Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, VIVA!, luty 2024 rok
Fot. Marlena Bielińska
O tym się mówi!

Zjawiskową figurą cieszy się od lat. Małgorzata Socha zdradza swój sekret na piękną sylwetkę

Jaki jest jej złoty środek?

Aleksandra Frankowska 22 marca 2024 15:27
Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, VIVA!, luty 2024 rok
Fot. Marlena Bielińska

Małgorzata Socha jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Choć powitała na świecie aż trójkę dzieci, jej figura wciąż zachwyca koleżanki z branży i fanki. Aktorka może pochwalić się przepiękną sylwetką. W jednym z wywiadów zdradziła swój sekret, co robi, aby wyglądać tak zjawiskowo.

Małgorzata Socha zachwyca sylwetką

W tym roku kończy 44 lata, a wygląda o 20 lat mniej. Małgorzata Socha zachwyca figurą od lat, a jej ciało zupełnie się nie zmienia. W obcisłych kreacjach wygląda fenomenalnie. Jak to robi, że udaje jej się trzymać linię? Czy istnieje złoty przepis na tak spektakularny wygląd? Okazuje się, że tak!

ZOBACZ TEŻ: Izabela Kuna w poruszającym wyznaniu: "Nigdy nie czułam się wystarczająco kochana, wystarczająco dobra i wystarczająco ładna"

Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, VIVA!, luty 2024 rok
Fot. Marlena Bielińska

Małgorzata Socha zdradza przepis na idealną sylwetkę

Okazuje się, że Małgorzata Socha regularnie uprawia sport. Uwielbia przede wszystkim bieganie. Niewiele osób wie, że w przeszłości Socha tańczyła w widowisku tanecznym, a regularne treningi sprawiały, że jej sylwetka zawsze była wysportowana.

Fot. Kurnikowski / AKPA

"No już nie tańczę, a jak patrzę na ten program, tak sobie myślę, że chętnie bym do tego wróciła, ale to se ne vrati, niemożliwe. Staram się ćwiczyć, biegać i tak naprawdę wtedy, kiedy mam na to czas" - wyznała dla  JastrząbPost Socha.

Jesteśmy zachwyceni tym, jak fantastycznie aktorka wygląda! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.