Anna Lewandowska_cellulit
Fot. Anna Lewandowska_cellulit
ZE ŚWIATA URODY

Co wiosna walczysz z cellulitem?

Poznaj sposób Anny Lewandowskiej na zniwelowanie skórki pomarańczowej!

Redakcja VIVA! 8 maja 2021 17:30
Anna Lewandowska_cellulit
Fot. Anna Lewandowska_cellulit

Anna Lewandowska słynie ze zdrowego trybu życia i zachęca do niego innych. Nie tylko organizuje wyjazdy na obozy treningowe, ale przede wszystkim założyła aplikację z dietą i ćwiczeniami, dzięki której kobiety na całym świecie mogą trenować razem z nią. Okazuje się jednak, że mimo tego, że bardzo dba o ciało i sposób odżywiania, jak większość kobiet, także żona Roberta Lewandowskiego walczy z cellulitem! I co ważne, głośno o tym mówi, co na pewno dodaje pewności siebie wielu jej fankom. My przypominamy jej sławny sposób na zniwelowanie pomarańczowej skórki. W końcu sezon bikini już wkrótce! 

Zobacz także: Anna Lewandowska zamiast liftingu stosuje maseczkę własnego przepisu!

Peeling kawowy Anny Lewandowskiej niweluje cellulit!

Potrzebujemy do tego tylko pół szklanki zmielonych ziaren kawy, które wystarczy wymieszać z 1/3 szklanki brązowego cukru oraz kilkoma łyżkami oleju kokosowego. Wówczas uzyskamy masę o gęstej konsystencji. Fajnym patentem jest dodanie do niego odrobiny ulubionego żelu do mycia. Jeśli nie zależy nam na intensywnym peelingu to polecam lżejszą i bardziej kremową konsystencję, którą uzyskamy łącząc zmieloną kawę z nawilżającym balsamem do ciała oraz kilkoma kroplami olejku cynamonowego (jeśli nie mamy na niego uczulenia).

Zobacz także: Te produkty przyczyniają się do powstawania cellulitu!

Peeling kawowy to jeden z moich ulubionych domowych zabiegów… na walkę z cellulitem.
Naturalny scrub, który każda z nas może zrobić sama w domu

Dlaczego peeling kawowy działa na cellulit?

Kofeina rozszerza naczynia krwionośne, stymulując rozkład komórek tłuszczowych. Dodatkowo masaż w trakcie peelingu zwiększa mikrocyrkulację, przyspieszając procesy metaboliczne. Regularnie stosowany naprawdę przynosi świetne rezultaty!

Zobacz także: Gładka skóra na wiosnę i lato? To bardzo proste! Oto trzy sposoby na domowe peelingi!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Peeling kawowy to jeden z moich ulubionych domowych zabiegów… na walkę z cellulitem. Naturalny scrub, który każda z nas może zrobić sama w domu 🤗 Potrzebujemy do tego tylko pół szklanki zmielonych ziaren kawy, które wystarczy wymieszać z 1/3 szklanki brązowego cukru oraz kilkoma łyżkami oleju kokosowego. Wówczas uzyskamy masę o gęstej konsystencji. Fajnym patentem jest dodanie do niego odrobiny ulubionego żelu do mycia ciała. Jeśli nie zależy nam na intensywnym peelingu to polecam lżejszą i bardziej kremową konsystencję, którą uzyskamy łącząc zmieloną kawę z nawilżającym balsamem do ciała oraz kilkoma kroplami olejku cynamonowego (jeśli nie mamy na niego uczulenia). Dlaczego peeling kawowy jest tak często polecany? Kofeina rozszerza naczynia krwionośne, stymulując rozkład komórek tłuszczowych. Dodatkowo masaż w trakcie peelingu zwiększa mikrocyrkulacje, przyśpieszając procesy metaboliczne. Do dzieła ☺ __________ #annalewandowska #coffee #cellulite #handmade

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.