Rihanna
Fot. Steven Ferdman/Getty Images
uroda 2024

Metamorfoza włosów Rihanny: jej włosy są teraz znacznie krótsze, ale to nie wszystko!

Jak teraz wygląda gwiazda?

Wiktoria Oskroba 25 marca 2024 13:30
Rihanna
Fot. Steven Ferdman/Getty Images

Piosenkarka niezmiennie prężnie rozwija swoją autorską markę. Niedawno założycielka Fenty ogłosiła wejście na rynek chiński - jej produkty w niebawem mają być dostępne w dorgeriach Sephora. Kilka tygodni później, wychodząc ze spotkania biznesowego, Rihanna zaprezentowała się w całkowicie odmienionym wizerunku! Jak teraz wygląda 36-latka?

ZOBACZ TAKŻE: Była blondynką, a nawet brunetką. Monika Richardson ponownie zaskoczyła fryzurą

Uroda 2024: Rihanna zaskakuje nowym wizerunkiem

Ciężko było oderwać wzrok od Rihanny, która w swobodnej stylizacji opuszczała jeden z lokali w Santa Monica. Jeśli chodzi o stylizację, piosenkarka postawiła na mozaikę casualu, klasycznej elegancji i nuty glamour. Były tam oversizowe jeansy, baseballowa koszulka, tweedowa marynarka i szpilki z monogramem Gucci. Do tego masywna biżuteria wysadzana diamentami. Modowy miszmasz idealnie uzupełniła jej nowa, nonszalancko obcięta fryzura.

Uroda 2024: Rihanna w nowej fryzurze pixie

Po okresie długich włosów, u Rihanny przyszedł czas na niemałą rewolucję. Teraz postawiła ona na krótkie włosy w stylu pixie z nieco dłuższym tyłem, które świetnie podkreślają jej rysy twarzy. Postrzępiona fryzura z grzywką nawiązuje nieco do popularnego w latach 80. stylu mullet. Dodatkowo gwiazda zrezygnowała z ciemnego odcienia włosów na rzecz miodowo-złocistego blondu.

CZYTAJ TEŻ: Zjawiskową figurą cieszy się od lat. Małgorzata Socha zdradza swój sekret na piękną sylwetkę

Trzeba przyznać, że piosenkarka w nowych włosach prezentuje się świeżo i bardzo młodzieńczo. Jak Wam się podoba jej metamorfoza?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.