O tym się mówi

Dlaczego Melanie Griffith tak bardzo się oszpeciła?

Czy aktorka padła ofiarą operacji plastycznych?

Konrad Szczęsny 16 maja 2020 18:15

Niegdyś była uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood. Dziś fani przecierają oczy ze zdumienia, patrząc na zdjęcia Melanie Griffith. Aktorka słynąca w młodości z filigranowej urody i niebywałego uroku osobistego nie przypomina dawnej siebie. Jej twarz wydaje się napuchnięta, dużo mówi się również o jej problemach z narkotykami oraz alkoholem. 

Co się stało z Melanie Griffith? Botoks, operacje plastyczne, problemy z alkoholem

W 2012 roku gwiazda zwierzyła się w wywiadzie, że mocno przeżywa komentarze dotyczące swojego wyglądu.

„Ludzie mówią mi, że wyglądam koszmarnie. Tweety, które dostaję, są naprawdę nieprzyjemne”, wyznała wówczas.

Patrząc na fotografie Melanie Griffith, trudno się temu dziwić. Jej kolejne publiczne wyjścia kończą się lawiną krytyki i pytaniami internautów dotyczącymi tego, na ile ingerowanie we własny wygląd może być formą uzależnienia i jak wiele gwiazda musi mieć kompleksów, skoro decyduje się na oszpecanie siebie.

Niestety, przez lata mówiło się o tym, że nie tylko bez umiaru korzystała z inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej oraz poddawała się nieudanym operacjom plastycznym, lecz także miała problemy z narkotykami i alkoholem...

Dlaczego Melanie Griffith tak bardzo się oszpeciła?

Wydaje się, że to nie tylko desperacka chęć zatrzymania upływającego czasu, lecz także problemy z życiu osobistym. Szczególnie źle na kondycję psychiczną Melanie Griffith miał wpłynąć rozwód z Antonio Banderasem w 2015 roku, z którym była związana przez 19 lat.

Wówczas to zaczęła znacznie częściej sięgać do kieliszka, co odbiło się negatywnie na całym jej życiu. W styczniu 2019 roku dużo mówiło się o jej walce z nowotworem skóry. Od tego czasu na większości zdjęć Melanie jest nienaturalnie spuchnięta. Nie wiadomo czy to wina leków, alkoholu czy kolejnych nieudanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Ale jedno jest pewne – prezentuje się nie najlepiej, a jej wygląd jest szeroko komentowany jako „nieumiejętność pogodzenia się z upływającym czasem” i efekt „nadmiernej ingerencji w wygląd poprzez operacje plastyczne”.

Zgadzasz się z tak ostrą opinią?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.