Kim Basinger-67latka-2020
Fot. Getty Images
METAMORFOZY GWIAZD

Aktorka Kim Basinger kończy dzisiaj 67 lat. Jak znana gwiazda wygląda po latach?

Aktorka znana jest z roli w filmie „Pięćdziesiąt twarzy Greya”

Redakcja VIVA! 8 grudnia 2020 18:31
Kim Basinger-67latka-2020
Fot. Getty Images

Kim Basinger urodziła się 8 grudnia 1953 roku. Tym samym dzisiaj obchodzi swoje 67 urodziny. Przez lata uznawana była za jedną z najpiękniejszych aktorek świata. Była nie tylko aktorką, ale również modelką. Była laureatką Oscara za drugoplanową rolę w filmie Tajemnice Los Angeles. W dzieciństwie była nieśmiała, z powodu sytuacji w rodzinnym domu Basinger miała ogromne problemy z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami. Bała się nawet czytać na głos w klasie i kiedy któregoś dnia nauczyciel wyznaczył ją do tego zadania, wpadła w panikę. Aby przezwyciężyć nieśmiałość, jej rodzice zapisali ją na lekcje tańca. W szkole uprawiała również pływanie i gimnastykę. Wkrótce okazało się, że uzdolniona jest również muzycznie i świetnie śpiewa. W 1971 roku ukończyła szkołę średnią Athens High School. Uczęszczała również na Uniwersytet w Georgia. W wieku 16 lat wygrała wybory Miss Junior tego właśnie stanu. Zwycięstwo w  wyborach pozwoliło jej brać udział w wyborach krajowych w Nowym Jorku, gdzie została dostrzeżona przez Eileen Ford, która zaproponowała jej kontrakt z renomowaną agencję modelek. Gdy miała 20 lat została modelką i zarabiała tysiące dolarów dziennie. Z wybiegu wkrótce trafiła na plan filmowy.

Kim Basinger 2020
Fot. Getty Images

Kim Basinger zagrała Elenę Lincoln w Pięćdziesięciu twarzy Greya

Fani serii filmów z Christianem Grey’em w roli głównej z pewnością znają ją z roli Eleny Lincoln. Niegdyś Kim Basinger była uznawana za jedną z najpiękniejszych artystek w latach 80., wcieliła się również w dziewczynę Bonda. Aktorka cały czas starała się dążyć do perfekcyjnego wyglądu, dlatego korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Jak teraz wygląda?

Kim Basinger 2020
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fifty Shades Freed (@fiftyshadesmovie)

Gwiazda Pięćdziesięciu twarzy Greya po operacjach plastycznych

Ostatnio Kim pojawiła się na konferencji w Seulu i wszyscy byli zaskoczeni jej wyglądem. Aktorka przeszła metamorfozę i widać, że z pomocy chirurga plastycznego korzysta na bieżąco. Oglądając jej fotografię sprzed kilku lat aż trudno w to uwierzyć, że to ta sama osoba. Koniecznie zobaczcie zdjęcia.

Kim Basinger 2020
Fot. Getty Images

Aktorka pokazała się po ogromnej metamorfozie
Fot. EAST NEWS

Aktorka pokazała się po ogromnej metamorfozie
Fot. EAST NEWS

Aktorka pokazała się po ogromnej metamorfozie
Fot. EAST NEWS

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?