny efekt. Też chciałabyś tak wyglądać?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.