Sławne matki i ich znane córki

Gabriela Czernecka 26 maja 2021 17:31

Córki znanych kobiet zawsze muszą zmagać się z porównywaniami, do kogo są podobne. One nie mają z tym problemu! Ich córki to ich wierne kopie. Tak jest w przypadku choćby Reese Witherspoon, której popularność przyniosła rola w filmie Legalna Blondynka czy jak w przypadku córki Cindy Crawford, Kai Gerber. Oto najsłynniejsze matki i ich znane córki. One wyglądają jak siostry!

Córka Cindy Crawford. Kim jest Kaia Gerber?

Córka Cindy Crawford poszła w jej ślady. Kaia Gerber już w wieku  10 lat stawiała pierwsze kroki w świecie mody. Jej podobieństwo do mamy jest uderzające!  Mimo tego, że różnica wieku między nimi to aż 36 lat, to panie spokojnie mogłyby uchodzić za bliźniaczki. Jej życie zawodowe to już pasmo samych sukcesów. Ostatnio do ich długiej listy młoda modelka dodała udział w kolejnym pokazie Chanel i ogromną sesję dla brytyjskiego Vogue’a. Już mówi się, że  Kaia Gerber stworzyła już własny, rozpoznawalny sposób ubierania się. Nic dziwnego, że wielu przyznaje jej tytuł nowej ikony mody.

Gwiazdy i ich córki jak dwie krople wody

Podobnie jest w przypadku Reese Witherspoon i jej córki, Avy Philippe, które razem pojawiają się na czerwonym dywanie tylko przy ważnych okazjach. Niedawno podziwialiśmy je na premierze serialu Wielkie kłamstewka, w którym występuje Reese. Gdy stanęły na ściance nie dało się nie zauważyć ich podobieństwa. Ich wspólne zdjęcia na Instagramie tylko to potwierdzają.

Ava Philippe jest wierną kopią matki, choć ma zaledwie siedemnaście lat. Reese Witherspoon i Ava Philippe to nie jedyne matki i córki, które są niemal identyczne. Podobnie jest w przypadku Cindy Crawford.

Na polskim rynku również mamy takie „pary”. Przykładem może być Kinga Rusin i jej córki Pola i Iga Lis. Kinga Rusin zawsze wspiera swoje córki w rozwijaniu swoich pasji. Gdy Iga Lis próbowała swoich sił w modelingu, w pierwszym rzędzie na pokazach, w których brała udział  siedziała oczywiście jej mama. 

Zobaczcie w naszej galerii znane matki i córki, które wyglądają jak siostry!  

1/7
Reese Witherspoon z córką Evą, main Topic
Copyright @Instagram @emrata
1/7

Nie od dziś mówi się, że Reese Witherspoon i jej córka Ava Philippe wyglądają jak bliźniaczki. Choć różnica wieku między nimi wynosi dwadzieścia trzy lata, panie są niemal identyczne. Panie rzadko można spotkać na czerwonym dywanie, ale ich Instagramy przepełniają zdjęcia, na którym wspólnie pozują. 

2/7
Cindy Crawford, Kaia Gerber
Copyright @Instagram
2/7

Cindy Crawford i Kaia Gerber to jedne z najpopularniejszych rodzinnych modowych duetów. Córka Cindy Crawford to wierna kopia mamy. Kaia Garber postanowiła zrealizować swoje marzenie i poszła śladami mamy. Świetnie radzi sobie w świecie modelingu. Nie jest to jednak nic dziwnego, bo z taką figurą nie mogło być inaczej!

3/7
Vanessa Paradis, Lily Rose Depp
Copyright @East News
3/7

Vanessa Paradis i Lily Rose Depp to kolejna rodzinna, a na dodatek modowa para. Lily Rose Depp to córka Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa.  Lily ma już osiemnaście lat i stawia pierwsze kroki w świecie mody. W 2015 roku zadebiutowała jako modelka dla Chanel. Od tamtej pory co rusz mamy okazje podziwiać jej modowe osiągnięcia. Tę pasję rozwija po mamie, która również zajmuje się modelingiem. Lily Rose Depp próbuje także swoich sił w aktorstwie. 

4/7
Jerry Hall, Georgia May Jagger
Copyright @East News
4/7

Jerry Hall i Georgia May Jagger również są do siebie podobne. Przypomnijmy, że Georgia May Jagger jest córką Jerry Hall i Micka Jaggera. Dziewczyna poszła w ślady mamy i spróbowała swoich sił w świecie modelingu. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Jej urodę podziwiają ludzie na całym świecie. Na koncie ma już okładkę amerykańskiego Vogue'a,-D Magazine oraz Harper's Bazaar.

5/7
Goldie Hawn, Kate Hudson
Copyright @East News
5/7

Goldie Hawn i Kate Hudson to chyba najsłynniejsze spokrewnione ze sobą aktorki. Szybko zaczęto je określać mianem "matki i córki srebrnego ekranu". Kate Hudson zasłynęła jako aktorka  z komedii romantycznych. Ten talent z pewnością przekazała jej w genach mama, Goldie Hawn. Panie są do siebie bardzo podobne! 

6/7
Kinga Rusin, Pola Lis, Iga Lis
Copyright @Instagram
6/7

Córki Kingi Rusin, Iga i Pola, już stały się gwiazdami Internetu. Dziewczyny świetnie odnalazły się w świecie show-biznesu. Pola Lis studiuje dziennikarstwo i powoli sama próbuje tworzyć artykuły o tematyce sportowej. Iga Lis ma za sobą debiut w modelingu. Mogliśmy ją widzieć podczas pokazu mody na wybiegu u Paprockiego & Brzozowskiego. Przypomnijmy, że Pola i Iga Lis są córkami Kingi Rusin i Tomasza Lisa. 

7/7
Małgorzata Foremniak, Ola Jędruszczak
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
7/7

Małgorzata Foremniak i Ola Jędruszczak nie mają tematów, których nie mogą poruszyć. Łączy ich wyjątkowa i silna więź, o której opowiedziały Beacie Nowickiej w jednym z poprzednich numerów VIVY!: 

"Małgorzata Foremniak: (...) Kieedy Ola była malutka, podchodziła do mnie i z całej siły szczypała w udo. Trzęsła się przy tym cała i zaciskała ząbki. To był wyraz największej miłości. Choć z bólu oczy wychodziły mi z orbit, przyjmowałam tę miłość z uśmiechem na ustach.
Ola Jędruszczak: Teraz już wiem, że miłość nie powinna być tak intensywna (śmiech)".

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?