I na jakie operacje plastyczne się decydowała?

Redakcja VIVA! 21 listopada 2022 11:30

Goldie Jeanne Hawn to amerykańska aktorka, która urodziła się 21 listopada 1945 roku. Właśnie kończy 77 lat. Aktorka została wychowana w wierze żydowskiej. Jej ojciec Edward Rutledge Hawn, potomek niemieckich i angielskich osadników, wyznawał prezbiterianizm, a z zawodu był piosenkarzem. Matka Laura Hawn (z domu Steinhoff) była córką Maxa Steinhoffa i Fanny Weiss, emigrantów żydowskich z Węgier. Prowadziła sklep jubilerski i szkołę tańca. Goldie ma siostrę Patricię, brat Goldie – Edward zmarł przed jej urodzeniem. Goldie dorastała w Takoma Park, w stanie Maryland. Gdy miała 10 lat, tańczyła z Ballet Russe de Monte Carlo w inscenizacji Dziadek do orzechów (1955), była też Julią w Romeo i Julia w wykonaniu Virginia Stage Company. Zgrała w wielu znanych filmach, miała talent komediowy dlatego jej role przeszły do historii. Trudno zapomnieć takie filmy jak: Ptaszek na uwięzi, Ze śmiercią jej do twarzy, czy Zmowa pierwszych żon.

ZOBACZ TAKŻE: Ofiara botoksu, operacji plastycznych i nieszczęśliwej miłości! Meg Ryan skończyła 61 lat

Czy Goldie Hawn miała operacje plastyczne?

Przed długie lata zachwycała naturalnym pięknem – ogromne oczy i lekkie rysy twarzy powodowały, że kochali się w niej mężczyźni na całym świecie. Po tej słodkiej twarzyczce zostało już tylko wspomnienie. Czas płynie nieubłaganie i niestety nie da się go powstrzymać. Goldie Hawn dużo korzystała z medycyny estetycznej. Niestety nie zawsze z najlepszym efektem. Botox i wypełniacze stosowała na porządku dziennym, co spowodowało, że już w wieku 67 lat jej twarz nie przypominała już tej sprzed lat. Profesjonalni lekarze medycyny estetycznej uważają, że Goldie Hawn przeszła szereg zabiegów. Przypisuje się gwieździe m.in. lifting twarzy, operację powieki dolnej i plastykę nosa. Wypełniacze stosowała głównie na policzkach oraz pod oczami. Co myślicie o wyglądzie gwiazdy?  

1/6
Goldie Hawn-74lata
Copyright @East News
1/6

Goldie Hawn, 1990 rok

2/6
Goldie Hawn-74lata-urodziny
Copyright @East News
2/6

Goldie Hawn, 2013 rok

3/6
Goldie Hawn-74lata
Copyright @East News
3/6

Goldie Hawn z córką, 2015 rok.

4/6
Goldie Hawn-74lata
Copyright @East News
4/6

Goldie Hawn 2015 rok

5/6
Goldie Hawn-74lata
Copyright @East News
5/6

Goldie Hawn 2019 rok

6/6
Goldie Hawn 2022
Copyright @Steve Granitz/FilmMagic/Getty Images
6/6

Goldie Hawn rok 2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.