Zendaya w nowej szokującej fryzurze!
Fot. Claudio Lavenia/Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Lubi szokować wizerunkiem, naturalnie jest brunetką. Zendaya zaszalała z kolorem włosów

Czy to jej fryzura na dłużej?

Aleksandra Frankowska 8 kwietnia 2024 15:27
Zendaya w nowej szokującej fryzurze!
Fot. Claudio Lavenia/Getty Images

Zendaya, która słynie swoich czekoladowych włosów, tym razem zaskoczyła nie tyle upięciem włosów, co ich kolorem. Aktorka, która uwielbia metamorfozy, odważnie postawiła na zupełnie nowy odcień. Czy zostanie z nią na dłużej? Jak wygląda?

ZOBACZ TEŻ: Była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej ostro skrytykowała jej występy w TzG: „Tańczyć w ogóle nie umie”

Zendaya zmieniła kolor włosów

Zendaya uwielbia metamorfozy, ale w takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy. Gwiazda "Diuny" zaprezentowała się w kolorze blond i zachwyciła swoich fanów. Okazuje się, że jej metamorfoza to nowy wizerunek związany z filmem "Challengers". Podczas pobytu w Paryżu, po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć ją w tej wersji i musimy przyznać, że wygląda zjawiskowo!

Zendaya
Fot. Lionel Guericolas / Starface/STARFACE PHOTO /East News

Fani zachwyceni blond włosami aktorki

Wierni fani gwiazdy masowo komplementują jej nowy look. Są zachwyceni świeżością i naturalnością aktorki. Są jednak i tacy, którym metamorfoza nie przypadła do gustu. Twierdzą, że zdecydowanie lepiej wygląda w naturalnym odcieniu. Niektórzy podejrzewali nawet, że blond włosy to peruka. Zapewniamy jednak, że to aktualny kolor włosów aktorki. 

Zendaya
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.