Grischka bogdanov nie żyje
Fot. Foc Kan/WireImage)
O TYM JEST GŁOŚNO

Grischka Bogdanov nie żyje. Entuzjasta operacji plastycznych miał 72 lata

Co było przyczyną śmierci?

Gabriela Czernecka 29 grudnia 2021 08:49
Grischka bogdanov nie żyje
Fot. Foc Kan/WireImage)

Kiedyś uznawany był za symbol seksu, w ostatnich latach jako ofiara operacji plastycznych. Dziś poinformowano o jego śmierci. Grischka Bogdanow, gwiazdor francuskiej telewizji zmarł po dwutygodniej walce z koronawirusem…

Grischka Bogdanow nie żyje 

Grischka był jednym z najsłynniejszych braci bliźniaków. Dziś poinformowano o jego śmierci. 72-letni gwiazdor francuskiej telewizji zmarł na skutek COVID-19, co potwierdziła jego rodzina. Obecnie jak podaje portal Le Monde w szpitalu na oddziale intensywnej terapii walczy Igor Bogdanow, który również zmaga się z koronawirusem.  Wraz z bratem przebywał na oddziale intensywnej terapii Szpitala Europejskiego im. Georgesa Pompidou w Paryżu.

Jak podaje Radio Zet według nieoficjalnych informacji bracia nie byli zaszczepieni. „Otoczony miłością rodziny i bliskich Grichka Bogdanoff odszedł w spokoju, by dołączyć do swoich gwiazd”, taką informację przekazał francuskim mediom agent braci Bogdanoff. Grisza miał 72 lata.

Kim był Grischka Bogdanov? 

Grischka Bogdanov był gwiazdą telewizji francuskiej. Prowadził program popularnonaukowy Temps X. Grischka i Igor Bogdanowie urodzili się w arystokratycznej rodzinie Osten-Sacken-Bogdanoff. Są synami rosyjskiego malarza, szczycącego się książęcym pochodzeniem. Dzieciństwo spędzili z babcią w zamku w południowej Francji, gdzie zdobyli solidne wykształcenie. Igor jest doktorem matematyki, a Grisza był ekspertem z zakresu fizyki teoretycznej. Mówili w kilku językach.

Zobacz: Od symboli seksu do ofiaroperacji plastycznych. Kim są Grisza i Igor Bogdanow?

Swoją karierę rozpoczynali czterdzieści lat temu. Pod koniec lat 90-tych zaczęli eksperymentować z wyglądem. Jedna z teorii głosi, że nie mogli pogodzić się z upływem czasu więc eksperymentowali z operacjami plastycznymi. Od Implantów podbródkowych i policzkowowych przez botoks, aż po wypełniacze... Nikt nie jest w stanie stwierdzić, ile operacji plastycznych mają na swoim koncie. Wielokrotnie porównywano ich do ludzi kotów. 

Grischka bogdanov operacje plastyczne
Fot. Foc Kan/FilmMagic

Grischka bogdanov
Fot. Foc Kan/WireImage)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?