Jak teraz wygląda?
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Christina Aguilera przesadziła z botoksem? Wygląda nie do poznania!

Coś poszło nie tak…

Redakcja VIVA! 7 października 2019 14:30
Jak teraz wygląda?
Fot. Getty Images

Na światowej premierze filmu ,,Rodzina Adamsów" pojawiła się Christina Aguilera wraz z rodziną. Piosenkarka nieco zaniepokoiła fanów swoim wyglądem… Zobaczcie, jak prezentowała się gwiazda podczas pokazu filmowego!

Christina Aguilera przeszła kolejną operację plastyczną?

W tym dniu artystka wystąpiła w długiej, czarnej kreacji, jednak nie to przykuło główną uwagę. Wygląda na to, że Christina postanowiła zafundować sobie kolejny zabieg na usta. Chyba nie do końca wszystko poszło zgodnie z planem… Teraz jej wargi są niesymetryczne, a różowa pomadka dodatkowo podkreśla ten defekt. Widać, że gwiazda od dłuższego czasu eksperymentuje ze swoim wyglądem, jej twarz przez lata zmieniła się ogromnie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Jak teraz wygląda?
Fot. EAST NEWS

Aguilera dodatkowo zmieniła swoją fryzurę, teraz ma długie włosy i odważną, krótką grzywkę. Koniecznie zobaczcie, jak prezentował się cały look gwiazdy i sami oceńcie, jak wyglądała na czerwonym dywanie!  

Jak teraz wygląda?
Fot. EAST NEWS

Jak teraz wygląda?
Fot. EAST NEWS

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.