10 zabiegów i Twoje ciało będzie wyglądać świetnie!

Redakcja VIVA! 27 czerwca 2021 09:50

Te zabiegi poleciła mi koleżanka, za granicą są one już bardzo popularne. W Polsce cały czas powoli przekonujemy się do tego typu masaży. Znalazłam świetny salon na instagramie i postanowiłam spróbować. W salonie przywitała mnie bardzo miła i kompetentna właścicielka Alona Jankowicz, która w bardzo skrupulatny sposób opowiedziała mi o tym, jak będzie wyglądał sam masaż i kiedy będą widoczne pierwsze efekty. Sam masaż wykonywany był w specjalnym stroju i skupiał się na elementach ciała, które są najbardziej podatne na powstawanie cellulitu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Czyli brzuch, pośladki oraz uda!

Co to jest za masaż próżniowy?

Masaż próżniowy wykonywany regularnie, uchodzi za jedną z najlepszych metod, które służą redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała. Drenaż limfatyczny aktywuje pracę układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, zmniejszając obrzęki kończyn dolnych, ujędrnienie i wymodelowanie ciała. Ja wykonywałam masaż próżniowy Primelle.

Zapraszamy do Time for Body Studio - śledźcie profil na Instagramie

Jak to działa?

Redukcja “skórki pomarańczowej”
● Zmniejszanie obrzęków
● Zmniejszenie rozstępów i blizn
● Przyspieszenie regeneracji tkanek po zabiegach chirurgii plastycznej
● Przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej
● Odmłodzenie skóry
● Regeneracja mięśni po intensywnym wysiłku, zmniejszanie napięć mięśniowych

Warto wspomnieć, że masaż próżniowy to  ogólna nazwa dla pewnej grupy zabiegów, do których wykonania wykorzystuje się próżnię - może być ona uzyskana za sprawą odpowiedniego urządzenia mechanicznego lub akcesorium, jak wspomniana bańka chińska. Specjalistyczne urządzenia do użytku profesjonalnego w większości opierają się na podobnym schemacie działania: ich głowica wytwarza próżnię, która w  połączeniu z naciskiem mechanicznym oddziałuje nie tylko na skórę, ale także głębsze warstwy ciała, w tym naczynia limfatyczne i  mięśnie. Osoba poddawana zabiegowi może być ubrana w  specjalny kostium, który usprawnia nawigowanie głowicą po  jego ciele, jednak nie każda metoda tego wymaga. Zabieg odbywa się w wygodnej pozycji leżącej - na brzuchu lub plecach, w zależności od  poddawanej pracy części ciała. Masaż próżniowy nie wymaga szczególnych przygotowań, jednak zaleca się spożycie dużej ilości wody celem polepszenia jego efektów. Zabiegi powinno się łączyć z treningami i odpowiednią dietą. Polecam masaż próżniowy Primelle w salonie Time for Body Studio.

Sprawdź Time for Body Studio

 

Czy to boli?

Skóra, ugniatana w różne kierunki, jest stymulowana na  poziomie komórkowym do  produkcji kolagenu i  elastyny. Dzięki temu zwiększa się jej elastyczność i  jędrność. W  głębszych warstwach pobudzane jest krążenie, nie tylko krwi, ale  również limfy. W  ten sposób transport toksyn i  produktów przemiany materii jest przyspieszony i  ułatwiony. Wszelkie złogi zostają w  naturalny sposób usunięte. Mnie zabieg sprawiał dużo przyjemności i nie odczuwałam bólu.

Czy zadziałało?

Już po kilku zabiegach skóra bardzo się zmieniła w dotyku. Po 5 zabiegach zobaczyłam zdecydowaną różnicę, ciało jest zdecydowanie bardziej jędrne, a skóra gładka i bardziej napięta. Po 10 zabiegach można odnotować minimum 4 cm w talii. Po 20 zabiegach, widać naprawdę widoczną redukcję cellulitu. To idealna opcja przed wakacjami i sezonem letnim. Ale możesz wykonywać zabiegi również latem! Zabiegi warto stosować regularnie, wówczas mamy pewność, że nasze ciało utrzymywane jest w odpowiedniej formie!

Zapraszam serdecznie do świetnego salonu na Żoliborzu Time for Body Studio

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?