Drew Barrymore metamorfozy
Fot. East News
Ze świata urody

Drew Barrymore: jak zmieniała się przez lata?

Czy aktorka miała operacje plastyczne?

Marta Cieplak 22 lutego 2022 12:30
Drew Barrymore metamorfozy
Fot. East News

Drew Barrymore to jedna z najsłynniejszych hollywoodzkich aktorek. Dziś kończy 47 lat, a nadal wygląda wspaniale. Patrząc na nią aż trudno uwierzyć, że nie ingeruje w swój wygląd i nie korzysta z żadnych zabiegów ani operacji plastycznych. Jak to możliwe? O tym Drew powiedziała szczerze w swoim talk-show The Drew Barrymore Show.

ZOBACZ TAKŻE: Aktorka Kim Basinger kończy dzisiaj 67 lat. Jak znana gwiazda wygląda po latach?

Drew Barrymore o operacjach plastycznych

Okazuje się, że Drew Barrymore zrezygnowała z odmładzania nie ze względu na lęk przed zabiegami czy powikłaniami, ale dlatego, że bała się, że mogłaby skończyć jako ofiara operacji plastycznych i stać się pośmiewiskiem całego środowiska aktorskiego.

Nigdy nie zrobiłam nic z twarzą i chciałabym spróbować tego nie robić. Bo jestem bardzo łatwo uzależniającą się osobą. Zrobię jeden zastrzyk, a do piątku będę wyglądać jak Jocelyn Weinstein, powiedziała. 

Drew przyznała też, że nie wpadła w spiralę odmładzania, bo nie czuła tej całej presji, która panuje wśród jej koleżanek. „Pewnie popadłam w drugą skrajność i dzisiaj jestem nudna, bezpieczna i zdrowa” dodała w rozmowie.

Dzięki temu dziś ma 47 lat i nadal wygląda naturalnie. Jej skóra nie jest może idealnie gładka ani jędrna, ale wygląda naprawdę świetnie. My zgadzamy się z jej podejściem i trzymamy kciuki, by go nie zmieniała.

ZOBACZ TAKŻE: Wspólne zdjęcie Drew Barrymore i Cameron Diaz wywołało poruszenie w internecie!

Metamorfoza Drew Barrymore

Przy okazji urodzin Drew Barrymore przypominamy, jak aktorka zmieniała się od początku kariery. I musimy przyznać, że wiek jest bez wątpienia jej sprzymierzeńcem. Zresztą zobaczcie sami:

Drew Barrymore metamorfoza
Fot. East News

Drew Barrymore rok 1986

Czy Drew Barrymore miała operacje plastyczne
Fot. East News

Drew Barrymore rok 1996

Drew Barrymore zmiany
Fot. East News

Drew Barrymore rok 1999

Drew Barrymore jak się zmieniała
Fot. East News

Drew Barrymore rok 2015

jak się zmieniała Drew Barrymore
Fot. East News

Drew Barrymore rok 2018

Czy Drew Barrymore zrobiła operacje plastyczne
Fot. East News

Drew Barrymore rok 2022 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.