Bella Hadid obcięła włosy
Fot. instagram@bellahadid
ze świata urody

Kobiety oszalały na punkcie brwi w stylu Belli Hadid!

Można je mieć za sprawą... browtoxu, czyli botoksu brwi!

Marta Cieplak 24 stycznia 2020 13:30
Bella Hadid obcięła włosy
Fot. instagram@bellahadid

Niezwykła uroda Belli Hadid sprawiła, że dziewczyna niemal z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej wziętych modelek ostatnich lat. 23-latka ma na swoim koncie kampanie dla Diora, Versace, Moschino czy DKNY i razem ze swoją siostrą Gigi Hadid zawładnęły okładkami modowych magazynów. Teraz kobiety nie tylko chcą mieć taką figurę jak ona, ale także... brwi! Mocno zaznaczone i uniesione w idealny łuk. Teraz można je mieć dosłownie w pięć minut za pomocą wstrzykiwania botoxu w odpowiednie miejsce na czole. Procedura ta ma nawet swoją nazwę – browtox.

Na czym polega browtox, czyli lifting brwi

Browtox to nic innego jak uniesienie brwi będące efektem ubocznym ostrzykiwania czoła botoksem. Wiele kobiet tak bardzo go lubi, że zaczęto mówić o samym browtoxie, a więc zabiegu, którego głównym zadaniem jest właśnie delikatne uniesienie brwi i wygładzenie tej okolicy. Dlatego decydują się na niego także te osoby, które absolutnie nie mają problemów ze zmarszczkami na czole. A sama procedura skupia się wtedy na ostrzykiwaniu okolic wokół łuków brwiowych.

Co ciekawe, browtox w prosty sposób potrafi zniwelować asymetryczność brwi – wtedy podaje się preparat jedynie w okolicy jednej brwi! Efekt pojawia się po około 5 dniach i utrzymuje się zazwyczaj około 3 miesięcy. Można więc bezstresowo wypróbować, czy w takich lekko uniesionych brwiach wyglądamy i czujemy się lepiej. A jeśli nie, to po kilku miesiącach po procedurze nie będzie nawet śladu.

W Stanach Zjednoczonych mówi się o efekcie Belli Hadid, bo to przede wszystkim z jej zdjęciem pojawiają się pacjentki w gabinetach i proszą o podobny efekt. Też chciałabyś tak wyglądać?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.