Jak teraz wygląda?
Fot. Getty Images
Urodziny gwiazd

Christina Aguilera kończy dzisiaj 40. lat. Jak obecnie wygląda znana artystka!

Czy bardzo się zmieniła?

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2020 12:45
Jak teraz wygląda?
Fot. Getty Images

Światowej sławy wokalistka Christina Aguilera od lat zachwyca wizerunkiem scenicznym. Dzisiaj 18 grudnia 2020, artystka kończy 40. lat. To naprawdę piękna kobieta, chociaż od jakiegoś czasu fani zarzucają jej, że nadużywa operacji plastycznych. Rzeczywiście, my również jesteśmy fankami jej naturalnej urody. Za czasów Gennie In A Bottle Christina była uroczą, szczupłą blondynką. Szybko jednak zapałała miłością do sztucznej opalenizny i mocnego makijażu. Później znacznie przytyła, co jednak nie odwiodło jej od ciągłego, odważnego eksponowania swojego ciała. Kolejnym krokiem w przemianie były nieudane eksperymenty z medycyną estetyczną i moment, w którym piosenkarka przestała przypominać samą siebie. Na szczęście od pewnego czasu gwiazda zrezygnowała z upiększania na siłę i zadbała o swoje ciało. Zmieniła dietę, zaczęła ćwiczyć i znów przypomina siebie z najlepszego okresu. Zobaczcie sami! 

metamorfoza christina aguilera
Fot. Jody Cortes / Everett Collection/EAST NEWS

Christina Aguilera przeszła kolejną operację plastyczną?

Artystka w 2019 roku wystąpiła w długiej, czarnej kreacji, jednak nie to przykuło główną uwagę. Wygląda na to, że Christina postanowiła zafundować sobie wówczas kolejny zabieg na usta. Chyba nie do końca wszystko poszło zgodnie z planem… To nie był dobry czas dla wokalistki.

Christina Aguilera, premiera Mulan
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Jak teraz wygląda?
Fot. EAST NEWS

Christina Aguilera znowu schudła, wygląda zjawiskowo w 2020

W 2020 artystka zaskoczyła swoich fanów pięknym wyglądem, tuż przed 40-tymi urodzinami. Gwiazda obecnie wygląda zjawiskowo, czyżby znowu schudła? Okazuje się, że wokalistka jest na restrykcyjnej diecie i bardzo aktywnie ćwiczy, jej ciało wygląda idealnie, jak 20 lat temu! Sami zobaczcie. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.