the-solution-oslo-skin-lab
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Nowy rok – nowa ja? Czasami postanowienia noworoczne naprawdę mają sens

W 2022 roku skup się na potrzebach swojego ciała. Weź udział w wyjątkowym konkursie!

Artykuł sponsorowany 24 stycznia 2021 13:21
the-solution-oslo-skin-lab
Fot. materiały prasowe

Obiecałaś sobie, że w tym roku będziesz bardziej produktywna, lepiej zorganizowana, znajdziesz nowe hobby, że będziesz czytała więcej książek i chodziła na siłownię lub biegała częściej niż raz w miesiącu? Trzymamy mocno kciuki, żeby ci się udało! Niektórzy uważają jednak, że takie noworoczne postanowienia potrafią być szkodliwe, bo tworzą presję, której niekiedy trudno sprostać. Realizowanie ich staje się wtedy smutnym obowiązkiem, kolejną rzeczą, którą trzeba zrobić. A mało to ich mamy w życiu? Nie dokładajmy sobie nowych. Super, jeśli uda nam się regularnie wprowadzać je w czyn, ale nie obwiniajmy się zanadto, jeśli nie „odhaczymy” kolejnej pozycji z listy zadań albo jeśli nie zaczniemy wcielać ich w życie już 1 stycznia. Na realizację postanowień noworocznych nie jest jeszcze za późno!

the-solution-oslo-skin-lab
Fot. materiały prasowe

Postawmy sobie jako cel niezbędne minimum. Trochę więcej niż w zeszłym roku, ale w granicach rozsądku i własnych możliwości. W końcu nikt nie zna nas lepiej niż my same. Podstawą powinna być troska o własne samopoczucie oraz dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. A najlepiej zadbać o siebie od wewnątrz!

Pielęgnacja, na którą każda znajdzie czas

Dobrą i zróżnicowaną dietę i odpowiednio dobraną rutynę pielęgnacyjną uzupełnijmy dzienną dawką kolagenu - składnika tkanki łącznej skóry, dzięki któremu pozostaje ona gładka i elastyczna. Im jesteśmy starsze, tym bardziej obniża się jego poziom. Nie bez znaczenia na jego spadek ma ekspozycja na słońce, palenie tytoniu, alkohol czy dieta uboga w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe.

the-solution-oslo-skin-lab
Fot. materiały prasowe

W odpowiedzi na to zapotrzebowanie marka Oslo Skin Lab stworzyła produkt idealny. The Solution™ to neutralny w smaku i zapachu kolagen, który można dodać do ulubionego napoju lub posiłku. Nie ma więc mowy o usprawiedliwianiu się nadmiarem obowiązków i zadań - na taką pielęgnację każda z nas znajdzie czas! Opakowanie The Solution™ składa się z 28 wygodnych saszetek zawierających po 2,5 g bioaktywnego kolagenu w proszku. Dokładnie taka dzienna dawka była stosowana podczas badań.

Jędrna skóra na lato!

Lubisz bardziej konkretne cele? Zacznij swoją przygodę z The Solution™ teraz, a w wakacje będziesz mogła cieszyć się gładszą skórą na udach i pośladkach. Badania pokazują bowiem, że po 6 miesiącach stosowania produktu widocznie zmniejsza się cellulit! W swoim wideo potwierdza to także Anna Dec. Prezenterka dbanie o siebie wpisała na listę swoich noworocznych postanowień. Nie lubi jej jednak przeładowywać, więc ogranicza się do rzeczy najważniejszych.

Regularne przyjmowanie peptydów kolagenowych zawartych w The Solution™ przynosi również inne zaskakujące efekty: redukcję głębokości zmarszczek i liczby drobnych linii, wygładzenie skóry, poprawę jej jakości, zwiększenie elastyczności i jędrności oraz zapobieganie oznakom starzenia się.

Produkt oferowany jest w sklepie online marki Oslo Skin Lab, w dwóch wariantach – pojedynczego zakupu oraz członkostwa. Więcej informacji na temat członkostwa znajdziesz tutaj.

Marka przygotowała również wyjątkową ofertę specjalną dla czytelniczek serwisu Viva. Skorzystaj z niej, a dostaniesz 50% zniżki na pierwsze opakowanie The Solution™!

The Solution™ możesz teraz zdobyć także w inny sposób. Napisz nam o swoich pielęgnacyjnych postanowieniach noworocznych, a będziesz miała szansę wygrać zestaw od Oslo Skin Lab! Nagrodzonych zostanie 10 najciekawszych odpowiedzi, które można przysyłać od 26 stycznia do 8 lutego 2022 r.

Materiał powstał z udziałem marki Oslo Skin Lab

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?