Dagmara Kaźmierska, Edzia
Fot. Instagram: @queen_of_life_77
O TYM JEST GŁOŚNO

Była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej, ostro skrytykowała jej występy w TzG: „Tańczyć w ogóle nie umie”

Kiedyś były najlepszymi przyjaciółkami. Dziś Edzia nie szczędzi gorzkich słów

Maria Elas 8 kwietnia 2024 12:09
Dagmara Kaźmierska, Edzia
Fot. Instagram: @queen_of_life_77

Program „Taniec z Gwiazdami” od lat wzbudza wśród telewidzów niemałe emocje. W najnowszym sezonie nie jest inaczej. Wiele osób przygląda się blisko udziałowi w programie Dagmary Kaźmierskiej znanej z „Królowych życia”. Chociaż celebrytka nie może się poszczycić zbieraniem wielu komplementów, nadal utrzymuje się w programie i jak na razie nic nie zapowiada tego, by miała się z nim pożegnać. Ostatnio jej była przyjaciółka, Edyta Nowak-Nawara, znana jako Edzia z którą niegdyś była nierozłączna, zabrała swój głos w sprawie i nie gryzła się w język komentując taniec „królowej życia”. 

Dagmara Kaźmierska w Tańcu z Gwiazdami

Dagmara Kaźmierska została zaproszona do 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Celebrytka ma za sobą ogromną ilość fanów, którzy śledzą każdy jej krok, jakże i wiele przeciwników, którzy nieraz wyrazili swoją niechęć wobec jej udziału w ich ulubionym show tanecznym. Mimo tego, że celebrytka już niejednokrotnie została oceniona bardzo słabo i już raz znalazła się w strefie zagrożenia, za każdym razem otrzymywała wiele głosów od widzów, które ratował ją z opresji. Tym razem nie było inaczej.

W najnowszym szóstym już odcinku TzG Dagmara Kaźmierska w duecie z Marcinem Hakielem zatańczyła paso doble. Niestety jej praca i zaangażowanie w naukę tańca nie zostało docenione przez jury i celebrytka musiała się zmierzyć z niemałą krytyką. Sama Iwona Pavlović znów uderzyła w nią bardzo mocnymi słowami, mówiąc:  „Ten program nazywa się »Taniec z gwiazdami«, a nie »Człapanie z gwiazdami«”. Wówczas na scenę wtargnął syn 48-latki, który od razu stanął w obronie mamy. Niestety „królowa życia” nie może liczyć na takie wsparcie ze strony każdego. Część bliskich jej osób odwróciła się do niej plecami i również nie szczędzą słów na temat jej tańca... 

Zobacz również: Afera po Tańcu z Gwiazdami. Faworyt pożegnał się z show, teraz apeluje do sympatyków

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami

Była przyjaciółka o Dagmarze Kaźmierskiej: „Dawno powinna odpaść”

Niestety nie tylko jurorzy krytykują Dagmarę Kaźmierską i jej taniec. W internecie coraz częściej pojawiają się komentarze, które sugerują, że „królowa życia” powinna odpaść już bardzo dawno i że jest najsłabszym ogniwem programu. Niestety celebrytka nie może liczyć na osoby, które wcześniej stały za nią murem. Mowa tu o Edycie Nowak-Nawarze, z którą przez lata były bardzo blisko. Obie uczestniczki show na antenie TTV były wręcz nierozłączne i nieraz chwaliły się swoją zażyłą przyjaźnią z obserwatorami. Wszystko zmieniło się jednak kilka lat temu: drogi obu pań zaczęły się rozchodzić, a dziś w ogóle nie utrzymują ze sobą kontaktu. 

Teraz Edzia zostawiła pod jedną z publikacji bardzo wymowny komentarz na temat udziału byłej przyjaciółki w programie tanecznym. Jak napisała, w ogóle nie wierzy w to, że Dagmara Kaźmierska utrzymuje się w TzG dzięki swojemu talentowi, ponieważ... w ogóle go nie ma. Celebrytka sugeruje także, że w programie doszło do ustawki. „Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej” możemy przeczytać. 

Zgadzacie się z jej słowami?  

Czytaj także: Ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami” wywołał burzę, widzowie oburzeni. „Niesprawiedliwość aż razi w oczy”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.