Dzień Matki 2021

Córka Cindy Crawford to jej wierna kopia. Te córki wyglądają identycznie jak ich mamy!

Sławne matki i ich znane córki

Gabriela Czernecka 26 maja 2021 17:31

Córki znanych kobiet zawsze muszą zmagać się z porównywaniami, do kogo są podobne. One nie mają z tym problemu! Ich córki to ich wierne kopie. Tak jest w przypadku choćby Reese Witherspoon, której popularność przyniosła rola w filmie Legalna Blondynka czy jak w przypadku córki Cindy Crawford, Kai Gerber. Oto najsłynniejsze matki i ich znane córki. One wyglądają jak siostry!

Córka Cindy Crawford. Kim jest Kaia Gerber?

Córka Cindy Crawford poszła w jej ślady. Kaia Gerber już w wieku  10 lat stawiała pierwsze kroki w świecie mody. Jej podobieństwo do mamy jest uderzające!  Mimo tego, że różnica wieku między nimi to aż 36 lat, to panie spokojnie mogłyby uchodzić za bliźniaczki. Jej życie zawodowe to już pasmo samych sukcesów. Ostatnio do ich długiej listy młoda modelka dodała udział w kolejnym pokazie Chanel i ogromną sesję dla brytyjskiego Vogue’a. Już mówi się, że  Kaia Gerber stworzyła już własny, rozpoznawalny sposób ubierania się. Nic dziwnego, że wielu przyznaje jej tytuł nowej ikony mody.

Gwiazdy i ich córki jak dwie krople wody

Podobnie jest w przypadku Reese Witherspoon i jej córki, Avy Philippe, które razem pojawiają się na czerwonym dywanie tylko przy ważnych okazjach. Niedawno podziwialiśmy je na premierze serialu Wielkie kłamstewka, w którym występuje Reese. Gdy stanęły na ściance nie dało się nie zauważyć ich podobieństwa. Ich wspólne zdjęcia na Instagramie tylko to potwierdzają.

Ava Philippe jest wierną kopią matki, choć ma zaledwie siedemnaście lat. Reese Witherspoon i Ava Philippe to nie jedyne matki i córki, które są niemal identyczne. Podobnie jest w przypadku Cindy Crawford.

Na polskim rynku również mamy takie „pary”. Przykładem może być Kinga Rusin i jej córki Pola i Iga Lis. Kinga Rusin zawsze wspiera swoje córki w rozwijaniu swoich pasji. Gdy Iga Lis próbowała swoich sił w modelingu, w pierwszym rzędzie na pokazach, w których brała udział  siedziała oczywiście jej mama. 

Zobaczcie w naszej galerii znane matki i córki, które wyglądają jak siostry!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.