10 zabiegów i Twoje ciało będzie wyglądać świetnie!

Redakcja VIVA! 27 czerwca 2021 09:50

Te zabiegi poleciła mi koleżanka, za granicą są one już bardzo popularne. W Polsce cały czas powoli przekonujemy się do tego typu masaży. Znalazłam świetny salon na instagramie i postanowiłam spróbować. W salonie przywitała mnie bardzo miła i kompetentna właścicielka Alona Jankowicz, która w bardzo skrupulatny sposób opowiedziała mi o tym, jak będzie wyglądał sam masaż i kiedy będą widoczne pierwsze efekty. Sam masaż wykonywany był w specjalnym stroju i skupiał się na elementach ciała, które są najbardziej podatne na powstawanie cellulitu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Czyli brzuch, pośladki oraz uda!

Co to jest za masaż próżniowy?

Masaż próżniowy wykonywany regularnie, uchodzi za jedną z najlepszych metod, które służą redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała. Drenaż limfatyczny aktywuje pracę układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, zmniejszając obrzęki kończyn dolnych, ujędrnienie i wymodelowanie ciała. Ja wykonywałam masaż próżniowy Primelle.

Zapraszamy do Time for Body Studio - śledźcie profil na Instagramie

Jak to działa?

Redukcja “skórki pomarańczowej”
● Zmniejszanie obrzęków
● Zmniejszenie rozstępów i blizn
● Przyspieszenie regeneracji tkanek po zabiegach chirurgii plastycznej
● Przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej
● Odmłodzenie skóry
● Regeneracja mięśni po intensywnym wysiłku, zmniejszanie napięć mięśniowych

Warto wspomnieć, że masaż próżniowy to  ogólna nazwa dla pewnej grupy zabiegów, do których wykonania wykorzystuje się próżnię - może być ona uzyskana za sprawą odpowiedniego urządzenia mechanicznego lub akcesorium, jak wspomniana bańka chińska. Specjalistyczne urządzenia do użytku profesjonalnego w większości opierają się na podobnym schemacie działania: ich głowica wytwarza próżnię, która w  połączeniu z naciskiem mechanicznym oddziałuje nie tylko na skórę, ale także głębsze warstwy ciała, w tym naczynia limfatyczne i  mięśnie. Osoba poddawana zabiegowi może być ubrana w  specjalny kostium, który usprawnia nawigowanie głowicą po  jego ciele, jednak nie każda metoda tego wymaga. Zabieg odbywa się w wygodnej pozycji leżącej - na brzuchu lub plecach, w zależności od  poddawanej pracy części ciała. Masaż próżniowy nie wymaga szczególnych przygotowań, jednak zaleca się spożycie dużej ilości wody celem polepszenia jego efektów. Zabiegi powinno się łączyć z treningami i odpowiednią dietą. Polecam masaż próżniowy Primelle w salonie Time for Body Studio.

Sprawdź Time for Body Studio

 

Czy to boli?

Skóra, ugniatana w różne kierunki, jest stymulowana na  poziomie komórkowym do  produkcji kolagenu i  elastyny. Dzięki temu zwiększa się jej elastyczność i  jędrność. W  głębszych warstwach pobudzane jest krążenie, nie tylko krwi, ale  również limfy. W  ten sposób transport toksyn i  produktów przemiany materii jest przyspieszony i  ułatwiony. Wszelkie złogi zostają w  naturalny sposób usunięte. Mnie zabieg sprawiał dużo przyjemności i nie odczuwałam bólu.

Czy zadziałało?

Już po kilku zabiegach skóra bardzo się zmieniła w dotyku. Po 5 zabiegach zobaczyłam zdecydowaną różnicę, ciało jest zdecydowanie bardziej jędrne, a skóra gładka i bardziej napięta. Po 10 zabiegach można odnotować minimum 4 cm w talii. Po 20 zabiegach, widać naprawdę widoczną redukcję cellulitu. To idealna opcja przed wakacjami i sezonem letnim. Ale możesz wykonywać zabiegi również latem! Zabiegi warto stosować regularnie, wówczas mamy pewność, że nasze ciało utrzymywane jest w odpowiedniej formie!

Zapraszam serdecznie do świetnego salonu na Żoliborzu Time for Body Studio

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.