Pamiętacie ten serial z lat 90?

Redakcja VIVA! 27 września 2020 18:31

Pamiętacie słynny serial "Słoneczny patrol" (BayWatch), który można było oglądać w latach 1981-2001? Zapewne nie każdy kojarzy już ten klasyk. Ale warto wspomnieć, że to właśnie dzięki niemu wyrosło sporo gwiazd show biznesu m.in. Pamela Anderson czy David Hasselhoff. Przez 20 lat obecności serialu na antenie polskiej telewizji, można było podziwiać wiele pięknych aktorek. To tych, które najbardziej zapadły w pamięć widzom należą: Pamela Anderson, Erika Eleniak, Nicole Eggert czy Alexandra Paul. Chociaż było ich zdecydowanie więcej. Postanowiliśmy przypomnieć sylwetki tych podziwianych lata temu kobiet. Jesteście ciekawi jak teraz wyglądają? 

1/6
Erika Eleniak, Baywatch
Copyright @East News
1/6

Erika Eleniak ma teraz 49 lat i mieszka w Kalifornii. Ma bardzo bujne życie osobiste. Na planie serialu Słoneczny Patrol poznała aktora Billy'ego Warlocka. Początkowa przyjaźń między parą aktorów przerodziła się w miłość. Jednak Warlock był bardzo zazdrosny o Eleniak, co było jednym z powodów rozstania.

2/6
Alexandra Paul, Baywatch
Copyright @East News
2/6

Zagrała w wielu produkcjach kinowych i telewizyjnych, takich jak "Dziennik sierżanta Fridaya", "Christine", "Perry Mason", "Nocna straż", czy "Szklanką po łapkach", jednak najbardziej znana jest jako pani porucznik Stephanie Holden z serialu "Słoneczny patrol".

3/6
Pamela Anderson, Baywatch
Copyright @East News
3/6

Pamela Anderson ma obecnie 52 lata. Właśnie przeżywa osobisty dramat. Aktorka dowiedziała się bowiem, że jej ukochany, francuski piłkarz Adil Rami prowadził podwójne życie i zdradzał ją z innymi kobietami.

4/6
Nicole Eggert, Baywatch
Copyright @East News
4/6

Nicole Eggert, ratowniczka w serialu "Słoneczny patrol", nigdy nie dorównała popularności Pameli Anderson, ale i tak w czerwonym stroju rozpalała zmysły i budziła zachwyt. Od tamtego czasu minęło ponad 20 lat, a Eggert nie przypomina już swojej bohaterki z popularnego serialu. Ale jest szczęśliwą mamą!

5/6
Nicole Eggert, Baywatch
Copyright @East News
5/6

Nicole Eggert po ciąży bardzo dużo trenuje i walczy z dodatkowymi kilogramami. Ma 47 lat i mieszka w Stanach Zjednoczonych.

6/6
BayWatch1992
Copyright @Instagram/baywatch
6/6

Ekipa Słonecznego patrolu!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.