O TYM SIĘ MÓWI

Córka Cindy Crawford to jej wierna kopia. Te córki wyglądają identycznie jak ich mamy!

Sławne matki i ich znane córki

Gabriela Czernecka 22 kwietnia 2018 16:00

Córki znanych kobiet zawsze muszą zmagać się z porównywaniami, do kogo są podobne. One nie mają z tym problemu! Ich córki to ich wierne kopie. Tak jest w przypadku choćby Reese Witherspoon, której popularność przyniosła rola w filmie Legalna Blondynka czy jak w przypadku córki Cindy Crawford, Kai Gerber. Oto najsłynniejsze matki i ich znane córki. One wyglądają jak siostry!

Córka Cindy Crawford. Kim jest Kaia Gerber?

Córka Cindy Crawford poszła w jej ślady. Kaia Gerber już w wieku  10 lat stawiała pierwsze kroki w świecie mody. Jej podobieństwo do mamy jest uderzające!  Mimo tego, że różnica wieku między nimi to aż 36 lat, to panie spokojnie mogłyby uchodzić za bliźniaczki. Jej życie zawodowe to już pasmo samych sukcesów. Ostatnio do ich długiej listy młoda modelka dodała udział w kolejnym pokazie Chanel i ogromną sesję dla brytyjskiego Vogue’a. Już mówi się, że  Kaia Gerber stworzyła już własny, rozpoznawalny sposób ubierania się. Nic dziwnego, że wielu przyznaje jej tytuł nowej ikony mody.

Gwiazdy i ich córki jak dwie krople wody

Podobnie jest w przypadku Reese Witherspoon i jej córki, Avy Philippe, które razem pojawiają się na czerwonym dywanie tylko przy ważnych okazjach. Niedawno podziwialiśmy je na premierze serialu Wielkie kłamstewka, w którym występuje Reese. Gdy stanęły na ściance nie dało się nie zauważyć ich podobieństwa. Ich wspólne zdjęcia na Instagramie tylko to potwierdzają.

Ava Philippe jest wierną kopią matki, choć ma zaledwie siedemnaście lat. Reese Witherspoon i Ava Philippe to nie jedyne matki i córki, które są niemal identyczne. Podobnie jest w przypadku Cindy Crawford.

Na polskim rynku również mamy takie „pary”. Przykładem może być Kinga Rusin i jej córki Pola i Iga Lis. Kinga Rusin zawsze wspiera swoje córki w rozwijaniu swoich pasji. Gdy Iga Lis próbowała swoich sił w modelingu, w pierwszym rzędzie na pokazach, w których brała udział  siedziała oczywiście jej mama. 

Zobaczcie w naszej galerii znane matki i córki, które wyglądają jak siostry!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.