suplementy-medilage
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Zadbaj o urodę od wewnątrz

W tym roku o piękny wygląd troszczymy się w holistyczny sposób!

Artykuł sponsorowany 22 lipca 2021 15:11
suplementy-medilage
Fot. Mat.prasowe

Bazą skuteczności większości terapii i profesjonalnych zabiegów jest regularność i świadome budowanie rutyny pielęgnacyjno-zdrowotnej. Nowoczesne zalecenia skupiają się na świadomym podtrzymywaniu rezultatów osiąganych przez pacjentki w gabinetach, poprzez właściwą i systematyczną suplementację w domowym zaciszu. Okazuje się bowiem, że holistyczne podejście do dbania o urodę i zdrowie jest gwarantem osiągnięcia widocznych, trwałych efektów na skórze.

Metoda suplementacji Medilâge

Medilâge to metoda suplementacji stworzona z myślą o wymagających, świadomych kobietach, które rozumieją znaczenie holistycznego i profesjonalnego podejścia w terapiach wspierających urodę i przeciwdziałających procesom starzenia. To produkty opracowane z wykorzystaniem opatentowanych formuł, których skuteczność działania potwierdzają wyniki badań.

suplementy-medilage
Fot. Mat.prasowe

Profesjonalne działanie ekspertów medycyny estetycznej wymaga dalszego wsparcia w domowych warunkach. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi seria specjalistycznych preparatów Medilâge, służących wzmocnieniu i utrzymaniu rezultatów zabiegów gabinetowych. Ich zadaniem jest wspomaganie lekarzy w jeszcze bardziej kompleksowej pomocy pacjentkom w walce z upływem czasu i niedoskonałościami urody. Konieczne było rozwiązanie łączące naukową rzetelność z łatwością stosowania. Z tego powodu formuły Medilâge zostały zamknięte w kapsułkach. Ta forma podania sprawia, że dbanie o piękno jeszcze nigdy nie było takie proste. Produkty dostępne są wyłącznie w najlepszych klinikach i specjalistycznych gabinetach kosmetologicznych.

suplementy-medilage
Fot. Mat.prasowe

Preparaty Medilâge zostały opracowane we współpracy z ekspertami i lekarzami-praktykami z dziedziny medycyny estetycznej. Wszystkie składniki zostały dobrane ze szczególną starannością i opatentowane, a ich działanie potwierdzone badaniami. Preparaty Medilâge to metoda suplementacji o wyspecjalizowanym zastosowaniu, nakierowanym na najczęściej występujące niedoskonałości w obszarze urody.

suplementy-medilage
Fot. Mat.prasowe

W portfolio marki znalazły się preparaty pomagające w walce ze starzeniem się skóry (anti-age), zaburzeniami metabolizmu (metabolisme), z cellulitem (anti-cellulite) oraz 2 linie przeciwdziałające wypadaniu włosów – dla kobiet (cheveux femme) i mężczyzn (cheveux homme).

kapsułki medilage
Fot. Mat.prasowe

Narażenie na wolne rodniki jest we współczesnym świecie coraz większe, a wywołane przez nie stres oksydacyjny przyczynia się do wielu chorób, starzenia się organów, w tym także skóry. Antyoksydanty to substancje zapobiegające działaniu wolnych rodników. Potrzebuje ich każdy z nas, a szczególnie palacze, osoby narażone na długotrwały stres czy promieniowanie UV oraz pozostające na dietach z małym spożyciem składników aktywnych. Moim wyborem jest suplementacja Medilage anti-age zawierająca dwa najsilniejsze oksydanty, których organizm ludzki nie potrafi syntetyzować. Są zawarte w produkcie ataksantyna i dysmutaza nadtlenkowa, pozyskane z mikroalg. Efekty ich stosowania to poprawa nawilżenia i elastyczności skóry, ochrona przed smogiem i światłem UV, co daje zmniejszenie widoczności zmarszczek i odmłodzenie skóry - mówi dr Monika Bujanowska, lekarz internista, lekarz medycyny estetycznej i właścicielka Kliniki Dr Monika Bujanowska.

medilage-dr-monika-bujakowska
Fot. Mat.prasowe

Na zdjęciu: dr Monika Bujanowska

Dowiedz się więcej: www.medilage.com

Materiał powstał z udziałem marki Medilâge

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?