Drew Barrymore i Cameron Diaz na wspólnym zdjęciu
Fot. Instagram/Drew Barrymore
O tym się mówi

Wspólne zdjęcie Drew Barrymore i Cameron Diaz wywołało poruszenie w internecie!

Na co zwrócili uwagę fani gwiazd?

Marta Cieplak 17 września 2021 12:30
Drew Barrymore i Cameron Diaz na wspólnym zdjęciu
Fot. Instagram/Drew Barrymore

Drew Barrymore i Cameron Diaz zapozowały na wspólnym zdjęciu po raz pierwszy od lat! Jednak nie z tego powodu fotografia wzbudziła ogromne zainteresowanie! Fani przede wszystkim docenili fakt, że obie aktorki – 46- letnia Drew Barrymore i 49-letnia Cameron Diaz nie próbują się na siłę odmładzać, ale pokazują, jak wyglądają naprawdę. I choć na zdjęciu są w pełnym makijażu to jednak widać po ich twarzach upływający czas. A one to celebrują!

Zobacz także: Te gwiazdy przyznają się do siwych włosów! Widzieliście ich odrosty?

Drew Barrymore i Cameron Diaz na wspólnym zdjęciu

Obie aktorki od lat głośno mówią o tym, jak ważna jest naturalność, odżegnują się także od operacji plastycznych i inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. „Nigdy nie zrobiłam nic z twarzą i chciałabym spróbować tego nie robić. Bo jestem bardzo łatwo uzależniającą się osobą. Zrobię jeden zastrzyk, a do piątku będę wyglądać jak Jocelyn Weinstein”, wyznała niedawno Drew Barrymore.

Z kolei Cameron Diaz w jednym z wywiadów, którego udzieliła kilka lat, temu przyznała się, że wstrzyknęła sobie botoks. Ale po raz pierwszy i ostatni: „ Wydawało mi się, że mam za wąskie usta, zbyt kościstą twarz i zaczątki zmarszczek. Ale wierzcie mi, gdy zobaczyłam siebie w lustrze po zabiegu, to się zlękłam (...). Wolę już być stara i pomarszczona. Dziękuję za taką przyjemność. Nie jestem aż tak głupia, żeby ludzie wytykali mnie palcami”. I tej zasadzie jest wierna, co zresztą widać na zdjęciach. Nie walczy z upływającym czasem, nie robi wypełnień ani liftingów, a mimo to wygląda świetnie. Skupiła się na rodzinie i własnym szczęściu, w dodatku w sierpniu 2021 roku została mamą po raz drugi! Wydała też ostatnio książkę Longevity Book, w której jak sama pisze „ma nas wszystkich zaangażować w nową rozmowę o starzeniu się – jak robić to z siłą, wdziękiem, zdrowiem i mądrością”. Na razie nie jest dostępna po polsku, ale mamy nadzieję, że to się szybko zmieni!

Zobacz także: Czy gwiazdy żałują operacji plastycznych i botoksu?

Musimy przyznać, że obie prezentują się na najnowszej fotografii naprawdę świetnie!

Pod zdjęciem posypały się tysiące komentarzy zarówno od fanów jak i przyjaciół z branży filmowej, w tym Gwyneth Paltrow i Kristen Bell. I niemal wszystkie zwracają uwagę na to samo: że to fantastycznie, że nie ukrywają samych siebie, że pokazują, że mimo wieku i zmarszczek można wyglądać pięknie.

Piękno bez filtrów i upiększaczy. Tego właśnie potrzeba nam w social mediach!

Wspaniałe! Uwielbiam to, że jak wdziękiem przyjmujecie swój wiek.

Dwie piękności - zewnętrznie i wewnętrznie

Czy mogę podziękować za to, że nie przerobiłyście tego zdjęcia?

Uwielbiam to, że jesteście tak naturalne bez botoksu i wypełniaczy!!! Starzenie się naturalnie jest niesamowite

My też dołączamy się do tych opinii i czekamy na kolejne gwiazdy, które z dumą pokazują, że zmarszczki to absolutnie naturalna rzecz! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.