Jak teraz wygląda?
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Christina Aguilera przesadziła z botoksem? Wygląda nie do poznania!

Coś poszło nie tak…

Redakcja VIVA! 7 października 2019 14:30
Jak teraz wygląda?
Fot. Getty Images

Na światowej premierze filmu ,,Rodzina Adamsów" pojawiła się Christina Aguilera wraz z rodziną. Piosenkarka nieco zaniepokoiła fanów swoim wyglądem… Zobaczcie, jak prezentowała się gwiazda podczas pokazu filmowego!

Christina Aguilera przeszła kolejną operację plastyczną?

W tym dniu artystka wystąpiła w długiej, czarnej kreacji, jednak nie to przykuło główną uwagę. Wygląda na to, że Christina postanowiła zafundować sobie kolejny zabieg na usta. Chyba nie do końca wszystko poszło zgodnie z planem… Teraz jej wargi są niesymetryczne, a różowa pomadka dodatkowo podkreśla ten defekt. Widać, że gwiazda od dłuższego czasu eksperymentuje ze swoim wyglądem, jej twarz przez lata zmieniła się ogromnie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Jak teraz wygląda?
Fot. EAST NEWS

Aguilera dodatkowo zmieniła swoją fryzurę, teraz ma długie włosy i odważną, krótką grzywkę. Koniecznie zobaczcie, jak prezentował się cały look gwiazdy i sami oceńcie, jak wyglądała na czerwonym dywanie!  

Jak teraz wygląda?
Fot. EAST NEWS

Jak teraz wygląda?
Fot. EAST NEWS

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.